Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com

Statystyki meczu z Wisłą

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W Krakowie piłkarze Legii byli przy piłce przez 49% czasu gry. Legioniści oddali o jeden strzał więcej od gospodarzy, ale niestety nie zdobyli bramki. Ciekawostką jest to, że zespół Czesława Michniewicza faulował zaledwie 5 razy. Trzy z tych fauli zanotował Joel Abu Hanna, a dwóch zawodników dostało żółte kartki. W sumie podopieczni Czesława Michniewicza pokonali o 7 km mniej od rywali. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Po(L)ubiony - 31.08.2021 / 15:38, *.aster.pl

Wisła: 14 fauli - jedna żółta, Legia: 5 fauli - dwie żółte. Brawo Dobrynin, brawo Frankowski! Do tego bramka po faulu na Jędzy i nieuznana bramka dla nas, po wydumanym faulu. Oby tak dalej....

odpowiedz
Arek - 30.08.2021 / 14:38, *.tpnet.pl

Przecież bramkę zdobyli. Tyle, że nie uznali.

odpowiedz
Statman - 30.08.2021 / 13:26, *.cdn77.com

Zawsze patrzę na relację strat do odbiorów. Szczególnie ważne przy zawodnikach defensywnych, u których strata może nieść poważne konsekwencje. Wczoraj fatalnie to wyglądało u Wieteski: środkowy obrońca zalicza 5 strat i 0 odbiorów. To nie powinno się wydarzyć. Jędrzejczyk też więcej strat niż odbiorów jednak grał na skrzydle gdzie trzeba podejmować większe ryzyko. Słabo też u Bartka Slisza: pomocnik defensywny ma 7 strat i 2 odbiory - ten odkurzacz wczoraj głównie piłki wypluwał zamiast je zbierać. W ofensywie to normalne, że generujesz straty ale Pekhart pobił chyba jakiś rekord: 11 do 1. Jeśli szukamy przyczyn porażki, gorszej gry, to te statystyki wiele tłumaczą - choć na pewno nie wszystko.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.