fot. Woytek / Legionisci.com

Piłka nożna kobiet

IV liga: Legia Ladies 4-0 Vulcan Wólka Mlądzka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legia Ladies udanie zainaugurowała nowy sezon w IV lidze. Legiostki pokonały aż 4-0 zespół Vulkanu Wólka Mlądzka. Za tydzień nasza drużyna zagra na wyjeździe z KS Wilanów.

Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 5 września o godzinie 16:00.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
exsa - 29.08.2021 / 09:23, *.tpnet.pl

To sie chwali okazale zwyciestwo LEGIO Ladies ! Powodzenia !!!

odpowiedz
Po(L)di - 29.08.2021 / 01:02, *.plus.pl

Brawo dziewczyny. Do boju Legionistki.

odpowiedz
Arek - 28.08.2021 / 23:55, *.tpnet.pl

A kto strzelił?

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 22:42, *.vectranet.pl

Brawo dziewczyny !!!!!! walczyc trenowac Legia na wszystkich szczeblach musi panowac :)

odpowiedz
WIDZ - 28.08.2021 / 22:41, *.chello.pl

Gratulacje! Brawo dziewczyny i tak trzymajcie.
Do redakcji: podawajcie zapowiedzi meczów naszych Ladies. Warto je wspierać, więc informujcie - gdzie i o której grają.

odpowiedz
Pacz - 29.08.2021 / 11:59, *.t-mobile.pl

@WIDZ: Dziewczyny grają mecze u siebie na bocznym boisku treningowym przy Ł3, a dopingować je można stojąc za ogrodzeniem. Trochę to słabe, bo przydałoby się oglądać mecze w bardziej cywilizowanych warunkach. Wierzę jednak, że za parę lat będziemy oglądać Legia Ladies na (głównym) stadionie, przy wypełnionych trybunach.

odpowiedz
WIDZ - 29.08.2021 / 13:30, *.chello.pl

@Pacz: No wlaśnie. Myślałem, że to tylko chwilowa prowizorka, a tu taki standard dziwny się ukształtował. Może jakąś petycję do władz klubu wystosować? Redakcjo - pomóż!

odpowiedz
Pacz - 29.08.2021 / 16:18, *.t-mobile.pl

@WIDZ: No wiesz, na razie to IV liga, więc czego się spodziewać? Im wyżej w rozgrywkach dziewczyny będą grały, tym większe będzie zainteresowanie, a co za tym idzie warunki rozwoju. W Ekstralidze kobiet piłkarki grają najczęściej na dużych stadionach macierzystego klubu (np. Górnika Łęczna) a ich mecze przyciągają niemałą publiczność. Ogólnie, z roku na rok, piłka nożna kobiet staje się bardziej popularna i mam nadzieję, że Legia będzie miała drużynę kobiecą w najwyższych rozgrywkach ligowych, jak na stolicę przystało.

odpowiedz