Jasur Yaxshiboyev - fot. Woytek / Legionisci.com

Transfery

Yaxshiboyev wypożyczony do Sheriffa Tiraspol

Maciej Frydrych, źródło: Sheriff Tiraspol

Sheriff Tiraspol poinformował, że ich nowym graczem został Jasur Yaxshiboyev. Uzbek został wypożyczony do końca sezonu.

Yaxshiboyev do Legii trafił na początku roku 2021, a w pierwszej drużynie zdołał rozegrać zaledwie nieco ponad dziesięć minut w starciu z Wisłą Kraków podczas 28. kolejki sezonu 2020/21. Uzbek głównie borykał się z kontuzjami, a w międzyczasie trenował również w trzecioligowych rezerwach. W Legii II rozegrał zaledwie dwa spotkania. Kontrakt Yaxshiboyeva z Legią obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Warto dodać, że mistrz Mołdawii w tym sezonie będzie rywalizował w Lidze Mistrzów. W grupie Sheriff Tiraspol zmierzy się z hiszpańskim Realem Madryt, włoskim Interem oraz ukraińskim Szachtarem Donieck.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 01:40, *.vectranet.pl

okazuje sie ze yaxshiboyev to dobry pilkarz tylko ze przyszedl do nas i zaczol gwiazdozyc mial byc na treningu na 10 przyjechał na 12 czy 14 dlatego zostal odsuniety od pierwszego skladu nie sluchal sie polecen trenera i sztabu uwazal ze jest ponad druzyna wiec skonczyl w rezerwach prawdopodobnie w sherifie zacznie grac bo w rezerwach tez mu sie nie chcialo

odpowiedz
c u L t - 31.08.2021 / 23:46, *..

KUCHARSKI SPRYTNY ŻYDEK, NIECH MIODUSKI TEŻ GO GDZIEŚ WYPOŻYCZY!

odpowiedz
Wolfik - 31.08.2021 / 23:20, *.mm.pl

Z opcją pierwokupu?

odpowiedz
madzialena - 31.08.2021 / 13:41, *.vectranet.pl

Tylko nie nasz jaszczur;(

odpowiedz
Marcel - 31.08.2021 / 12:14, *.t-mobile.pl

No i dobrze, niech spier..., bo tu żadnego pożytku z niego nie ma. Swoją drogą ciekawe, że u nas w ogóle nie gra, a rzadko trenuje, bo ciągle jest kontuzjowany, ale jednak odchodzi do innego klubu.

odpowiedz
Leo - 03.09.2021 / 19:19, *.play-internet.pl

@Marcel: chociaż na pół roku zmieni szpital

odpowiedz
CiezkoToOgarnac - 31.08.2021 / 11:48, *.chello.pl

U nas ogrywal rezerwy tam idzie do ekipy ktora gra w LM zeby sie nie okazalo ze jeszcze cos pogra w tej LM bo jestli tak... to znaczy ze nasz sztab szkoleniowy to ludzie z przypadku bo inaczej tego pojac sie nie da

odpowiedz
Trampek - 31.08.2021 / 14:56, *.125.105

@CiezkoToOgarnac:Na temat "sztabu szkoleniowego " zgadzam się w 100%. Tyle w temacie.

odpowiedz
Wyborcza - 31.08.2021 / 15:44, *.jmdi.pl

@CiezkoToOgarnac: jeszcze się pokaże i go kupią od nas A loko znowu zarobi

odpowiedz
exsa - 31.08.2021 / 11:24, *.tpnet.pl

Wreszcie cos konkretnego bo odkad przyszedl nie dal LEGII i LEGII II. nic tylko pobieral kase wiec oby juz nie wrocil a czy tam ewentualnie zagra to zobaczymy jak bedzie bo po ewentualnym powrocie oby nie bylo tak jak do tej pory.!!!!

odpowiedz
bep - 31.08.2021 / 07:48, *.2.10

Kucharski to kompletny nieudacznik, ale wypożyczyć wiecznie kontuzjowanego i nie przygotowanego do sezonu Jaszczura to majstersztyk. Potwierdza się powiedzenie, że raz do roku to nawet kura pierdnie.

odpowiedz
Sebo(L) - 31.08.2021 / 06:04, *.centertel.pl

Jednego darmozjada na jakiś czas mniej. Takiego "asa" to w Legii jeszcze nie było, który w ciągu pół roku miałby na liczniku 10 minut gry. To są właśnie transfery Kucharskiego, który pewnie obserwował Uzbeka wiele miesięcy i miał jego nazwisko zapisane w swoim notesiku. Porażka.

odpowiedz
Alex Bielany - 31.08.2021 / 08:04, *.aster.pl

@Sebo(L) : przepraszam, a Obleniovic i Leniuardo?

odpowiedz
Sebo(L) - 31.08.2021 / 09:00, *.centertel.pl

@Alex Bielany : to oni jeszcze w Legii "grają" według Ciebie?

odpowiedz
Art49 - 28.09.2021 / 23:38, *.net.pl

@Sebo(L) : Po wczorajszym meczu z Realem Twoją opinia jako eksperta jest już nieaktualna. Proponuję w przyszłości więcej pokory!

odpowiedz
Zdzicho - 31.08.2021 / 05:45, *.tpnet.pl

Kur... drugi Roman Oreszczuk

odpowiedz
Sebo(L) - 31.08.2021 / 06:06, *.centertel.pl

@Zdzicho: przy nim Oreszczuk to był piłkarz przez duże P. Potrafił zdobyć nawet bramkę!

odpowiedz
oLaf - 31.08.2021 / 00:16, *.vectranet.pl

to duże wzmocnienie Legii, że go tu nie będzie (nie będzie pobierał pensji i wk..... innych ramadanami i innymi Covidami swoimi.)

odpowiedz
Antyberg - 30.08.2021 / 23:57, *.orange.pl

Wspaniała inicjatywa zarządu!

odpowiedz
NAS - 30.08.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Genialna zagrywka marketingowa!!! U nas i tak nie grał, a tam może złapie minut, może nawet w LM. Nie sądziłem, że to powiem, ale brawo zarząd.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.08.2021 / 21:59, *.vectranet.pl

I żebyście się nie zdziwili. Jak tam odpali, strzeli jakąś bramę, asyst kilka. A pewnie Naddniestrzanie z Tyraspola zapewnili sobie pierwokup za jakieś 500 tysi Euro i9 będzie płacz. Moim zdaniem chłopak szansy nie dostał, Czesio coś go za bardzo nie lubił. Te 10 minut z Wisła miał całkiem przyzwoite. Druga rzecz, czy on chciał u nas grać????

odpowiedz
Sebo(L) - 31.08.2021 / 06:08, *.centertel.pl

@Trener Bramkarzy: on tak zagra w LM jak Karbownik w Premiership.

odpowiedz
Pawciy - 31.08.2021 / 07:16, *.net.pl

@Trener Bramkarzy: a jak mial dostac szsnse jak przez pol roku byl wiecznie niedysponowany?

odpowiedz
Trampek - 31.08.2021 / 15:04, *.125.105

@Trener Bramkarzy: Zgadza się ,że może odpalić ,jak również i to ,że nie był " ulubieńcem " trenera .Po tym wszystkim jest znak zapytania czy chciał grać u nas - aby poraz kolejny dostać szanse dziesięcio minutową raz na 6 miesięcy !

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 21:58, *.chello.pl

Wszyscy Polacy to jedna rodzina
Starszy i młodszy, chłopak i dziewczyna!

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 21:17, *.chello.pl

Hehe i zagra w LM a wy se możecie postukać w guziki

odpowiedz
Orti - 30.08.2021 / 21:05, *.207.251

On ten transfer wygrał w loterii szczepionkowej ????

odpowiedz
Dedi - 30.08.2021 / 21:43, *.plus.pl

@Orti :
Lol
Wygrałeś można zamykać internet

odpowiedz
FiroZS - 30.08.2021 / 22:15, *.02.net

@Orti : patrząc przez pryzmat globalnego ucisku Mordo: tym prostym tekstem trafiłeś w środek środka tarczy.

Pozdrawiam!

odpowiedz
Trampek - 31.08.2021 / 15:07, *.125.105

@Orti : Hahaha ! Bingo !!!

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 20:35, *.chello.pl

Polactwo pełną gębą wychodzi z was.

odpowiedz
Lw - 30.08.2021 / 22:11, *.t-mobile.pl

@:) : proszę wyłączyć tego niemieckiego świra typowy antypolski oszołom za pieniadze

odpowiedz
Haha - 30.08.2021 / 20:29, *.t-mobile.pl

Niezle jaja za to co prezentował przez ostatnie pół roku zaliczył awans sportowy! Życie pisze zabawne scenariusze.. Ciekawe czy mają opcje wykupu..

odpowiedz
Znawca tematu - 30.08.2021 / 21:04, *.plus.pl

@Haha: Oby mieli i go wykupili przydałoby się na nim zarobic wtedy można powiedzieć że się jednak na coś przydał.

odpowiedz
filand - 30.08.2021 / 20:13, *.t-mobile.pl

Drużyna z LM bierze zawodnika z drużyny z LE????
Biedni hejterzy... Noc nieprzespana... Prześcieradło wilgotne...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.08.2021 / 21:45, *.petrotel.pl

@filand : za darmo to każdy by wziął...

odpowiedz
Jasur do turbokozaka - 30.08.2021 / 19:53, *.plus.pl

Ciekawe czy oni go chcieli czy bardziej nasi na siłę go wciskali gdziekolwiek wysyłali oferty i się udało akurat w Mołdawii?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.08.2021 / 21:50, *.petrotel.pl

@Jasur do turbokozaka: Brak bariery językowej i podobna kultura poradziecka sprawi, że w Sheriffa pewnie lepiej się wkomponuje. Rozwiązanie korzystne dla wszystkich ;-)

odpowiedz
Paul - 30.08.2021 / 22:44, *.redcom.ru

@Jasur do turbokozaka: Ukraiński trener Szeryfa, który pamięta go z ligi Białoruskiej bardzo go chciał, może go oszlifuje.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 30.08.2021 / 19:44, *.plus.pl

Na LM będzie zdrowy i wypoczęty a nawet ramadan mu nie będzie przeszkadzał.Ciekawe czy sheriff wziął na siebie też jego zarobki?

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 30.08.2021 / 19:46, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: Niech nastrzela tam jak najwięcej zwłaszcza w LM to przy wykupie można będzie chociaż na nim zarobic.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 30.08.2021 / 19:47, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: To by było mistrzostwo zarobić parę baniek na nim.

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 19:49, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: oby oni mu płacili pensję przez ten czas.

odpowiedz
lw73 - 30.08.2021 / 19:38, *.chello.pl

Niech żyje skauting w (L)

odpowiedz
Pawciu - 30.08.2021 / 19:36, *.net.pl

Mialy byc dwa mocne wzmocnienia na LE ale nie bedzie bo prezes musisl doplacic zeby ktos go chociaz wypozyczyl...

odpowiedz
Bie(L)any - 30.08.2021 / 19:33, *.vectranet.pl

... ale cwaniak z tego Yaxshiboyeva
Koledzy z drużyny się męczyli i im się nie udało, a ten wrócił z wakacji i zagra w LM ....

odpowiedz
Wystarczy ponad pół roku gry 10min - 30.08.2021 / 19:27, *.55.100

Ściągnął go trener z którym już pracował nie podniecajcie się bo to dziad dla którego szkoda artykułu

odpowiedz
Wonski - 30.08.2021 / 19:19, *.datapacket.com

Walnie hattryka z Realem i zmięknie niektórym rura.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 30.08.2021 / 19:10, *.play-internet.pl

Ja cię pier....ale wtopa z tym kopaczem,wstyd

odpowiedz
Pawciu - 30.08.2021 / 19:10, *.net.pl

Na Lige Mistrzow nagle przestanie miec kontuzje i ramadan mu nie bedzie przeszkadzal. Pytanie tylko - po co nam takie pseudopilkarze??

odpowiedz
Olo - 30.08.2021 / 19:08, *.chello.pl

To chyba porażka trenera Cienkiego Menadżera, jeśli zawodnik nie dostawał szansy bo był "za słaby" a teraz chce go drużyna grająca w LM...

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 19:08, *.chello.pl

. Pluliscie na niego a on teraz i w LM zagra..polaczki

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 30.08.2021 / 19:07, *.vectranet.pl

w 4 ligowych rozgrywkach (gdzie ludzie majacy wspierac pierwsza druzyne nie nadaja sie do gry bo sztab szkoleniowy nie potrafi przygotowac pilkarzy na okreslony poziom ) zenada trenerow i sztabu by łach poznan czy slask ogrywały swoich pilkazy na wyzszym szczeblu rozgrywek gdzie budowa WIELKIEJ LEGII jak pilkarze z pierwszej druzyny nie odstaja od 4ligowych sredniakow roznica powinna byc w kazdym meczu wyszkolenie techniczne szybkosciowe powinno rzucac sie w oczy efekt taki ze jakis pelikan łowicz malo niesprał naszych rezerw a wlodarczyk powinien isc na emeryture w tak mlodym wieku jak on chce grac w pierwszym zespole jak w 4 ligowych rozgrywkach sa pilkarze lepsi od niego zenada szkolenia ktora przez najblizsze pare lat sie nie zmieni

odpowiedz
Andrzej - 30.08.2021 / 19:18, *.tpnet.pl

@kami(L)PRAGA: Włodarczyk za rzadko strzela , ale możliwości raczej ma . Jemu trener powinien kazać naparzać na bramkę przeciwnika przy każdej nadarzającej się okazji , a nie robić z niego ''przyczajonego tygrysa ''. Napastnik ma strzelać , a nie sie czaić albo odgrywać . Myślę , że Włodar młody to potrafi , trzeba mu psychikę ustawić prawidłowo , bo nie gra na maksa .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 01.09.2021 / 01:35, *.vectranet.pl

@Andrzej: wszyscy pilkarze maja zryte baniaki nie ryzykuja nie pokazuja swoich umiejetnosci dodatkowo sa one nie szlifowane i z czasem przepadaja

odpowiedz
Payken - 30.08.2021 / 18:59, *.aster.pl

xD

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.08.2021 / 18:57, *.orange.pl

To w sumie już norma, że nawet jak Legia nie wchodzi, to jakiś napastnik z Legii gra w LM.

odpowiedz
miron - 30.08.2021 / 18:52, *.play-internet.pl

Niech idzie nic tu nie pokazał przez tyle czasu

odpowiedz
Pacz - 30.08.2021 / 19:59, *.t-mobile.pl

@miron : Swego czasu było o nim głośno. Będziemy tęsknić.

odpowiedz
Lw - 30.08.2021 / 18:47, *..

I jeszcze zaraz sie okaże ze tam gra i strzela;)

odpowiedz
Mrok - 30.08.2021 / 18:42, *.play-internet.pl

No to poszalał u nas a teraz z Szerfyfem z mołdawskiego westernu sobie postrzela.

odpowiedz
SNS - 30.08.2021 / 18:41, *..

Transfer definitywny czy wyzyczenie?

odpowiedz
Obcy - 30.08.2021 / 19:23, *.t-mobile.pl

@SNS: Wyzyczenie kolego.

odpowiedz
yyy - 30.08.2021 / 22:22, *.centertel.pl

@Obcy: może wyrzeczenie. Bo już i tak miał dużo wyrzeczeń. Jak np. nie jadł, bo ramadan.

odpowiedz
Jacek R. - 30.08.2021 / 18:39, *.virginm.net

Wiadomo za ile poszedl?

odpowiedz
Le Ja - 30.08.2021 / 19:34, *.orange.pl

@Jacek R.: Jedyne co wiadomo, to to, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

odpowiedz
Władeczek - 30.08.2021 / 20:01, *.chello.pl

@Jacek R.: za 10 piłek i jedną pompkę.............

odpowiedz