fot. Woytek / Legionisci.com

Operacja Slavia

Trening z Pekhartem i Skibickim. Slisz indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po czwartkowym wyjazdowym meczu ze Slavią Praga piłkarze Legii otrzymali trzy dni wolnego. Niedzielne spotkanie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza zostało przełożone na inny termin, a przygotowania do rewanżu z mistrzem Czech rozpoczęły się w poniedziałkowe popołudnie.

Na deszczowym treningu stawiło się 20 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Normalnie w zajęciach uczestniczyli Tomas Pekhart i Kacper Skibicki, którzy w ubiegłym tygodniu nabawili się urazów. Filip Mladenović wziął udział jedynie w rozgrzewce, bo ma drobne problemy zdrowotne, ale w czwartek powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Indywidualnie ćwiczył Bartosz Slisz, który dzień przed spotkaniem ze Slavią uszkodził więzadło poboczne kolana. Na razie nie wiadomo, czy zdąży wykurować się na najbliższy mecz. Do zajęć z drużyną wrócił Mattias Johansson, ale na Szweda w meczu o punkty najprawdopodobniej i tak będzie trzeba poczekać, bo musi nadrabiać zaległości fizyczne.

Podczas poniedziałkowych zajęć blok obronny Legii składał się z trójki Maik Nawrocki, Mateusz Wieteska i Mateusz Hołownia. Z kolei na prawym wahadle testowany był Artur Jędrzejczyk, który po odcierpieniu kary za żółte kartki, będzie mógł w czwartek zagrać.

We wtorek drużyna także będzie trenowała o godzinie 17, a środowy przedmeczowy trening zaplanowany jest na godzinę 19. Mecz Legia - Slavia odbędzie się w czwartek, 26 sierpnia o godzinie 21:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?
SUMA GŁOSÓW: 10572
START: 02.08.2021 / KONIEC: 26.08.2021

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
zioLeg - 24.08.2021 / 10:13, *.maxon.pl

3 DNI WOLNEGO?

TO JAKIŚ CYRK ? Co to ma być!!! ja prdl ...

odpowiedz
EP - 24.08.2021 / 09:31, *.tpnet.pl

@ Arek : To nie trzeba wiedziec tylko to widac !!

odpowiedz
Ziomek - 24.08.2021 / 09:13, *.plus.pl

Slisz ze nie gra to jest pozytywna wiadomość, przecież to jest słaby zawodnik. Sprzedać go póki można.

odpowiedz
c u L t - 24.08.2021 / 02:31, *..

ZDJĘCIA,na zdjęciach mamy dpowiedż =====CO W TRAWIE PISZCZY JAKA ATMOSFERA U MISTRZA POLSKI,szkoda mi ARTURA pewnie liczył że MIODEK TO MIODEK ...pewnie jeszcze troche a zmieni na POGOŃ SIEDLCE ZAKOŃCZENIE KARIERY DOM TO DOM....

odpowiedz
Legionista80 - 24.08.2021 / 02:03, *.play-internet.pl

Grosik po dobiegnieciu do linii koncowej,od strony Lazienkowskiej, biegł by i biegł aż dotarł by do kasyna;))))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.08.2021 / 00:23, *.centertel.pl

Jędza na wahadło, a wiecie, że na Slavię to może się udać. Pan Czesław to ma jednak dobre pomysły.

odpowiedz
Legionistaaa - 23.08.2021 / 21:34, *.tpnet.pl

Mam nadzieje że Johansson będzie wzmocnieniem Legii jak wróci do pełni formy bo może nie jest super techniczny ale solidny

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.08.2021 / 00:24, *.centertel.pl

@Legionistaaa: Bez przesady, facet ma całkiem niezłe umiejętności techniczne

odpowiedz
LE - 23.08.2021 / 21:00, *.tpnet.pl

@ EP: Bylo wiadomo przed meczem ale tak nie powinno byc czyli o czym swiadczy odejscie miedzy meczami a okienko otwarte do konca sierpnia !!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 23.08.2021 / 20:41, *.vectranet.pl

1,5 banki Euro za wykupienie Nawrockiego od Werderu Brema moze isc tym samym kierunkiem i poszukac u nich na rynku niemieckim młodego prawego obroncy-wahadlowego pierw na wypozyczenie nastepnie na wykupienie 10-1 pokazala młodziez jaka jest roznica w wyszkoleniu

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.08.2021 / 20:38, *.centertel.pl

Antonio De'Golas na celowniku Legii. To jest dopiero gracz. I za taniochę.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 23.08.2021 / 21:36, *.orange.pl

@Leśny Dziadek: Przepraszam, pomyliłem nazwiska, to jest właściwe - De Gol`As

odpowiedz
EP - 23.08.2021 / 20:37, *.tpnet.pl

Dlaczego tak sie postepuje przed najwazniejszym meczem o faze grupowa LE bo tak zazyczyl P. Juranovic ze w Pradze zagra a w Warszawie nie chcial wiec odszedl zadowolony po osiagnieciu wyniku remisowego przez LEGIE i strzeleniu gola na pozegnanie a pomoc w rewanzu to nie laska wiec tak zalezalo na LEGII w czasie swego pobytu !!

odpowiedz
Arek - 23.08.2021 / 23:52, *.tpnet.pl

@EP: skąd Ty możesz wiedzieć, co zażyczył, a czego nie życzył sobie Pan Juranović?

odpowiedz
Do redakcji - 23.08.2021 / 19:47, *.plus.pl

Będę dręczył aż przeczytam odpowiedź, proszę zapytać partaczy w klubie Dlaczego Juranovic został sprzedany przed meczem rewanżowym?

Jest to na skalę światową ewenement, tym bardziej nie jest to związane z zakończeniem okienka.

odpowiedz
Ryj - 24.08.2021 / 00:16, *.com.pl

@Do redakcji : Kolego my nie działamy na skalę światową pragnę Tobie przypomnieć ;)
A w lidze np. Valencia z Piasta odchodził przed decydującym meczem w el. pucharów. To jest nasza skala zwana popularnie dupoklasą lub ekstraklapą, choć pasuje jej również zaszczytne miano dupoklapy, nie ubliżając starym babom.

odpowiedz
Alex Bielany - 23.08.2021 / 18:51, *.aster.pl

A dojna krowa z Uzbekistanu kiedy sie laskawie pojawi na treningu?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2021 / 18:53, *.petrotel.pl

@Alex Bielany : jak się odbuduje w dwójce?

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.08.2021 / 19:07, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: odbuduje chyba odkuje finansowo bo sportowo pożytek z niego zerowy.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 23.08.2021 / 19:10, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : co wy z tym jasurem na treningu piszcie o realnych rzeczach.

odpowiedz
Fan - 23.08.2021 / 19:12, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : finansowo i niedługo wyjdzie kucharski i powie : Te pieniądze mu się należały.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2021 / 20:26, *.petrotel.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : żartuje sobie. Widać, że położyli na nim lagę skoro w dwójce się zaczął regularnie pojawiać - z Mamrami i Bronią i to w niepełnym wymiarze czasu w dodatku.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.08.2021 / 20:56, *.plus.pl

@vadisodjidjiaofoe: Szkoda tylko że nadal widnieje na liście płac skoro niby położyli na nim lage to powinni z nim rozwiązać kontrakt no chyba że na 3 ligę akurat się przyda ale to wtedy pensję też 3 ligowa niech dostaje.

odpowiedz
Elquatro - 23.08.2021 / 21:13, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : z lodówki chyba Ci nie wyjada więc wyluzuj, jakbyś sam trafił na rok do Zimbabwe albo za Ural tez mógłbyś sobie nie poradzić

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2021 / 21:21, *.petrotel.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : tak jednostronnie to raczej nie mogą mu przestać płacić, a Jaszczur pewnie nie jest skory do negocjacji ;-)

odpowiedz
skrzat - 24.08.2021 / 09:50, *.centertel.pl

@Alex Bielany : jak nie kontuzja to ramadan,na boisku to go nie zobaczymy.w drugim zespole nie błyszczy więc wiadomo że dla kasy tu siedzi...
Ps:ja też tak chce...

odpowiedz
Lupus - 24.08.2021 / 23:47, *.centertel.pl

@vadisodjidjiaofoe: Ale Legia wygrywa jak on schodzi z boiska.
Czyżby hamulcowy?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2021 / 18:43, *.petrotel.pl

https://www.transfermarkt.pl/olivier-ntcham/profil/spieler/224088

odpowiedz
Cyniek - 23.08.2021 / 19:10, *.vectranet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Z tego co piszą to nikłe szansę procentowo dają na to że przyjdzie do nas

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 23.08.2021 / 20:55, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: Takiego zawodnika potrzebujemy + na prawe wahadło, ale czy realne przyjście? pewnie będzie czekał do 30 sierpnia na lepsze oferty .

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2021 / 21:23, *.petrotel.pl

@SŁAWEK(L): raczej mało realny, jeśli wierzyć tym statom https://www.transfermarkt.pl/legia-warschau/geruechte/verein/255

odpowiedz
Heighway - 23.08.2021 / 18:42, *.chello.pl

ale musicie przyznać że pan Darek w ogóle nie ma tego luzu z Teksasu
(jak np wielebny Gibbons) - tyle lat w USA, Teksasie a taki sztywniacha

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 23.08.2021 / 18:42, *.petrotel.pl

https://sport.interia.pl/klub-legia-warszawa/news-legia-warszawa-francuz-rozwiaze-problemy-w-pomocy-ostatnie-p,nId,5437833

odpowiedz
Warka80 - 23.08.2021 / 18:25, *.net.pl

Można prosić coś więcej? Co z Johanssonem? Ćwiczy chociaż indywidualnie ? Co z Jasurem dalej w rezerwach?

odpowiedz
Paweł - 23.08.2021 / 17:59, *.117.75

Co z nowymi piłkarzami, amica kupuje a my się ośmieszamy

odpowiedz
Sobo(L)ew - 23.08.2021 / 18:05, *.centertel.pl

@Paweł: A po co nam nowi zawodnicy?? Zanim ktoś trafi do nas to musi przejść 3 dniowe testy a po dwóch treningach złapią kontuzje i miesiąc, dwa leczenia

odpowiedz
chrisSiekierki - 23.08.2021 / 18:12, *.vectranet.pl

@Paweł: Może szybciej splajtują... pamiętam jak Wisła kupowała na potęgę a potem nie miała czym płacić, była bliska bankructwa a z tego co wiem my do najbogatszych obecnie nie należymy więc kupowanie bez opamiętania mija się z celem. Zresztą może lepiej jak pan Kucharski nie kupuje bo sprowadzi nam 4 lewych wahadłowych zamiast jednego prawego i środkowego pomocnika...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 23.08.2021 / 18:29, *.vectranet.pl

@chrisSiekierki: ??? przeciez my nie mamy lewego wahadlowego ;/ gdzie ty 4 naliczyles ???mladenovicia tam wstawili i jakos se tam kiedys radzil teraz jest ponizej oczekiwan i koniec brak lewego prawego wahadlowego brak prawego obroncy szkoda ze miodek daje ciala bo wolał bym grosika zamiast mladena oby Czesio cos wymyslil grosik by byl dobrym wyznacznikiem dla mlodych jak grac na wahadle

odpowiedz
chrisSiekierki - 23.08.2021 / 18:39, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: ja nie powiedziałem że mamy 4 tylko że kupi hurtem 4. A oprócz Mladenovicia to mamy Hołownie który znacznie lepiej się sprawuje jako wahadłowy niż stoper

odpowiedz
krasnal - 23.08.2021 / 19:16, *.orange.pl

@kami(L)PRAGA: Grosik to by młodych nauczył balować a nie grać

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 23.08.2021 / 21:09, *.plus.pl

@Paweł:Póki co to Amica kupuje do rotacji na rozgrywki PP a my się ośmieszamy w Europie awansując do fazy grupowej któregoś z europucharow.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 23.08.2021 / 21:18, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Się nie zdziwię jak się okaże Ribeiro kocurem lepszym od tych Pedro rebochio i Joela Pereiry a Josue w formie zje na boisku tego afrykanca o różnicy Emreli - Sobiech nie wspomnę takie to będą zakupy Amiki.

odpowiedz
Arek - 23.08.2021 / 23:58, *.tpnet.pl

@kami(L)PRAGA: akurat Grosik w ogóle nie nadaje się na wahadło. Byśmy mieli tam krater większy niż po wybuchu wulkanu.

odpowiedz