Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Michniewicz: Fantastyczne losowanie

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

- To było dla nas fantastyczne losowanie. Z punktu widzenia kibicowskiego, ale również sportowego, zagramy ze świetnymi drużynami, ale o to właśnie chodziło. Chcemy grać w Europie i pokazać się tam z jak najlepszej strony. Zmierzymy się z moim ulubionym trenerem - Brendanem Rodgersem z Leicester. Zagramy również ze Spartakiem Moskwa, a wiadomo, że skojarzenia Legii na temat tego przeciwnika, w ostatnich latach są pozytywne. W marcu miałem okazję być na meczu Napoli - Barcelona. Siedziałem wówczas i marzyłem sobie, żeby kiedyś zagrać tu jako trener. Teraz to marzenie się spełni! - skomentował losowanie dla legia.com Czesław Michniewicz.

- Pamiętajmy jednak, że w niedzielę czeka nas bardzo ważny i prestiżowy mecz przed zgrupowaniem reprezentacji. Dwunastu zawodników z naszej kadry wyjedzie na takie zgrupowania i praktycznie przez dziesięć pierwszych dni nie będziemy mogli normalnie trenować. Dużym plusem jest jednak to, że Ci piłkarze zostali docenieni i teraz dostaną swoją szansę w narodowych barwach.

- Wisła od początku sezonu rozgrywa bardzo dobre spotkania. Obserwowałem ich przegrany mecz z Rakowem Częstochowa. Pokazali się tam z bardzo dobrej strony. We wszystkim było widać rękę trenera, który krótko pracuje w nowym zespole, ale już wypracował kilka ciekawych, boiskowych nawyków. Myślę, że czeka nas ciekawe spotkanie. Wiemy, że Wisła obchodzi swój jubileusz, ale nie chcemy być dla niej z tego powodu jedynie tłem. Chcemy zagrać na własnych zasadach i wygrać ten mecz.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.