fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Operacja Slavia

Trening z Pekhartem i Skibickim. Slisz indywidualnie

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Po czwartkowym wyjazdowym meczu ze Slavią Praga piłkarze Legii otrzymali trzy dni wolnego. Niedzielne spotkanie z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza zostało przełożone na inny termin, a przygotowania do rewanżu z mistrzem Czech rozpoczęły się w poniedziałkowe popołudnie.

Na deszczowym treningu stawiło się 20 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Normalnie w zajęciach uczestniczyli Tomas Pekhart i Kacper Skibicki, którzy w ubiegłym tygodniu nabawili się urazów. Filip Mladenović wziął udział jedynie w rozgrzewce, bo ma drobne problemy zdrowotne, ale w czwartek powinien być do dyspozycji sztabu szkoleniowego.

Indywidualnie ćwiczył Bartosz Slisz, który dzień przed spotkaniem ze Slavią uszkodził więzadło poboczne kolana. Na razie nie wiadomo, czy zdąży wykurować się na najbliższy mecz. Do zajęć z drużyną wrócił Mattias Johansson, ale na Szweda w meczu o punkty najprawdopodobniej i tak będzie trzeba poczekać, bo musi nadrabiać zaległości fizyczne.

Podczas poniedziałkowych zajęć blok obronny Legii składał się z trójki Maik Nawrocki, Mateusz Wieteska i Mateusz Hołownia. Z kolei na prawym wahadle testowany był Artur Jędrzejczyk, który po odcierpieniu kary za żółte kartki, będzie mógł w czwartek zagrać.

We wtorek drużyna także będzie trenowała o godzinie 17, a środowy przedmeczowy trening zaplanowany jest na godzinę 19. Mecz Legia - Slavia odbędzie się w czwartek, 26 sierpnia o godzinie 21:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 15 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

WYNIKI SONDYCzy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Europy?
SUMA GŁOSÓW: 10572
START: 02.08.2021 / KONIEC: 26.08.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.