Josue - fot. Woytek / Legionisci.com

31. urodziny Josue

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj 31 lat kończy Josué Filipe Soares Pesqueira. Portugalczyk urodził się Ermesinde nieopodal Porto i to właśnie w FC Porto poznawał arkana futbolu. W swoim bogatym CV ma za sobą występy m.in. w ekipie "Smoków", Paços de Ferreira, Bradze czy tureckich klubach jak Bursaspor czy Galatasaray. Jednak na Łazienkowską trafił latem z Izraela. Josue rozegrał dotychczas 8 spotkań, w których nie zdobył jeszcze bramki.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Muchito - 17.09.2021 / 15:57, *.vectranet.pl

Na razie to nic nie pokazał...ciekawe kiedy i czy w ogóle odpali ?

odpowiedz
Bocian - 17.09.2021 / 14:05, *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego zdrowia ,I mądrości boiskowej Josue;)sto lat (L)

odpowiedz
(o: - 17.09.2021 / 13:31, *.chello.pl

Przede wszystkim to oleju w głowie!!!!

odpowiedz
SF - 17.09.2021 / 09:03, *.tpnet.pl

Zdrowia i takiej gry jakiej oczekuje LEGIA ! Powodzenia !!!

odpowiedz
jackie - 17.09.2021 / 08:14, *.chello.pl

Zdrowia, więcej cardio ;), sukcesów z Legią.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 17.09.2021 / 07:57, *.play-internet.pl

Hmmmm-31 lat.Myślicie,że Jego talent wreszcie eksploduje?.W sumie młody jeszcze jest......

odpowiedz
Wilanow - 17.09.2021 / 07:55, *.t-mobile.pl

Feliz cumplo años senior Josue!

odpowiedz
xx - 17.09.2021 / 07:46, *.com.pl

Żeby zmądrzał ! Żeby zmądrzał !

odpowiedz
Ryj - 17.09.2021 / 01:06, *.206.58

Stolat!

odpowiedz