Lirim Kastrati - fot. Hugollek / Legionisci.com

Transfery

Kastrati na testach medycznych

Woytek, źródło: koha.net

Lirim Kastrati przebywa w Warszawie na testach medycznych. Zawodnik Dinama Zagrzeb jeszcze dziś wieczorem ma zostać piłkarzem Legii. Media informują, że podpisze trzyletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok.

- Tak, będę częścią Legii Warszawa. Po zakończeniu badań lekarskich zostanę przedstawiony jako zawodnik tego klubu. Cieszę się z tego transferu, ale nie Nie mogę podać więcej szczegółów - powiedział Kastrati dla koha.net.

Ze względu na transfery Kastrati zrezygnował z występu w meczu reprezentacji Kosowa z Gruzją, który zaplanowano na czwartek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
Bart - 01.09.2021 / 21:06, *.play-internet.pl

Kastrati jaki by nie był ok ale żona ekstraklasa pełną parą

odpowiedz
Polski język, trudny język - 01.09.2021 / 21:18, *.plus.pl

@Bart: Nic nie zrozumiałem...

odpowiedz
S3p - 01.09.2021 / 19:06, *.chello.pl

Kastrata? Bez jaj.

odpowiedz
Carlos Gdansk - 01.09.2021 / 16:05, *.chello.pl

Znajomy z Kosowa twierdzi tak

congratulations bro is a very good player

Very fast player
Zobaczymy heh

odpowiedz
Wlodarz77 - 01.09.2021 / 15:48, *.t-mobile.pl

A mnie ciekawi jak Kosowianina przyjmą Albańczycy będący w składzie Legii...

odpowiedz
Kosowo je... - 01.09.2021 / 15:59, *.centertel.pl

@Wlodarz77:

Wielka Albania i wszystko jasne.

odpowiedz
Tużurek - 01.09.2021 / 17:23, *.vectranet.pl

@Wlodarz77: U nas Serbowie z Chorwatami potrafili się dogadać ,a nawet kolegować.Dojrzali ludzie w klubie sportowym nie zajmują się polityką tylko treningiem i grą

odpowiedz
Czy grajków interesuje polityka? - 02.09.2021 / 18:36, *.play-internet.pl

@Wlodarz77: politologii nie kończyłem ale raczej pod TYM względem to się polubią. Biorąc pod uwagę, że typ ma albańskie nazwisko a Kosowo oderwało się od Serbii przez Albańczyków to nie widzę powodów do kosy. Z Serbami to inna sprawa - mogłaby być ale akurat tych aktualnie w składzie brak.

odpowiedz
siewca plotek - 01.09.2021 / 15:26, *.futuro.pl


Co ten Kastrati u nas pokaże – trudno powiedzieć, ale jego lalunia z pewnością tutaj nieźle namiesza :)

odpowiedz
eduardo - 01.09.2021 / 16:02, *.249.78

@siewca plotek: dobry transfer ta panna Anđela Šimac

odpowiedz
robochłop - 01.09.2021 / 15:09, *.orange.pl

Mam nadzieję że nasz sztab medyczny jest świadomy że kolega Kastrati 14 sierpnia po meczu Dinamo-Gorica zemdlał na boisku ,była potrzebna poważna interwencja lekarzy Dinama...z boiska zjechał melexem- sam nie był w stanie...iniedługo potem go tak łatwo odpuszczają chorwaci...oczywiście życzę mu jak najlepiej...

odpowiedz
kowaL - 01.09.2021 / 16:08, *.207.165

@robochłop: Świadomość w Legii? Nie żartuj...

odpowiedz
robochłop - 01.09.2021 / 16:26, *.orange.pl

@kowaL: no po cichu liczę że przynajmniej o tym wiedzą...młody chłopak po meczu Dinama-które raczej specjalnie nie musi się wysilać w lidze chorwackiej,lidze która jest chyba mniej intensywna od naszej mdleje...niby mu bardzo spadł poziom cukru...to co, oni tam monitoringu medycznego nie mają?

odpowiedz
Dedi - 01.09.2021 / 18:35, *.plus.pl

@robochłop:
Nie przeszedł testów w Werderze też

odpowiedz
Siekierki - 01.09.2021 / 14:02, *.chello.pl

Miejmy nadzieję, że - wbrew nazwisku - nie będzie w Legii "cienko śpiewał"/

odpowiedz
Ygor - 01.09.2021 / 14:55, *.vectranet.pl

@Siekierki: Jego nazwisko raczej wskazuje na to,że będzie kastrować wszystkich naszych przeciwnków:)

odpowiedz
Siekierki - 01.09.2021 / 17:37, *.plus.pl

@Ygor: Oby.

odpowiedz
Obcy - 01.09.2021 / 13:58, *.t-mobile.pl

Istna wieża Babel.

odpowiedz
Wolfik - 01.09.2021 / 14:43, *.mm.pl

@Obcy: To mnie akurat nie boli. W każdej mocnej drużynie tak jest. Jeśli zawodnicy okażą się wzmocnieniami na "już" będzie to duży plus właściciela - jestem w ciężkim szoku, że chyba pierwszy raz nie zachował się jak "bazar".

odpowiedz