fot. Kamil / Legionisci.com

Legia zainteresowana prawym obrońcą z Olympiakosu

źródło: meczyki.pl

Według informacji meczyki.pl Legia Warszawa rozmawia z Olympiakosem Pireus w sprawie sprowadzenia prawego obrońcy. W grę mają wchodzić dwaj piłkarze, których Grecy są gotowi oddać - Giannis Masouras i Mohamed Dräger.


W pozyskaniu obrońcy ma pomóc transfer Michała Karbownika do Olympiakosu, bo w zespole zrobiło się za dużo prawych obrońców.

Olympiakos jest gotowy oddać któregoś z nich za darmo, ale zatrzymać przy tym część praw do piłkarzy - tzw. procent od kolejnego transferu. Teraz to bardziej po stronie zawodników leży decyzja o przenosinach do Polski, a według naszej wiedzy obaj z różnych względów się zastanawiają.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Junker - 29.08.2021 / 16:05, *.chello.pl

widzę że pan Darek szuka nowych graczy na południu
(Grecja, Albania, może Cypr albo Egipt jeszcze)

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 29.08.2021 / 14:10, *.cyfrowypolsat.pl

Wahają się bo mają bardzo duże wątpliwości czy poradzą sobie w tak słabiutkiej lidze. Podobno przyjdą jak dostaną gwarancję ewentualnej gry w LEGIA II.

odpowiedz
jaakubbb - 29.08.2021 / 07:29, *.icpnet.pl

widzę tu płacze że polaków nie kupujemy no to Tomasz Poręba z Zaglebia bedzie nowym srodkowym pomocnikiem

odpowiedz
singspiel - 29.08.2021 / 12:25, *.atman.pl

@jaakubbb: a nie Łukasz?

odpowiedz
Www - 29.08.2021 / 07:07, *.chello.pl

Tylko nie tego ogórek co w Zabrzu grał, niech ktoś tam się ogarnie. Mało to ciekawych kopaczy jest w Europie???

odpowiedz
biały - 29.08.2021 / 06:36, *.centertel.pl

Awans Legii! Zdolny Celhak, dobry Jury, ogólnie całkiem dobre transfery w tym okienku, Legia mocniejsze niż w poprzednim sezonie, sensowna gra, a tu część niby kibiców- legionistów tylko jęki, narzekactwo i obelgi. Czy wy w ogóle macie Legię w sercu i olej w głowie? Wątpliwe. Wy tu trujcie, a MY będziemy Legię dopingować i będziemy zawsze tam gdzie nasza Legia gra! Legia Warszawa to nasza duma i sława! Najwspanialszy klub Polski!

odpowiedz
Matti1916 - 29.08.2021 / 01:45, *.plus.pl

Mioduski hu** odzczedz wstydu. Co Ty zrobiłeś z tą drużyna?

odpowiedz
Kamień - 29.08.2021 / 06:45, *.chello.pl

@Matti1916: masz jakiś problem? Wykup go i zarządzaj. Wtedy Ciebie będziemy oceniać.

odpowiedz
zukoju - 29.08.2021 / 07:09, *.inetia.pl

@Kamień: i wtedy Matti1916 napisze do Ciebie „kup i zrób lepiej”, geniuszu.

odpowiedz
Arek - 28.08.2021 / 23:59, *.tpnet.pl

To ten z Zabrza?

odpowiedz
Paco - 28.08.2021 / 23:58, *.shawcable.net

Ten Dräger może okazać się ciekawą opcją, mimo że Mohamed, to jednak w Niemczech szkolony i w Bundeslidze trochę pograł, ponad 1500 minut na liczniku we Freiburgu i do Olimpiakosu poszedł za gotówkę, natomiast ten Masouras już został zweryfikowany w Zabrzu jako przeciętniak, który tylko biegać w te i nazad potrafi. Ojamaa 2.0

odpowiedz
KibicL - 29.08.2021 / 12:01, *.net.pl

@Paco: ten Dreager przyjdzie na pewno potwierdzone info.

odpowiedz
R. - 29.08.2021 / 12:51, *.chello.pl

@Paco: pewien piłkarz był rezerwowym w Warcie.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 23:50, *.vectranet.pl

Dlaczego ktos pisze ze interesujemy sie pilkarzami ktorzy nie lapia sie do 30 meczowej olimpiacosu bo nawet w rezerwach ich niechca przeciez to jest jakis kabaret ludogorets z bulgari eliminuje olimpiacos z LM po chwili sam odpada z malmo fc i pilkarze nie majacy szans w takim klubie maja byc naszym wzmocnieniem masakra jakas grecy robia zle transfery odpadaja non stop w europie z rankingu 13 spadli na 21 miejsce niebawem nasza liga bedzie mocniejsza ale jak bedziemy zbierac szrot z ligi greckiej to ta liga nigdy nie ruszy z miejsca za rok ci zawodnicy dadza ciala w eliminacjach bo ich wartosc juz zostala sprawdzona

odpowiedz
Paco - 29.08.2021 / 00:19, *.shawcable.net

@kami(L)PRAGA: A dlaczego Szeryf z graczami, którzy do tej pory w poważnej piłce powyżej drugiej i trzeciej ligi francuskiej nie podskoczyli wywalił Dinamo z Chamions League? Najpierw trzeba dać szansę, a dopiero potem oceniać, nie ma co spekulować, kto się nadaje, a kto nie, Polskie kluby nie są dla topowych graczy pierwszym wyborem i Legia nie ma w czym przebierać, chyba że pozycję obsadzi Nikodemem Niskim z rezerw, który zresztą, nawiasem mówiąc, jest o 5cm wyższy od Juranovića, tak więc, mimo że niski, to i tak ogólnie drużyny będzie o całe 5 centymetrów więcej, niż z Juranoviciem :)

odpowiedz
filand - 28.08.2021 / 23:32, *.inetia.pl

Giannis Masouras
https://www.transfermarkt.pl/giannis-masouras/profil/spieler/295780
Wartość rynkowa 600 000 €
Prawdopodobieństwo transferu 28%.
=========
Mohamed Dräger
https://www.transfermarkt.pl/mohamed-drager/profil/spieler/192167
Wartość rynkowa 1 mln €
Prawdopodobieństwo transferu 80 %.

odpowiedz
Lupus - 28.08.2021 / 23:30, *.centertel.pl

Ponoć Jasura do Czech chcą wypożyczać, oby się udało

odpowiedz
do Redakcji - 28.08.2021 / 22:34, *.chello.pl

Skoro z Waszych informacji, że obaj piłkarze zastanawiają się, czy przejść do Legii, to wypadałoby podać, z jakich względów się wahają.

odpowiedz
Kamień - 29.08.2021 / 06:58, *.chello.pl

@do Redakcji: a redakcja to jasnowidze? Czy mają dzwonić do każdego i pytać się dlaczego się wahają? A może żona im nie pozwala i co?

odpowiedz
ding - 29.08.2021 / 09:35, *.chello.pl

@Kamień: Czytaj uważnie: ten kontakt z nimi w tej sprawie już mieli.

odpowiedz
ding - 28.08.2021 / 22:33, *.chello.pl

Liczył ktoś kiedyś, ile procent "Informacji" transferowych z meczyki.pl ma odzwierciedlenie w rzeczywistości?

odpowiedz
dong - 28.08.2021 / 22:40, *.chello.pl

@ding: nie czytamy super expressu..

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 21:59, *.vectranet.pl

to sa te uklady w europie w ESA miodek placze ze niema pilkarzy bida w portwelu a jakis prezes mu daje 2 pilkarzy wrazie sprzedazy dasz procent bo mi sa nie potrzebni no kurcze nam nie wypada zebrac o resztki ktore przy stole olimpiacosu spadaja

odpowiedz
Elquatro - 28.08.2021 / 21:38, *.chello.pl

Mioduski to jednak ma rozmach

odpowiedz
Legia cudzoziemska - 28.08.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Za chwilę to będzie Legia cudzoziemska a nie Warszawa... naprawdę nie ma już żadnych solidnych polskich piłkarzy?

odpowiedz
:o) - 28.08.2021 / 21:37, *.chello.pl

@Legia cudzoziemska: Nie ma. Jak tylko umie kopnąć piłkę w stronę faceta w podobnej koszulce to już ma managera i szykuje się "do kariery zagranicą". A pieniędzy na niego trzeba mieć worek. Więc import jest tańszy, a poziom taki sam.

odpowiedz
Nazgu(L) - 28.08.2021 / 21:40, *.vectranet.pl

@Legia cudzoziemska: są, ale za polskiego rezeba zapłacić dużo drożej.

odpowiedz
Bulbulator - 28.08.2021 / 21:59, *.55.238

@:o): Dokładnie zapomniałeś tylko dodać że szybko się odbija od ściany za tą granicą, jak wspomniany Karbownik, który poszwenda po ławkach za granicą i wróci do najwspanialszej ligi świata, przereklamowany jak się okazało przez wszelkiej maści menagerów.

odpowiedz
:o) - 28.08.2021 / 22:38, *.chello.pl

@Bulbulator: Ale co zarobi w twardej walucie - to jego. :o)

odpowiedz
Lolek - 28.08.2021 / 21:21, *.telkab.pl

Za polaks to trzeba 1,5 mln euro zapłacić....a za granicą ogórki darmowe...

odpowiedz
:) - 28.08.2021 / 23:31, *.chello.pl

@Lolek: bo Polak tera Pan, tak się porobiło!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.08.2021 / 21:07, *.vectranet.pl

zenada grecka pilka od 5 lat idzie na dno zle transfery robia juz mamy pilkarza podstawowego z ligi greckiej ROSE chyba jeden starczy a teraz jeszcze 2 chca nam wcisnac ktorzy nawet do 30 graczy sie nie lapia niech wypier.... nie robic tego dilu to juz nie jest grzebanie w smieciach to jest grzebanie w sciekach olimpiacos spuscil tych pilkarzy z 30 osobowej kadry a pamietajmy ze olimpiacos odpadł z ludogorets (bulgaria) ludogorets odpadl z malo szwecja wiec jak w ich szrocie sie niemieszcza to jest dno dna i jeszcze glebiej MOWIE NIE !!!!!!!!!!PREZESIE ZASTANOW SIE KOGO SCIAGASZ OLIMPIAKOS I LIGA GRECKA TO DNO

odpowiedz
Hiszpan - 28.08.2021 / 21:03, *.telnaptelecom.pl

Masouras to ten ogór z Zabrza? Jaki Mioduski taki Sorescu...

odpowiedz
Antyberg - 28.08.2021 / 21:00, *.orange.pl

Polaków to już nie ma żadnych??! Co my się wzorujemy na Cracovii?!

odpowiedz