Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com

Uraz Mateusza Wieteski

Woytek, źródło: Legionisci.com

W końcówce meczu w Krakowie po starciu z Felicio Brownem Forbesem urazu doznał Mateusz Wieteska. Stoper Legii złapał się za mięsień dwugłowy uda i nie był w stanie kontynuować gry. W jego miejsce wszedł Yuri Ribeiro, dla którego był to debiut w stołecznym klubie.- Mateusz otrzymał uderzenie kolanem w udo. Mam nadzieję, że to nic groźnego, poza stłuczeniem. Jeśli to stłuczenie, to kilka dni i będzie w porządku - skomentował po meczu trener Legii Czesław Michniewicz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Zdzicho - 30.08.2021 / 16:31, *.tpnet.pl

Trza rotować składem, mógł za niego zagrać..... no wĺasnie, kto? Mioduski? Jest taki? Ponoć wielki talent....

odpowiedz
SzB - 30.08.2021 / 11:09, *.play-internet.pl

Chłop zaczął wreszcie porządnie grać, to oczywiście kontuzja. Oby nic poważnego. Zdrówka!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.08.2021 / 10:18, *.aster.pl

Jeszcze tego brakowało. Za chwilę Miodzio wskoczy w korki.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.