Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Emreli powołany do reprezentacji Azerbejdżanu

Woytek, źródło: 90minut.pl

Mahir Emreli został powołany do reprezentacji Azerbejdżanu na mecze eliminacji mistrzostw świata z Luksemburgiem, Irlandią i Portugalią.

Mecz z Luksemburgiem zostanie rozegrany 1 września o godz. 20:45 w Luksemburgu. 4 września o godz. 18:00 w Dublinie Azerowie zmierzą się z Irlandią. Spotkanie z Portugalia odbędzie się 7 września o godz. 18:00 w Baku.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
P(L)EBAN - 27.08.2021 / 23:50, *.tpnet.pl

A to ci niespodzianka. Ja yebe myślałem że maja większe gwiazdy w Azerbejdżanie.

Już tak na poważnie, cieszmy się póki jest. Zaraz wyfrunie

odpowiedz
:) - 28.08.2021 / 09:36, *.chello.pl

@P(L)EBAN: następne lato i go nie ma

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.