Tomas Pekhart i Michal Frydrych - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Wisłą

Woytek, źródło: Legionisci.com

Niskie noty przyznaliście zawodnikom Legii za niedzielny mecz w Krakowie. Najwyższą uzyskał Artur Boruc - 3,4 w skali 1-6, a niewiele niższą Mahir Emreli - 3,2. Najsłabiej Waszym zdaniem zagrał Tomas Pekhart - nota 2,0. W sumie oceniało 625 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,5.

Boruc 3,4
Emreli 3,2
Wieteska 2,9
Nawrocki 2,8
Jędrzejczyk 2,7
Slisz 2,5
Luquinhas 2,5
Skibicki 2,5
Abu Hanna 2,4
Muci 2,3
Kostorz 2,3
Yuri Ribeiro 2,3
Rafael Lopes 2,2
Ciepiela 2,2
Hołownia 2,1
Pekhart 2,0

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
AAA - 02.09.2021 / 13:59, *.chello.pl

Zmęczony powinien mieć 0

odpowiedz
exsa - 01.09.2021 / 09:13, *.tpnet.pl

Luguinhas i Skibicki po 2,5 wiec pytam co gral LUGUINHAS a co gral Skibicki czy to powinno byc po rowno pozostawiam do oceny !!!!

odpowiedz
Pawelec - 31.08.2021 / 18:51, *.t-mobile.pl

Czy wy żeście och....za ci słubicki 2,5 ten dramat co pokazał? Chore!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.08.2021 / 18:21, *.play-internet.pl

Czekam,aż Boruca w napadzie trzeba będzie wystawić,bo nie będzie miał kto tam grać.I ponawiam pytanie do redakcji- GDZIE JEST LICZNIK WSTYDU PREZESA???.Bo licznika nie ma,a wstyd jak najbardziej.

odpowiedz
HUGON - 31.08.2021 / 23:33, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA: Gruby niech nauczy kłaść się w lewą stronę gdyby to zrobił to bramki by nie było.Raz mu się udało ze Slawią położył się w prawo i piłkę odbił paznokciem i robią z niego gwiazdora.Broni tylko jak walą w niego albo pół metra w bok, strach jak piłka leci górą bo nie potrafi oderwać się od gleby.Chyba jest dobry z fizyki....

odpowiedz
Rafek03 - 31.08.2021 / 15:38, *.chello.pl

Ludzie którzy tu oceniają kierują sie emocjami a nie znajomością gry w piłkę nożna....jak można najniżej ocenić Tomasa który żyje z serwisu a w meczu nie dostał żadnej piłki w pole karne. Jego można oceniać najgorzej gdy ma w meczu 4 piłki na głowie w polu karnym i nie trafiłbym w światło bramki. Zgadzam sie z tym że Slisz i Wieteska za wysoko - obaj winni utraty bramki. Slisz powinien przerwać faulem na kole szczególnie jak wie że jest jedynym defensywnym ale jak juz nie przegrał to Wieteska nie może łapać takiej głębi a jak juz tak robi to nie może dopuścić do tego aby doszło prostopadle do napastnika. Slisz to nie jest zawodńik box-to-box bo gra tylko do tylu, nie gra piłek prostopadłych do przodu. Dlatego wyglądał dobrze z Zagrzebiem i Pragą bo tam tylko przerywać miał ale jak ma kreować to ocena ZERO... z tego samego powodu krychowiak wyglądał dobrze w Sewilli bo przerywał i oddawał do Banegi a jak poszedł do PSG i oczekiwańia były takie że zagra do przodu na raz miedzy liniami to zbite gary

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 31.08.2021 / 18:29, *.vectranet.pl

@Rafek03: ty sie faktycznie znasz :D kto wypracował akcje bramkowe np bramka z dinamo niedawno jedza strzelił ale spalil akcjie tez z podania Slisza to tylko 1/100 jego zagran do przodu problem w tym ze napastnicy malo sie ruszaja nie wychodza na pozycje co do pekharda napastnik nie jest od stania w polu karnym i czekania na wrzutke nie potrafi sie urwac obronca kto mu ma podac pilke jak on se nie potrafi wypracowac pozycji zreszta po co jak se wypracuje pozycjie to przegra ja bo brak mu szybkosci sztywny na nogach jak rasiak co dziwne rasiak chociaz miał szybosc potrafil zejsc do skrzydla i sie urwac obronie to czego nie potrafi pekhard 100% pilek co idzie do pekharda to strata jak bym byl pomocnikiem zastanawial bym sie czy mu podac czy nie szukac innego rozwiazania bo pekhard nie potrafi przyjac dryblowac czy rozegrac pilki w tepo gdy gra pekhard trzeba grac na afere byle jakie wrzutki w pole karne tam ktos popelni blad i pekhard to wykorzysta tyle z jego przydatnosci tylko czesi w nim widzieli zagrozenie dlatego zrobił wolna przestrzen dla Emreeliego

odpowiedz
Lekarz rodzinny - 01.09.2021 / 16:33, *.toneticgroup.pl

@Rafek03: fachura z ciebie pierwsza klasa, zalecam konsultacje lekarską. Na początek polecam ćwiczenia oddechowe.

odpowiedz
Ben - 31.08.2021 / 14:41, *.play-internet.pl

Luqi i Jędza za wysoko, na tych pozycjach się nie sprawdzają

odpowiedz
Pawełek - 31.08.2021 / 13:51, *.netfala.pl

Ślisz znowu za wysoko. Co wy w nim widzicie?

odpowiedz
K(L)AKIER - 31.08.2021 / 14:59, *.inetia.pl

@Pawełek: hehe dobre , szczera wypowiedz

odpowiedz
Opoor - 31.08.2021 / 17:05, *.centertel.pl

@Pawełek: kto to Ślisz bo nie kojarzę?

odpowiedz