Joisp Juranović, Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Przygotowania do Slavii: Powrót Juranovicia, Pekhart w podstawie?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałkowych zajęciach Legii skutecznie przeszkodziła burza i grad. We wtorek pogoda nie płatała już figli i zespół mógł pracować na pełnych obrotach. W zajęciach, które rozpoczęły się w samo południe, uczestniczył Josip Juranović, który po rewanżu z Dinamem miał drobne problemy zdrowotne. W treningu w sumie wzięło udział 19 zawodników z pola i 3 bramkarzy, indywidualnie ćwiczył Mattias Johansson.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

Nadal z pierwszą drużyną nie trenuje Jasue Yaxshiboyev. Uzbek w czasie treningu jedynki wraca do formy wraz z trzecioligowymi rezerwami.

Po rozgrzewce zawodnicy skupili się na grze w na utrzymanie a następnie trener Czesław Michniewicz zarządził różne ćwiczenia taktyczne pod kątem najbliższego rywala.

Wygląda na to, że szkoleniowiec mistrzów Polski zdecyduje się na zmianę w ofensywie. W meczu z mistrzami Czech od pierwszej minuty zamiast Mahira Emreliego prawdopodobnie zobaczymy Tomasa Pekharta, który pokazał się z dobrej strony w sobotnim spotkaniu z Wartą Poznań. Legioniści będą musieli sobie radzić bez zawieszonego za kartki Atrura Jędrzejczyka. W tej sytuacji szansę otrzyma Lindsay Rose, który zagra w bloku obronnym z Mateuszem Wieteską i Maikiem Nawrockim.

W środę przed południem zespół wyruszy do stolicy Czech, a następnie będzie trenował na stadionie Slavii. Legia zmierzy się na wyjeździe ze Slavią Praga w czwartek, 19 sierpnia o godzinie 19.

Fotoreportaż z treningu - 27 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?
SUMA GŁOSÓW: 10572
START: 02.08.2021 / KONIEC: 26.08.2021


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.