Kacper Skibicki - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Skibicki: Jesteśmy zmęczeni

Maciej Frydrych, źródło: Canal+Sport

- Jesteśmy zmęczeni, gdyż gramy co trzy, cztery dni. Nie zlekceważyliśmy Wisły, bo wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz. Bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie, ale niestety się nie udało. Straciliśmy trzy ważne punkty - mówi na antenie Canal+ Sport Kacper Skibicki.

- Na pewno wiedzieliśmy, że Wisła będzie miała wsparcie trybun, przez co było im łatwiej. Nas w pierwszej połowie praktycznie nie było, byliśmy ospali, wielokrotnie traciliśmy piłkę, popełnialiśmy sporo strat, przez co straciliśmy bramkę, która podcięła nam skrzydła. Spokojnie Wisła mogła strzelić nam więcej goli podczas pierwszej części spotkania. W drugiej połowie zaprezentowaliśmy się nieco lepiej, choć dalej byliśmy niedokładni. Niestety przegraliśmy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (126)

+dodaj komentarz
Maciek - 31.08.2021 / 18:05, *.centertel.pl

Urodzili sie i juz byli zmeczeni

odpowiedz
bronek49 - 31.08.2021 / 11:46, *.chello.pl

o czym ty małolacie mówisz po czym jesteście zmęczeni raz zagraliście dwa mecze w tygodniu przekładano wam mecze i graliście raz w tygodniu to co wy robilście w czasie przygotowan sezon dopiero się rozpoczoł a oni zmęczeni przecież to żary z ludzi którzy ciężko pracują codziennie nawet po kilkanaście godzin dziennie i jeszce wydają duże pieniądze żeby takich zmęczonych papraków oglądać na boisku

odpowiedz
Capote - 31.08.2021 / 00:14, *.67.43

Tak to jest, jak się małolata wystawi do wywiadu, który nie potrafi dobierać odpowiednich słów. Powinien zachować się nieco bardziej dyplomatycznie i powiedzieć, że zabrakło nam świeżości, ewentualnie, że rywal był bardziej wypoczęty i pomimo naszych starań wykorzystał to razem z naszymi brakami kadrowymi, a nie walić prosto z mostu. Wiadomo, że wysiłek i stres powoduje utratę sił fizycznych i psychicznych, ale przyznanie się do tego wprost jest źle odbierane, zwłaszcza przez kibica, który podczas meczu jedyny wysiłek wkłada w otwieranie kolejnych kapsli od piwa i na co dzień nie ma do czynienia z ekstremalnym wysiłkiem włożonym w wyczyn sportowy.

odpowiedz
Carlos Gdansk - 30.08.2021 / 22:45, *.chello.pl

Mam wrazenie,ze on to usyszal od starych i tak powtarza haha

odpowiedz
oz - 30.08.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

On się nawet do wywiadów teraz nie nadaje, taki jest zmęczony.

odpowiedz
Filipek - 30.08.2021 / 17:21, *.co.uk

Masakra , wszystko w temacie .Jak jesteś zmęczony w tym wieku to ty sobie chłopie daj spokój bo co będzie jak będziesz miał 25 lat emerytura i palpitacji serca

odpowiedz
Elvis - 30.08.2021 / 16:26, *.chello.pl

A czym sie Skibicki tak zmęczył? Zapomniał chyba że 2 kolejki ekstarklasa na grudzień przełożyła i tych meczów jakoś wiele nie pograli. Co on powie w listopadzie?

odpowiedz
Maqs(L) - 30.08.2021 / 16:25, *.chello.pl

Grasz podobno w europejskim klubie TY NIE MOŻESZ BY¢ ZMÉCZONY !!!!

odpowiedz
Ernesto - 30.08.2021 / 15:10, *.play-internet.pl

Skibicki dla mnie jestes fenomenem w Legii!! Zmęczony siedzeniem na ławce oby więcej takich młodzieżowców w Legii!!

odpowiedz
Endriu - 30.08.2021 / 14:57, *.net.pl

Przepraszam, zmęczenie? Przecież jeszcze LE się nie zaczęła... Dramat jakiś i to mówi M-Młodzieżowiec...
Polityka Klubu swoją drogą, nie ma zawodników na zmianę a co dopiero mówić o dwóch 11tkach...

odpowiedz
Zmęczony - 30.08.2021 / 14:48, *.mm.pl

Kierwa dramat. Podejście urodzonego zwycięzcy. Ja w 5 dni pracuję 60 godzin gówniarzu i nie za taki hajs.

odpowiedz
WWL - 30.08.2021 / 14:41, *.plus.pl

Najlepsze jest to ,że Skibicki akurat jest wypoczęty ,chyba że siedzenie na ławie jest tak samo męczące jak granie.
Mam propozycję.
Idź chłopcze do Biedry, zarób 2800brutto plus dodatki za nadgodziny to zobaczysz co to jest karwa zmęczenie

odpowiedz
Ernesto - 30.08.2021 / 14:13, *.play-internet.pl

Chłopaku ty jesteś zmęczony, Legia jest zmęczona Kur.... po czym ja się pytam!? Zero ambicji zero. Za taką wypowiedź rezerwy i trenować!!! Ale kasa się zgadza 2 Legi się gra to chu.... Tam!!!!

odpowiedz
(L) eon - 30.08.2021 / 13:21, *.inetia.pl

No niestety, co napisałem poniżej. Fajnie że duża cześć młodzieży rozumie tak samo. Żałuję że nie ma wpisów moich kumpli ze starej Żylety, z częścią jak się spotykamy ( i jeszcze tak bywa, półfinał w błocie itd.) , tylko machają ręką. Oglądamy , się wk--iamy , czegoś może już z tej polityki klubu nie rozumiemy. Przynajmniej wspólnie browara dobrze obrócić.

odpowiedz
Wolfik - 30.08.2021 / 14:05, *.mm.pl

@(L) eon: Masz rację, na to wszystko trzeba machnąć ręką. Bo trzeba miec świadomość że dla młodych gra zawodowo w piłke to tylko dodatek do fecebooka, tik-toka, fryzury, tatuażów, żelu, smartfona , spodni rurek i samochodu. On jest już zmęczony jak ma wstac na trening co do dopiero grać.

Potem takiemu wmówią, że zachód stoi otworem , wydzedzie odbije się od byle jakiego zachodniego klubu jak od ściany. Ale w Polsce nadal będa chętni na jego usługi. Wróci, podpisze kontakt i - dalej będzie zmęczony. Ale za to kupi nowszy smartfon, samochód, itd, itp.

odpowiedz
j24 - 30.08.2021 / 13:15, *.play-internet.pl

Skibicki z szansą na cytat roku.

odpowiedz
maka - 30.08.2021 / 13:05, *.supermedia.pl

Po takich słowach normalny trener własciciel etc wziąłby takiego mędrca na bok i powiedział mu po Polsku po co jest w tym klubie i za co mu płacą bo pan skibicki o tym zapomniał. Jesteś frajerem to nie grasz w piłkę z facetami. PS. Ja sądze że już fyzura wyżej opisywanego pana s.. daje dużo do myślenia.

odpowiedz
wyjazdowicz - 30.08.2021 / 12:38, *.orange.pl

zmeczeni to jestesmy my kibice patrzac jak gracie 5 kolejek a ty nie masz nawet wstydu w sobie zeby mowic takie cos mlody chlopak ale jajec to ty nie masz frajerze

odpowiedz
Kasztan - 30.08.2021 / 10:16, *.otenet.gr

Wal się
Z takim podejściem to z Ciebie piłkarza nie będzie
Zmęczeni
To się zatrudnij na kasie w Lidlu

odpowiedz
astor - 30.08.2021 / 08:56, *.214.244

co ty jesteś?! zmęczony? 5. kolejka a ty jesteś zmęczony?! poziomem nie wiele przewyższacie amatorów a podejście do piłki macie dużo poniżej ich ambicji! wstyd, nie powinniście się nazywać Piłkarzami.

odpowiedz
Mario - 30.08.2021 / 08:53, *.93.162

no bez jaj...przecież to Wasz zawód do cholery, spać w nocy a nie balować

odpowiedz
Lolo - 30.08.2021 / 06:00, *.plus.pl

Dlatego cieniasie nie potrafisz grać w piłkę! Idź odpoczywaj! Jaki amator! Wstyd

odpowiedz
Anonim - 30.08.2021 / 05:44, *.plus.pl

-Skibicki !!!! -Co ??? -Ty wiesz co !!!

odpowiedz
Ehmehme - 30.08.2021 / 03:59, *.hosted-by-worldstream.net

W taki,m razie, chłopcze malinowy, weź paczkę kawy, w Krakowie rozejrzyj się gdzieś za kiełbasą podwawelską, kup ze dwa kilo i wręcz to prezesowi z prośbą o dwa tygodnie urlopu i wyjedź gdzieś na wakacje, skoro jesteś zmęczony.

odpowiedz
olo - 30.08.2021 / 02:10, *.tpnet.pl

No cóż chłopcze, widać Legia to dla Ciebie za wysokie progi.
Zresztą po co takie głodne kawałki skoro nie grasz co 3 dni po 90 minut. Ja nie jestem zmęczony, to był mój następny wyjazd z nie przespaną nocą i cieszę się, że mogę to robić dla Legii.

odpowiedz
el fryzjero - 30.08.2021 / 01:56, *.t-mobile.pl

Kacperku jeśli ty na początku sezonu opowiadasz takie głodne kawałki że jesteście zmęczeni to dla ciebie w Legii nie powinno być miejsca

odpowiedz
(L) - 30.08.2021 / 01:56, *.orange.pl

Buhahahahaha niby kiedy gracie co 3 dni ?? Mecze wam przekładają. Nie pogrążają się. My tez jesteśmy zmęczeni. Męczące jest planowanie wyjazdu jak najniższym kosztem, żeby wspierać swoją ukochana drużynę. Zdzierać gardło, aby mobilizować zawodników. Ktoś może sobie myśli, ze iść na mecz, albo jechać za ukochana drużyna to super zabawa i sama przyjemność( oczywiście jest to wielka przyjemność, ale ile się temu poświęca ) !!!

odpowiedz
Sarcastico. - 30.08.2021 / 01:29, *.inetia.pl

Czy może ktoś temu Cipeuszowi (z szacunku z dużej litery) powiedzieć, żeby awruk nie udzielał wywiadów?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.08.2021 / 01:05, *.centertel.pl

Do kopalni, łopatę w dłoń, i 12 godzin przez miesiąc. Może wtedy chłopcze cokolwiek zrozumiesz. Szkoda, że nie ma Staszka Czerczesowa, wtedy za takie brednie, robiłbyś ,,orbitę,, przez 50 następnych treningów.

odpowiedz
Dedi - 30.08.2021 / 00:28, *.plus.pl

A Pedri co ma powiedzieć? Ha ha
Gość zagrał ponad 78 spotkań w sezonie
W Barcelonie, na euro i od razu jeszcze pojechał na Igrzyska srebro wywalczył
a nasz Już zmęczony na początku sezonu
a nawet ligowych nie graliśmy bo przełożone.
Na budowe na drugi dzień trzeba znowu iść po 12 godzin i nie ma że zmęczenie...

odpowiedz
Rafał - 30.08.2021 / 00:26, *.chello.pl

Co 3-4 dni i zmęczenie?
Ja kiedyś w czasach singielskich potrafiłem noc po nocy zaliczyć kolejne panienki i nie było większych problemów. A im już nogi wysiadają?
Masakra!

odpowiedz
Legion - 29.08.2021 / 23:55, *.chello.pl

Skibicki, mam nadzieję, że to był twój ostatni mecz w Legii. Nie dość, że jesteś beznadziejny jeśli chodzi o umiejętności, to psychika widać, że zupełnie nie do Legii. Ambicji zero. Idź synu do Wisły Płock i daj nam spokój od siebie.
BTW czy ta cudna akademia, marzenie pudla, to ma nam takich właśnie skibickich tworzyć? Bo jeśli tak, to ja dziękuję bardzo za tą akademię i wsadźcie ją sobie w d... W ogóle kto dziś wchodził na boisko to jest jakiś żart. Skibicki, Ciepiela, Kostorz. No Kisiela jeszcze tylko brakowało i normalnie PSG się chowa. Co to w ogóle jest za poziom?

odpowiedz
PLK - 30.08.2021 / 00:25, *.cyfrowypolsat.pl

@Legion: Niestety... Choć akurat w Kostorzu to ja widzę potencjał, tylko ze kiedy on wcześniej dostał szanse? Lepiej było wystawić słabego Rosołka!!! Pewnie kudłaty chce go gdzieś opchnąć!!! Masakra!!!

odpowiedz
Legion - 30.08.2021 / 10:56, *.chello.pl

@PLK:
Stary daj spokój, jaki Kostorz... Potencjał? On nie ma 18 lat, tylko 22. Ta legijna młodzież to jest kabaret przecież, oni do niczego się nie nadają. Co mnie naprawdę zadziwia, bo pamiętam czasy, jak ja grałem jako dzieciak w piłkę w Warszawie i wtedy młodzieżowa Legia to grała na Bemowie w II lidze, więc rozumiem, że młodych zdolnych potem żeby przejść do pierwszej drużyny nie było. Ale potem ładowani hajs w te Młode Wilki, teraz ta akademia i co z tego, jakie efekty? Karbownik i Majecki i to już? Na tyle lat?

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 29.08.2021 / 23:54, *.centertel.pl

Ja pitole 20letni gość który gra zawodowo w pile po paru meczach wypowiada takie słowa to pokazuje jak są przygotowani do sezonu
W LE będzie blamaż

odpowiedz
(L) eon - 29.08.2021 / 23:45, *.inetia.pl

Ciężko uwierzyć że mówi to 20-latek. Niegdyś w Legii , w czasach gdy kadra zdobywała medale na mistrzostwach czy olimpiadach, też zdarzało się się że legendarna "starzyzna" grała na wyraźnym "zmęczeniu" i co starsi kibice pamiętają to z pewnością.
Ale to właśnie były momenty dla młodzieży żeby zaistnieć w drużynie i zap...alać bardziej niż starzy. Nie rozumiem faceta i tyle... Może dawać im jeszcze więcej wolnego i tylko lekki rozruch w przeddzień meczu, oczywiście na konsoli , gdzie tam na murawie.. Wytransferuje się taki na Zachód i zaraz wraca z podkulonym ogonem, bo nie dość że odstaje technicznie , to jeszcze non- stop zmęczony. Ech....

odpowiedz
Bulbulator - 29.08.2021 / 23:41, *.55.238

Niepojęte, zdrowe młode chłopy, które nic innego nie robią tylko ćwiczą nie mają siły pobiegać 90 min. co 3 dni.

odpowiedz
Arek - 29.08.2021 / 23:38, *.tpnet.pl

Co się czepiacie młodego? Chłopaczyna pierwszy raz w życiu działa wg. ustalonego rytmu. Może i się zmęczył, bo łatwo jak grał nie miał. A tak poza tym, to jak my mamy stawiać na tych młodych? I na jakich młodych?

odpowiedz
Greg81 - 29.08.2021 / 23:34, *..

Jeśli naprawdę chcą grać w profesjonalną piłkę to niech biorą przykład z innych zachodnich klubów gdzie grają co 3 dni bez marudzenia. Nawet najlepsi piłkarze świata . Wstyd że taki małolat się wypowiada, w Legii trzeba dać serducho a nie wystawiać dupy za grube pieniądze .

odpowiedz
AAA - 29.08.2021 / 23:27, *.play-internet.pl

Taki byłeś zmęczony że nie potrafiłeś mocno dośrodkować np.z rzutu rożnego?
To idź na badania ,może masz Covid...

odpowiedz
Marcos - 29.08.2021 / 23:04, *.com.pl

413 minut w 7 meczach ,czyli 59 minut średnia. Żenada

odpowiedz
Ryj - 29.08.2021 / 22:58, *.com.pl

To jaja są jakieś. Albo rzeczywistość. Zaraz zaraz, a może jedno i drugie!

odpowiedz
Mati - 29.08.2021 / 22:55, *.chello.pl

Co on za bzdury gada

odpowiedz
kalosz - 29.08.2021 / 22:35, *.mm.pl

jak tak zagracie ze spartakiem jak z wisłą to was spartak zje zywcem "i dobry Boze" nie pomoze...wnioskuje ze kazdemu z"was" spadlo cisnienie po awansie do Ligi europy... stad tak to wygladalo jak wyglądało...

odpowiedz
kalosz - 29.08.2021 / 22:28, *.mm.pl

jakos wszyscy grali jakby z ciezarkami na kostkach...widac bylo jak kol.Skibicki wracal po stracie..."rekawami prawie oddychal''-nie on jeden... tylko jakos Emreli grający wiecej od dawal czadu...co3-4 dni grac i zmeczony,20lat...ludzie co z tą mlodzieza teraz? jak bylemw twoimwieku to od ranado wieczora na boisku,akiedys nie bylo takich "stołów" jak teraz są...ale o tym to juz Boniek nieraz wspominał... ludzie trzymajcie mnie..poczatek sezonu a on zmeczony...pewnie impreza byla po slavii... za duzo wygód,za malo ambicji i samodyscypliny!!

odpowiedz
PLK - 29.08.2021 / 22:26, *.cyfrowypolsat.pl

Ty jesteś zmęczony?!!!!!!!!! A ile to minut zagrałeś we wcześniejszych meczch?!!!! QRVA MAĆ!!!! BRAK MI SŁÓW!!!!

odpowiedz
WSL - 29.08.2021 / 22:18, *.tpnet.pl

Taka wypowiedzia przynosi Pan tylko WSTYD !!!

odpowiedz
lucho_83 - 29.08.2021 / 22:17, *.chello.pl

2 mecze ligowe przełożone, więc o jakim przemęczeniu on mówi? Młody, ogarnij się!!!!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 29.08.2021 / 22:12, *.master.pl

Jeśli niespełna 20 letni chłopak mówi o zmęczeniu bo gra co 4 dni to świat się kończy.

odpowiedz
Arek - 29.08.2021 / 22:11, *.play-internet.pl

To idź pan robić do marketu budowlanego albo na kasę do biedry. Zobaczysz co to zmęczenie za niecałe 3 tys na rękę. Masz jeden z lepszych zawodów świata i pierdzielisz o zmęczeniu. Wstyd!

odpowiedz
kowaL - 29.08.2021 / 22:08, *.vectranet.pl

Zmęczony jestem patrzeniem na was niedorobieni kopacze...

odpowiedz
lw73 - 29.08.2021 / 22:04, *.chello.pl

No to macie teraz kupę czasu na regeneracje

odpowiedz
esa - 29.08.2021 / 21:57, *.tpnet.pl

Ta wypowiedz tylko przyniosla rozczarowanie Pana gra wiec zostaly rezerwy i to od jutra !!!

odpowiedz
TomTom1916 - 29.08.2021 / 21:50, *.plus.pl

"zmęczony" to ja byłem w sobotę po wizycie Szwagra....a tak poważnie to Pan Skibicki będzie miał nową ksywę "zmęczony" ...jak klasyk "pogoda dziś nie sprzyja graniu w piłkę" przy 29 st bezchmurnej pogody...

odpowiedz
Kamuflaż - 29.08.2021 / 21:47, *.tpnet.pl

Ależ zawodowcy, zmęczeni po kopią piłkę. Jak jesteście zmęczeni to trzeba trenować, a jak to nie pomaga, trzeba zmienić profesję i zająć się czymś innym. Ręce i nie tylko opadają, jak się czyta takie głupoty. Co ma powiedzieć Lewandowski, że też jest zmęczony grą co 3 dni?

odpowiedz
TomTom1916 - 29.08.2021 / 21:41, *.plus.pl

Że ku..a co??? napluliście dziś kibicom w twarz...chciałbym męczyć się za 50 tyś za miesiąc albo i więcej...żenada

odpowiedz
Trzymajcie mnie. - 29.08.2021 / 21:36, *.chello.pl

Czym jesteś zmęczony!!!
Kiedy grałeś ostatnio trzy mecze co trzy dni pelne 90 minut.
Bo jakoś nie przypominam sobie bym pamiętał jakieś niesamowite sprinty boiskowe przez 90 minut.
Panie trenerze proszę skierować go do rozwożenia jedzenia na rowerze po 10 godzin dziennie to ma prawo powiedzieć że jest zmęczony.
Dostałem nerwicy jak słyszę ze jest zmęczony,chyba graniem w PS4 po nocach.

odpowiedz
Ludwik - 29.08.2021 / 21:36, *.chello.pl

Dobrze, że ksp nie ma w ekstraklapie, bo byśmy walczyli o mistrza Warszawy jak Pyry rok temu z Wartą :)))))) O mistrzostwie zapomnijmy, po pucharach będziemy się do kwietnia zbierać, oby do pucharów się załapać.

odpowiedz
(L) - 29.08.2021 / 22:08, *.25.51

@Ludwik: Spokojnie, powalczymy o Mistrza Mazowsza...na razie na 3. miejscu jestesmy...

odpowiedz
Mr. - 29.08.2021 / 21:36, *.virginm.net

Mam nadzieję że ktoś z klubu to przeczyta i da ci odpocząć. Dłuuuuugo żebyś nie poczuł murawy

odpowiedz
Gery - 29.08.2021 / 21:33, *.play-internet.pl

Zmęczeni? Hahaha... Chłopaku Ty masz 20 lat i mówisz o zmęczeniu? Kibicami Legi są także ludzie starsi od Ciebie codziennie pracujący fizycznie po 10-12 godzin na dobę, wychowujacy dzieci, uprawniający amatorsko bądź pół amatorsko różne dyscypliny sportowe tacy ludzir mogą być zmęczeni a nawet jeżeli są to często o tym nie mówią tylko idą bądź jadą nawet kilkaset kilometrów na mecz by was dopingować a Wy odpier***acie szopkę i mówicie o zmęczeniu. To jest LEGIA ! TUTAJ TRZEBA ZAPIER***AĆ ! A nie tylko brać hasj a jeśli nie macie ambicji i siły to ustawcie się w kolejce po zasiłek dla bezrobotnych !

odpowiedz
Martinez - 29.08.2021 / 23:56, *.105.93

@Gery: Dokładnie. Brawo Gery!

odpowiedz
Harpagan - 29.08.2021 / 21:33, *.aster.pl

Skandaliczna wypowiedź na początku sezonu piłkarza, który nie odegrał żadnej znaczącej roli w dotychczasowych meczach. Takie słowa mogą paść w maju, z ust Najlepszego piłkarza, kapitana lub Boruca.

„No i już cię nie Lubię”.

odpowiedz
TomTom1916 - 29.08.2021 / 21:30, *.plus.pl

Że ku..a co??? napluliście dziś kibicom w twarz...chciałbym męczyć się za 50 tyś za miesiąc albo i więcej...żenada

odpowiedz
Alan - 29.08.2021 / 21:28, *.t-mobile.pl

To pewnie rocznik 90 i później wiec nie dziwie się tej wypowiedzi.......zreszra po jego fryzurze widac juz wiele.....wiec czego tu się spodziewać po takim
'miekiszonie '

odpowiedz
c(l)od - 29.08.2021 / 21:17, *.play-internet.pl

to graj w trzeciej lidze

odpowiedz
Won - 29.08.2021 / 21:30, *.virginm.net

@c(l)od: To samo chcialem napisać.To za co bierzesz pieniądze ,powinieneś się wstydzić tak mówić rasowy darmozjad

odpowiedz
word!up - 29.08.2021 / 21:15, *.net.pl

Cooooooooooooooooooo ? Ja jestem zmęczony tyrając po 10 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu . W niedzielę gram 2 godziny w piłkę . Panienki .

odpowiedz
Legion - 29.08.2021 / 21:13, *.chello.pl

Jakie co 3 dni jak już 2 kolejki przełożone!!!??? Co oni robią w okresie przygotowawczym, czy już kondycji na sezon nikt nie trenuje!? To może zamiast po Hiszpaniach i Katarach na zgrupowania to w Bieszczady i zap.....ć treningi biegowe!!!???

odpowiedz
singspiel - 29.08.2021 / 21:17, *.centertel.pl

@Legion: organizm potrzebuje po wysiłku co najmniej 72 godziny. nie chodzi o przygotowanie do sezonu, tylko o regenerację po meczu. to mniej więcej cytat z Jurgena Kloppa. pewnie jego zespół biega po górach

odpowiedz
Legion - 29.08.2021 / 21:25, *.chello.pl

@singspiel:
Człowieku o czym Ty mówisz??!! To jak poważne kluby grają na zachodzie gdzie piłkarze mają w sezonie po 50 meczów i więcej!!!??? Oprócz ligi i pucharów grają jeszcze w kadrze, a z Legii obecnej to już przecież nawet nikt nie grał w Euro (Pekhart tylko był) i teraz też nikt nie gra tylko 2 tygodnie wakacji. I jakiej regeneracji? To wg Ciebie na treningach to co się robi, leży? Tam wysiłku nie ma? No w Polsce może nie i potem jedzie taki Karbownik czy Kapustka do Anglii i nie istnieje. Jak ja tęsknię ZA Czerczesowem, przynajmniej by byli przygotowani kondycyjnie i biegali. A Skibicki po takiej wypowiedzi to się dla mnie już może pakować. Proponuję jakąś Wisłę Płock czy coś podobnego, bo mu się najwyraźniej kluby pomyliły i nie wie gdzie jest.

odpowiedz
WL - 29.08.2021 / 21:12, *.tpnet.pl

Wniosek prosty nie nadajesz sie Pan do podstawowej jedenastki a takich bajek sie nie opowiada !!

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 21:12, *.mm.pl

Co kierowało Michniewiczem by wstawić gościa, który wysiadł kilka dni temu z samolotu a wczesniej pół roku ponad nie wąchał boiska stanowi nie lada zagadkę.

Ciepiela??? Mioduski kiedyś chciał nim grać. No to zagrał jak umiał....

odpowiedz
Rafix - 30.08.2021 / 22:53, *.chello.pl

@Wolfik: to proste on jedyny nie był zmęczony

odpowiedz
Zmień pracę, weź kredyt. - 29.08.2021 / 21:11, *.telkab.pl

Skiba, jak coś takiego możesz powiedzieć?! Jak nie wiesz co masz mówić to lepiej się nie odzywaj.

odpowiedz
Obcy - 29.08.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

Może on życiem umęczony. Trzeba go do psychoterapeuty wysłać. Bo się chłop nam co nieco pogubił.

odpowiedz
Gorek65 - 29.08.2021 / 21:08, *.tdc.net

Niektórzy są bardzo zmęczenie siedzeniem co trzy mecze na ławce rezerwowych.

odpowiedz
lol - 29.08.2021 / 21:07, *.eidsiva.net

jak to zmeczeni? sezon dopiero sie zaczyna

odpowiedz
singspiel - 29.08.2021 / 21:15, *.centertel.pl

@lol: ale nie każdy zespół gra co 3 dni przez ponad miesiąc

odpowiedz
Marcos - 29.08.2021 / 21:02, *.com.pl

Ja też jestem zmęczony, a muszę chodzić do pracy. W twoim wieku to moglem codziennie grać i nie płakałem, że nie mam siły. W Anglii grają co 3 dni i nikt nie płacze.

odpowiedz
antyidiot - 29.08.2021 / 21:11, *.centertel.pl

@Marcos: dokładnie, ja też jestem zm3czony a pracuj3 po 12 godzin i jakoś daj3 rad3.
Biedny Kacper, tylko że ja w jego wieku to pracowałem, potem melanż i znowu do pracy bez snu i dawałem rad3... a tu gramy co 3 dni... biedny ty, ale dobrze ci radze zapomnij o lidze angielskiej, hiszpanskiej czy wloskiej, bo tam meczy jest jeszcze wiecej...

odpowiedz
Marcos - 29.08.2021 / 22:21, *.com.pl

@antyidiot: To były piękne czasy. W tygodniu praca plus treningi, a weekend to już masakra. Impreza do 2 w nocy a następnego dnia mecz. Czasami nawet 2 mecze bo jak w 1 zespole zagrałem 45 minut to następnego dnia w rezerwach można było grać 90 minut. Cieszyłem się że mogłem sobie pograć. To co się teraz dzieje to jest żenujące. Ile minut zagrał Pan Skibicki przez 2 tygodnie ?

odpowiedz
SF - 29.08.2021 / 21:02, *.tpnet.pl

O czym Pan mowi ? Dobrze Pan to przemysli a nie na goraco !!!!

odpowiedz
o_co_kaman - 29.08.2021 / 20:59, *.orange.pl

Gościu,
jesteś młody jak na Polskę, ale na zachodzie twoi koledzy, którzy powaznie mysla o swym fachu biegaja co 3 dni i nikt nie narzeka. Nie szukaj wymówek, bo pierwszy raz zagraliście po 3 dniach, więc ta twoja wypowiedz jest conajmniej kuriozalna.

odpowiedz
BYK - 29.08.2021 / 20:58, *.160.21

Ty Panie piłkarzu jesteś przemęczony? ;; Cudzysłów;;

odpowiedz
(L) - 29.08.2021 / 20:58, *.mm.pl

Zmęczeni??? Jesteście profesjonalistami, dopiero przed Wami faza grupowa, PP, Liga i mecze zaległe, rozumiał bym zmęczenie w grudniu, ale Kacper sezon się rozpoczął, ile masz minut zagranych , ehhh

odpowiedz
Antyzygo - 29.08.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

Zmęczeni?????!!!!

odpowiedz
Semper Fi - 29.08.2021 / 20:56, *.aster.pl

Bylismy zmeczenie???
Jeb_e!!!
Hahahahhahahaha.
Zawodowiec...
Beidactwo...
Co 3/4 dni ...
Zenada!

odpowiedz
Tomek - 29.08.2021 / 20:52, *.mm.pl

Co ten chłopak mówi to jakiś dramat, skoro jest zmęczony graniem co trzy dni to niech się zatrudni do zakładu na produkcję i pracuje na 3 zmiany.

odpowiedz
Alex Bielany - 29.08.2021 / 20:51, *.aster.pl

Jak jestescie zmeczeni to jak macie zamiar grac w Europie i w lidze ?

odpowiedz
dave - 29.08.2021 / 20:50, *.aster.pl

Chłopie, mezce Wam przekładali, teraz dopiero normalnie zagraliście i już gadki o zmęczeniu.

odpowiedz
mietowy - 29.08.2021 / 20:48, *.aster.pl

to nie jest zadne tlumaczenie Jestescie Panowie profesjonalistkami to jest Wasz zawod

odpowiedz
P(L)EBAN - 29.08.2021 / 20:48, *.tpnet.pl

Jakby Ronaldo powtarzał ze jest zmęczony bo gra co 3 dni byłby Skibickim

odpowiedz
CWKSiak - 29.08.2021 / 20:45, *.orange.pl

Ojoj, zmęczone nasze gwiazdeczki…
Za dzisiejsze zaangażowanie powinniście z nogi wracać do Warszawy.
Weź się do pracy Skibicki, bo zagrałeś dramatyczne zawody.

odpowiedz
Jaroslaw gol !!! - 29.08.2021 / 20:45, *.67.191

Ciekkawe po czym on jest zmeczony

odpowiedz
Loco - 29.08.2021 / 20:45, *.chello.pl

Nawet nie chce mi się tej wypowiedzi komentować

odpowiedz
Cyniek - 29.08.2021 / 21:08, *.vectranet.pl

@Loco: Niech przyjdzie do mnie do roboty na budowę na 10 godzin na trzy dni chociaż w tedy będzie mógł powiedzieć że jest zmęczony

odpowiedz
Tom - 29.08.2021 / 20:45, *.centertel.pl

Po czym ty jesteś zmęczony jak byś na budowie pracował to byś mógł być zmęczony małolat

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 29.08.2021 / 20:43, *.vectranet.pl

czym jestescie zmeczeni ??? tym ze trzeba biegac ??? przeciez 2razy wolniejsi byliscie od pilkarzy slavi ktora gra co 3 dni a wy mieliscie wolne po prostu ta gra w ataku pozycyjnym jest do dup....y ktos zwiekszy tepo i przegrywacie na leżąco mozna sie po pisankach podrapac wasza szybkosc i zaskoczenie przeciwnika jest na poziomie 4 ligi sory przeciez i w 4 lidze pilkarze szykowani do pierwszej druzyny sa wolniejsi wasz poziom to okregowka przyjechał nie przygotowany Riberto okazuje sie ze nie musi sie przygotowywac bo jest na waszym poziomie wiec po co podnosic poziom

odpowiedz
Michał - 29.08.2021 / 20:39, *.plus.pl

Czym dziecko jesteście zmęczeni? Ludzie chodzą do pracy codziennie i to po 12 godzin i to oni mogą być zmęczeni. Co wy wiecie o zmęczeniu Kisiel w przerwie na rozgrzewce był zadowolony jakby na był na wakacjach.Dzieciku

odpowiedz
WojtasBB - 29.08.2021 / 20:36, *.mm.pl

Kacperku, Ty nawet co tydzień nie grasz. A Twoi koledzy mieli przekładane mecze, więc nie zakłamuj rzeczywistości. Po męsku trzeba wziąć porażkę na klatę i nie szukać wymówek. W lidze wcale nie będzie łatwo. Nikt się przed Wami nie położy.

odpowiedz
Muchito - 29.08.2021 / 20:35, *.vectranet.pl

to są jakieś żarty ?

odpowiedz
Ziomek - 29.08.2021 / 20:34, *.oxynet.pl

Ty jako mlody zawodnik, który nie gral we wszystkich meczach nie powinien es mówić takich słów. Będąc taki mlody powinien zapier... przez cały mecz a nie się tłumaczyć ze są zmęczeni. Inne druzyny graja tez co 3 dni i jakoś nie narzekają, a chyba z innej gliny nie są!

odpowiedz
Amatotor - 29.08.2021 / 20:29, *.com.pl

Amator może tak tylko się wypowiedzieć, że jest zmęczony. Pokaz kiedyś jak nie będziesz zmęczony jak grasz wspaniale.

odpowiedz
jerzy - 29.08.2021 / 20:26, *.telefonica.de

Jesteśmy zmęczeni,to mozesz opowiadac ludziom na tz. zachodzie,daj sobie spokoj z graniem i twoi koledzy, buzia na kludke i do biegania.

odpowiedz
Cyniek - 29.08.2021 / 20:26, *.play-internet.pl

Jesteśmy zmęczeni powiedział koleś co ma 20 lat i zagrał może trzy pełne mecze no super poprostu

odpowiedz
R - 29.08.2021 / 20:24, *.play-internet.pl

Nie wierzę, czym ty człowieku jesteś zmęczony? To idz do normalnej pracy za 4 tys zl i wtedy zobaczymy co powiesz. Wstydu nie masz...

odpowiedz
kczeczu - 29.08.2021 / 20:20, *.205.223

chłopie początek sezonu a ty juz zmęczony to co bedzie w grudniu

odpowiedz
go(L)op - 29.08.2021 / 20:19, *.shlnet.pl

czym ty jesteś zmęczony? swoją pracą i to co 3 dni za duże pieniądze? niuniu kolorowy...słabo i beznadziejnie....

odpowiedz
Dombras - 29.08.2021 / 20:18, *.chello.pl

Jak to gramy co 3 , 4 dni i jesteśmy zmęczeni? Chłopaku coś z tobą nie tak.....

odpowiedz
Darek - 29.08.2021 / 20:18, *.t-ipconnect.de

Weź się gościu nie kompromituj.6 kolejka a Wy zmeczeni jesteście?
Jak ja bym poszedł do pracy i powiedział sory kierowniku ale dzisiaj jestem zmeczony i nie zrobię za wile.
Ręce opadają.

odpowiedz
Przemek - 29.08.2021 / 20:18, *.play-internet.pl

Kiedy wy graliście co 3- 4 dni. Przecież mieliście tydzień wolnego przed Sparta to jak możesz, gościu mówić że po kilku meczach jesteście już zmęczeni. Tym bardziej że pół składu było wymienione od Sparty.

odpowiedz
Rytm - 29.08.2021 / 20:17, *.centertel.pl

Buahahaha zmęczeni są. Kacperku won z Legii z takim podejściem.

odpowiedz
Gaston - 29.08.2021 / 20:14, *.cdn77.com

A ile minut ten Skibicki grał w cawartek? Co to za pierdo…nie jest ?


odpowiedz
Kerlon.sverdox@gmail.com - 29.08.2021 / 20:14, *.centertel.pl

Zmęczeni... Dobrze że mecze Wam przekładali bo już byście z tego zmęczenia poumierali

odpowiedz
Xylon - 30.08.2021 / 09:02, *.plus.pl

@Kerlon.sverdox@gmail.com: sama prawda

odpowiedz
Miasto Rafałka - 29.08.2021 / 20:14, *.play-internet.pl

Raków grał w czwartek w Belgii, wrócili do Polski pojechali na wyjazd i przynajmniej zremisowali.A my k....a 4mecze i dwie porażki

odpowiedz
Adam - 29.08.2021 / 20:13, *.inetia.pl

A Ty gdzie grasz co 3 dni? Chyba FIFA I to codziennie

odpowiedz
Czesiek - 29.08.2021 / 20:12, *.chello.pl

Co ty pier...isz człowieku dopiero zaczął się sezon!!!!

odpowiedz
Wolfik - 29.08.2021 / 20:11, *.mm.pl

Nie no...Kacper, nie opowiadaj takich rzeczy. Zmęczony może być Luqi, Wieteska, Jędza, Slisz, itp. ale Ty???? Chłopaku, nie rób z siebie idioty publicznie....

odpowiedz
Nikt ważny. - 29.08.2021 / 20:11, *.chello.pl

Skibicki zmęczony?Czym?W tak młodym wieku już mu się w głowie pop....iło.

odpowiedz
kotlet - 29.08.2021 / 20:11, *.chello.pl

Nie no kur** to są jaja xd chłop po paru meczach jest zmęczony, a gra w co trzecim. Przykro się to czyta

odpowiedz
Gaston - 29.08.2021 / 20:09, *.cdn77.com

A ilenten Skibicki minut grał w czwartek? Co za pier…lenie.

odpowiedz
Lit - 29.08.2021 / 20:08, *.55.184

Patrzę na statystyki, Skibicki od początku sezonu czyli od 07.07 do 28.08 łącznie aż 369 minut na boisku. Chłopcze czym Ty jesteś zmęczony, zmień zawód póki jesteś młody i masz wybór.

odpowiedz
Tużurek - 29.08.2021 / 20:06, *.vectranet.pl

No ale gdzie adrenalina przedmeczowa? Ważny prestiżowy mecz,kibice Legii,kibice przeciwnika full ludu na stadionie i ospałość?

odpowiedz
Dolny Śląsk - 29.08.2021 / 20:04, *.net.pl

Przepraszam,ale czym oni są zmęczeni??

odpowiedz