fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (102)

+dodaj komentarz
Wstyd i hańba - 29.08.2021 / 20:47, *.t-mobile.pl

Gwiazdy wielkie nawet przy rzu podejściu do nas kibiców widać że myślą że są gwiazdami i robią łaskę przybijając piątkę, tylko pieniądz za mecz się liczy. Zero szacunku dla klubu i kibiców

odpowiedz
Kamil - 29.08.2021 / 20:41, *.chello.pl

No mistrza będzie ciężko zrobić, zwłaszcza że będzie jeszcze 6 meczów w LE.

odpowiedz
Ultras - 29.08.2021 / 20:30, *.virginm.net

Moim zdaniem trzeba pomyslec o sektorowce na Zylete z takim wzorem jak ta dzisiaj w Krk i ta wiszaca na gniezdzie czesto. Swietny wzor i kolorystyka. Jedna z lepszych flag Legii poza Warriors

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 20:11, *.vectranet.pl

czesio walcz o puchar polski bo bedzie ciezko w lidze zajac 1-3 to 2 porazka po 4 meczach jeszcze 32 mecze a tym skladem nieda sie wygrac 26 meczy grajac w europie inaczej muwiac potrzebujemy 2 jakosciowych zawodnikow

odpowiedz
Rado - 29.08.2021 / 20:16, *.com.pl

@kami(L)PRAGA: następnym razem, zanim coś napiszesz, weź słownik do ręki...

odpowiedz
Mówiąc - 29.08.2021 / 20:32, *.tpnet.pl

@Rado: Ogólnie , nie radzisz mu źle. Z tym że wiesz , on (być może) ma dysortografię , to taka przypadłość .Taka mała okoliczność łagodząca , że tak powiem .

odpowiedz
MAKEN - 29.08.2021 / 20:08, *.151.165

Tak jest gdy trener nie ma szacunku do kibiców i urządza cyrk z roszadami w składzie. Emreli na ławce. A potem trzeba gonić wynik. Dzięki trenerze, sam Pan sobie podstawia nogi.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 20:23, *.vectranet.pl

@MAKEN : to nie wina trenera tylko prezesa daje mu beznadziejnych pilkarzy Legia potrzebuje wzmocnien nie sredniakow przeciez sciaganie talentow w niczym nie pomaga bo nie maja nikogo w druzynie by podniesc swoj poziom wiec beda grac to co grali we wczesniejszych klubach do kogo ma rownac muci emreli ?? od kogo maja sie uczyc ?? jak moga wskoczyc na wyzszy lv jak to inni do nich musza rownac masakra

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 19:57, *.vectranet.pl

powrot do warszawy i treningi do rana niech cierpia tak sie niegra 5 napastnikow a zaden nie potrafi bramki strzelic na co nam 5 napastnikow na boisku poto by lopez strzelał z 35 metrow w srodek bramki by sie statystyki poprawily ?? masakryczny jest ten sklad niema zawodnika ktory by robil roznice na boisku dzis Luqiniasowi nie szlo i niemiał kto szarpnac tej gry wiecej szrotu do Legii bedzie lepiej ;/

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 19:46, *.vectranet.pl

tragedia zero pomysłu na akcje ofensywne na uj zwalniaja akcjie graja do tylu jak nie potrafia poslac prostopadlej pilki by uruchomic napastnika sory mamy za wolnych napastnikow moze jak mamy włocha od wsparcia lini defensywy zatrudnijmy hiszpana od wsparcia akcji ofensywnych przeciez dzis nie bylo nawet 1 zagrozenia pod bramka wisly 2 sytuacje emrelego sory jak by nie faulowal to by byla 1 sytuacja wiec jedna sytuacja na pelnym gazie gdzie zamiast strzelac postanowil wbiedz z pilka do bramki to za malo zenada od CLJ PORAZKI 0-5 kurwiktorsa po remis rezerw z pelikanem lowicz i porazka ze skisla to tylko pokazuje czym zajmuje sie sztab szkoleniowy a miodzio zebra w grecji o darmowych pilkarzy ktorzy nic nie potrafia

odpowiedz
Marudy - 29.08.2021 / 19:45, *.chello.pl

Wynik sprawiedliwy. Biegali więcej, grali lepiej. U nas beż walki i dokładności.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 19:51, *.vectranet.pl

@Marudy: 0-3 powinno byc chociaz i tak zaraz powiedza ze 1 bramka zadecydowala

odpowiedz
ślązak - 29.08.2021 / 19:44, *.mm.pl

CHyba większość piszących to zwykłe słoje i wymagają Bóg jeden raczy wiedzieć czego!! Chyba wszyscy wiemy , że nasza liga jest gorsza niż amatorzy ze slumsów w Brazylii. Awans do LE to radość tylko Mioduskiego a wp... w LE to wstyd raczej dla całej piłkarskiej Polski.Zarobki kopaczy za wysokie a tych dobrych nie da się utrzymać ..Ot cała nasza liga.

odpowiedz
wodz - 29.08.2021 / 19:35, *.tpnet.pl

kuźwa znowu kłaść się chamy bo Wielka Legia przyjeżdża, ale chamy gryzą trawę. nasze gwiazdeczki myślały że wisła będzie prosiła o najniższy wymiar kary, a tu suprais. 1 połowa - przespana.

odpowiedz
Iverson13 - 29.08.2021 / 19:33, *.play-internet.pl

Jakiś typek tu pisał: Lech grał z ogórkami

odpowiedz
:) - 29.08.2021 / 19:33, *.chello.pl

No i lanie dziś od Polonii w clj

odpowiedz
Pusia - 29.08.2021 / 19:30, *.vectranet.pl

Brawo pudel! Brawo cesio! Hahahahaha spadek z ekstraklapy nam szykujecie? Tego chyba jeszcze nie było…

odpowiedz
:D - 29.08.2021 / 19:32, *.axadirect.pl

@Pusia: idź spać dziecko

odpowiedz
Syn trenera - 29.08.2021 / 19:30, *.vectranet.pl

Wielbiciele talentu Slisza Lopesa i Holowni gratuluję poczucia humoru. Po 11 ciężko die gra nawet zs śmieszna Wisła.. Pekhart nie istnieje statysta razem z trzema wcześniej wymienionymi.. Dramat młodzież to jakiś żart, miał być Caktas.. To nie szkoda kasy Sorescuu i tego defensywnego z Marsylii też nie będzie tylko jakieś odpadki..

odpowiedz
wtf - 29.08.2021 / 19:29, *.chello.pl

Geniuszu Czesławowi starcza tylko na LE,ekstraklapa to za wysokie progi.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2021 / 19:27, *.aster.pl

Gdy widzę, jak gra zawodnik z numerem 21, to czuję się jakby mi ktoś s....ł na głowę:)

odpowiedz
Darek M - 29.08.2021 / 19:25, *.kompex.pl

Chujowencja panowie. Kadra za słaba na ligę puchar i LE.


Gdzie jest Różyk?

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 19:20, *.centertel.pl

Jeszcze jedno jaką to mamy zdolną młodzież. Fatalny Skibicki. Nominalna pozycja skrzydło a wrzutki na wysokości kolan. To kto ma to potrafić. Za co bierzecie kase??? Bez kitu niektórzy to poziom pierwszoligowy.

odpowiedz
Jano - 29.08.2021 / 19:17, *.orange.pl

Banda nieudaczników!!~~!

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 29.08.2021 / 19:14, *.plus.pl

Czesiu chyba wpuścił tego Ciepele żeby pokazać Mioduskiemu kim musi grac.

odpowiedz
Kolega po szalu - 29.08.2021 / 19:16, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: A słynny Jasur gdzie? Przy tylu nieobecnych mógł go zabrać i dac mu szansę.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 19:18, *.plus.pl

@Kolega po szalu: ta u Miodek z kucharskim mu powiedzą że po co wzmocnienia graj młodymi i jasurem za coś mu płacimy przecież ;)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 29.08.2021 / 19:08, *.plus.pl

Obawiam się że w tym sezonie skończymy jak Amica Żurawia przed rokiem wszystko pod puchary.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2021 / 19:07, *.aster.pl

Dobrynin robi swoje....

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 19:10, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: drugi Fijarczyk i Wójcik kiedys

odpowiedz
Kolega po szalu - 29.08.2021 / 19:06, *.plus.pl

Muci oprócz strzałów z dystansu znowu nic.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 19:05, *.plus.pl

No niby coś tam było eh ten Var

odpowiedz
Yebac PZPN - 29.08.2021 / 19:04, *.vectranet.pl

Sędzi uj! To jest skandal qrwaaa!

odpowiedz
word!up - 29.08.2021 / 19:04, *.net.pl

Mielcarski to parówa .

odpowiedz
jo - 29.08.2021 / 19:03, *.centertel.pl

C#uj z tego będzie. Rezerwowi ciencybhak dupa węża.

odpowiedz
:) - 29.08.2021 / 19:03, *.plus.pl

Var nie uzna pewnie.

odpowiedz
:) - 29.08.2021 / 19:07, *.chello.pl

@:) cześć

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 19:01, *.plus.pl

Emreli to jest gość jednak

odpowiedz
:) - 29.08.2021 / 19:04, *.chello.pl

@Zbieracz kartonow: piszcie w komentarzach w jakim zagranicznym klubie byśta go widzieli

odpowiedz
Won - 29.08.2021 / 19:18, *.virginm.net

@:) : W dupie narazie go widzę

odpowiedz
Zapad-21 - 29.08.2021 / 18:56, *.chello.pl

Żeby się nie okazało że zaraz my będziemy musieli uchodzić jak nas zachód znowu w balona zrobi
Także kto ma uszy niechaj slucha

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2021 / 18:54, *.aster.pl

Bardzo dobrze gra w Wiśle Dobrynin, Luqiego faulują bez konsekwencji. Wisła gra na czas od 45 minuty.

odpowiedz
Kolega po szalu - 29.08.2021 / 18:53, *.plus.pl

Różnica między nami a Europa właśnie jest taka że oni odpuszczają LE a my Ekstraklasę takie wrażenie sprawiają bo nikt nie powie mi że że Slavia się da a z Wisłą nie?

odpowiedz
Karamba - 29.08.2021 / 18:51, *.cyfrowypolsat.pl

Prezesie potrzebne transfery na juz jestes tak tępy ze nie widzisz tego sciągasz mlodych tak to dobra droga ale potrzebni sa piłkarze na juz gotowi do gry a nie jakis szrot z Olimpiakosu haha .Prezesie jesli masz glowe na karku to sprowadz SORESCU z Dinama Bukareszt co za drogo prezesie jesli tak to do Lumpeksu tam wezmiesz jakis szrot za drobniaki.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 18:56, *.plus.pl

@Karamba: Są transfery przecież. Ribeiro czy ten Albanczyk oni są na już przecież Ribeiro może dziś wejdzie :)

odpowiedz
Karamba - 29.08.2021 / 19:13, *.cyfrowypolsat.pl

@Zbieracz kartonow: Kolego Ribeiro to nie gral od czerwca a ten młody Albanczyk to melodia przyszlosci jeszcze jak odpali nie czarujmy sie prezes bierze tanich pilkarzy jak z lumpeksu niech pokaze ze ma jaja i kupi tego Sorescu.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 29.08.2021 / 18:50, *.plus.pl

Szkoda że trener dziś elegancki a nie gra drużyny.

odpowiedz
Aldecoa - 29.08.2021 / 18:50, *.chello.pl

jakby Legia miała lepszych graczy - to by inaczej było
a tak to zwykli przeciętni kopacze; zobaczymy jak zagra Slavia Praha
zaraz o 19.00 w Karwinie

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.08.2021 / 18:48, *.plus.pl

Slisz to 5 kolumna dzisiaj

odpowiedz
Czesio m.dresiarz - 29.08.2021 / 18:35, *.chello.pl

Slisz to jest dziś kryminał, normalnie!

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 18:32, *.mm.pl

Jak krakusy wytrzymają narzucone przes siebie tempo, może być niewesoło. Jakoś jednak dzisiaj jestem ciągle spokojny o wynik...

odpowiedz
Cziko - 29.08.2021 / 18:32, *.jmdi.pl

Tylu obrońców na boisku a my tracimy gola.

odpowiedz
Darek - 29.08.2021 / 18:31, *.t-ipconnect.de

A po meczu?
Przeanalizujemy to spotkanie.
Wyciagniemy wnioski z tego meczu.Ha ha ha.W kółko to samo.Już mi się nie chce nawet wku..iać.

odpowiedz
Michał - 29.08.2021 / 18:29, *.plus.pl

Nie gramy nic i tyle w temacie. Tragedia 0 strzałów na bramkę. Dzieciaki nas leją. W lidze baty i w LE też będą same baty z taką grą czyli porażka na wszystkich frontach. Trzeba się przyzwyczaić i tyle. Nawet cuda nie pomogą.

odpowiedz
Kasztan - 29.08.2021 / 18:28, *.otenet.gr

Znowu to człapanie bez energii
Jak ja tego nie znoszę
A oni ciągle wracają do takiego grania

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 18:27, *.master.pl

Pierwsze 45 minut do zapomnienia.Całkowita dominacja Wisły.Poprzeczka,słupek,gol.Legia nie zagroziła bramce Kieszka ANI RAZU! Ani jednego strzału w światło bramki! Tragedia.

odpowiedz
gLc - 29.08.2021 / 18:26, *.vectranet.pl

Dramat

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 18:25, *.mm.pl

0 celnych strzałów do przerywy i w uj mniej przebiegniętych km. No to jak tu wygrać jak połowa się snuje po boisku.

odpowiedz
Darek - 29.08.2021 / 18:24, *.t-ipconnect.de

Lipa straszna.Ani jednego strzału na bramkę. Brak dośrodkowań.Przegrany środek boiska.Nie ma dzisiaj nic.

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 18:20, *.centertel.pl

Pierwsza połowa to obraz nędzy i rozpaczy w wykonaniu Legii.

odpowiedz
wojti - 29.08.2021 / 18:20, *.chello.pl

Z całym szcunkiem dla wszystkich komentarzy.....Legia gra w LE i sam bym się zdziwił gdyby w lidze grali na maxa....dla nich puchary są ważniejsze...nie oszukujmy się to nie jest drużyna która gra na kilku frontach....a szkoda....bo zaraz będą teksty typu jesteśmy zmęczeni sezonem....Panowie to liga polska i polska mentalność.....są puchary nie ma ligi....odpadną z pucharów to będą grać w lidze ten schemat obowiązuje od X lat....pozdrawiam

odpowiedz
Wiesiek z Kajetan - 29.08.2021 / 18:26, *.kompex.pl

@wojti: czyli na wiosnę ruszymy. Jesień obstawiam na 4-5 miejscu

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 18:41, *.vectranet.pl

to nie LE tylko pilkarzyki sa slabe yeboa pokazał jak sie utrzymac przy pilce i obsluzyc podaniem kolege tu juz 3-0 w plecy powninno byc Luqinias Mladenovic by cisneli do konca slabi napastnicy nie potrafiacy sie uwolnic czy przyjac i kiwnac obronce brakuje kogos takiego jak Chiniama czy Nikolic

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2021 / 18:16, *.aster.pl

Lopes, Hanna i Muci nie grają. Wystarczy by przegrywać. Czesiek coś wymyśli w przerwie.

odpowiedz
bum - 29.08.2021 / 18:15, *.237.187

Awans do LE wymęczony przeciwko osłabionemu rywalowi i oczy ho...em zarosły większości kibiców... W lidze wpie...ole, zero jakichkolwiek poważnych wzmocnień....
Wiecie już jak to się skończy na koniec sezonu?
W zimę sprzedać Louqinasa i hooy jest po nas.
Mucci będzie wtedy najlepszy czyli pierwszy w kolejce do następnego transferu.

odpowiedz
Sedes Miodulskiego - 29.08.2021 / 18:11, *.datapacket.com

Co te leszcze Miodulskiego wyprawiają to się w głowie nie mieści. Legia w strefie spadkowej za chwilę.

odpowiedz
Plaskacz - 29.08.2021 / 18:03, *.chello.pl

Znowu Wieteska?

odpowiedz
Won - 29.08.2021 / 18:10, *.virginm.net

@Plaskacz: Na wieteske zawsze można liczyć że coś spi..li,ale oprócz niego jest jeszcze 9 kopaczy(Boruca nie licząc) no i Czesiu 711 który wysyawil skald z du..y

odpowiedz
Po(L)ubiony - 29.08.2021 / 18:12, *.aster.pl

@Plaskacz: Daj sobie spokój.

odpowiedz
wtf - 29.08.2021 / 18:03, *.chello.pl

Nadchodzi moment w którym Borubar któremuś je...ie plaskacza.

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 18:03, *.mm.pl

Niech sie dalej jarają Sliszem. Akcja bramkowa dla krakusów pokazała jego szybkośc, odbiór i czytanie gry. Jak my mamy to wygrać. Murzyn kręci Hołownią jak chce, Pekhart nie potrafi utrzymać ŻADNEJ piłki, w środku dziura że ja pier...ole.

odpowiedz
AA - 29.08.2021 / 18:06, *.virginm.net

@pawel: Dokładnie.Slisz jest cienki jak du..a węża reszta jak wyżej

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2021 / 18:06, *.centertel.pl

@pawel: holownia nie gra

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 18:17, *.mm.pl

@grzesiek: Ty trzeżwy jesteś:)? Hołownia nie gra?

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2021 / 18:43, *.centertel.pl

@pawel: no nie gra na boisku, on odpier"**a maniane

odpowiedz
pawel - 29.08.2021 / 18:56, *.mm.pl

@grzesiek:
A to się zgodzę:)

odpowiedz
Pusia - 29.08.2021 / 18:02, *.vectranet.pl

No i egzekucja rozpoczęta…będzie srogi wperydol i znowu wstyd i hańba

odpowiedz
ator ator ator - 29.08.2021 / 18:01, *.vectranet.pl

Niestety ale Legia w ogóle nie gra w tym meczu. Wyszli tyko na boisko. Oby wisła padła fizycznie w 2 połowie bo narzuciła duże tempo

odpowiedz
jo - 29.08.2021 / 18:01, *.centertel.pl

Tak to jest jak się nie ma kadry. Jak się łata a nie wzmacnia. Całe dziadostwo mioduskiego w pełnej krasie.

odpowiedz
KowaL - 29.08.2021 / 17:59, *.vectranet.pl

Co knedel dzisiaj odczynia…dramat

odpowiedz
KowaL - 29.08.2021 / 17:58, *.vectranet.pl

Nie mamy obrony…

odpowiedz
wtf - 29.08.2021 / 17:56, *.chello.pl

Znowu myślą,że mecz sam się wygra!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

adrian dalem ci link zaczyna sie slaba stronka ale jak niemasz nic lepszego to polecam

odpowiedz
Adrian - 29.08.2021 / 17:42, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: działa, dziękuję

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 17:19, *.vectranet.pl

mecze zawsze sa na drhtv

odpowiedz
Dziadek - 29.08.2021 / 17:01, *.206.149

Ofensywny skład niczym Wójcik na Wembley 8 obrońców

odpowiedz
xxc - 29.08.2021 / 16:37, *.master.pl

bardzo defensywnie patrzac na skład.
tylko 4 graczy ofensywnych: Ernest Muci, Luquinhas, oraz Rafael Lopes i Tomas Pekhart (tylko kto im poda? laga od obroncy na Pekharta i może komuś zgra? - czy to jest taktyka na ten mecz?)

odpowiedz
grzesiek - 29.08.2021 / 18:09, *.centertel.pl

@xxc: z slavia tez byla taka taktyka. Niestety takie taktyki raz na jakis czas przynosza efekt bo wyrosnie z ziemii jakis emreli aleeeee spokojnie. Napoli, Leicester a nawet Spartak zweryfikuje szybko uniwjetnosci trenerskie michniewicza. To nigdy nie byl solidny trener tylko jego druzyny opieraly gre na defensywie. A jak ma sie Boruca w bramce to az sie prpsi o ofensywną gre bo w razie czego przy kontrze ma sie Artka

odpowiedz
Adrian - 29.08.2021 / 16:16, *.vectranet.pl

Czy jest jakiś link, żeby obejrzeć?

odpowiedz
Wariat - 29.08.2021 / 16:52, *.chello.pl

@Adrian : bedzie jak sie zacznie, ktos podrzuci

odpowiedz
Majk Spajk - 29.08.2021 / 16:52, *.tele2.se

@Adrian : jest. Ja mam.

odpowiedz
Wariat - 29.08.2021 / 16:56, *.chello.pl

@Majk Spajk: jak mozesz miec jak sie jeszcze nie zaczelo

odpowiedz
Majk Spajk - 29.08.2021 / 17:02, *.tele2.se

@Wariat: ja mam. Wlasnie pokazuja highlitsy z wczesniejszego meczu i juz zaczynaja sie przedmeczowe wywiady ze stadionu.

odpowiedz
Mlody - 29.08.2021 / 17:09, *.telenet.be

@Majk Spajk: dej proszę

odpowiedz
Browar - 29.08.2021 / 17:15, *.play-internet.pl

@Adrian : podobno mamy pokolenie internetu a meczu znaleźć nie potrafią...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 17:17, *.vectranet.pl

@Adrian : www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
Adrian - 29.08.2021 / 17:18, *.vectranet.pl

@Browar : to znajdź za free

odpowiedz
Andrew - 29.08.2021 / 17:21, *.play-internet.pl

@kami(L)PRAGA:

odpowiedz
Adrian - 29.08.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: dzięki

odpowiedz
Adrian - 29.08.2021 / 16:15, *.vectranet.pl

Czy jest jakiś link, gdzie można obejrzeć?

odpowiedz