fot. Woytek / Legionisci.com

Rugby

31 sierpnia nabór do sekcji rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja rugby Legii Warszawa zaprasza na naborowy trening otwarty, który odbędzie się w przyszły wtorek, 31 sierpnia o godzinie 20:00 na boisku przy ulicy Kołowej 18 na warszawskim Targówku. W tym samym czasie prowadzone będą nabory do męskiej i żeńskiej drużyny rugby klubu.

"Jeżeli chodzi o strój sportowy to musi być on adekwatny do pogody, a na nogi najlepiej założyć korki. Butelka wody też się przyda" - informują nasi rugbiści, którzy gorąco zapraszają na pierwszy trening wszystkich chętnych.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Robert - 23.08.2021 / 16:58, *.centertel.pl

31.08 jest we wtorek.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.