fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Gula: Super praca całej drużyny

Mishka, źródło: Legionisci.com

Adrian Gula (trener Wisły): Dziękujemy naszym kibicom za wsparcie. Super praca całej drużyny i super wynik. To jest najważniejsze, ale cieszę się też, że nasza gra miała bardzo fajne parametry. Zobaczyliśmy ciekawy mecz, rozgrywany na dobrej intensywności. Wisła była lepsza. Musimy kontynuować swoją pracę. Liczyłem się z tym, że Legia wystawi najsilniejszy skład, bo teraz czeka ich przerwa na kadrę i mogli to zrobić.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.