Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com

Slisz powołany do reprezentacji Polski

Woytek, źródło: Legionisci.com

Bartosz Slisz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na wrześniowe mecze z Albanią, San Marino i Anglią. Taką decyzję podjął selekcjoner Paulo Sousa wobec wymuszonych zmian w kadrze, które zostały zakomunikowane dzisiaj.

Z kadry ubyli: Mateusz Klich, Dawid Kownacki, Kacper Kozłowski, Krzysztof Piątek i Sebastian Szymański, a w to miejsce zostali powołani: Jakub Kamiński, Kamil Piątkowski, Damian Szymański i Bartosz Slisz.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

+dodaj komentarz
Ja - 01.09.2021 / 01:48, *.play-internet.pl

Wszyscy jesteście znafffffcy... To dobry grajek chłopak jest perspektywiczny ma potencjał... Jak umiecie lepiej grać to grajcie w reprezentacji...tylko umiecie oczerniac wszystkich aż rzygać się chce a nie widzicie że chłopak gra na najbardziej niewdzięcznej pozycji na boisku i robi robotę... Jak ktoś grał albo gra w piłkę ten wie...

odpowiedz
singspiel - 31.08.2021 / 15:34, *.atman.pl

Szymański ubył? przecież on nie jest powoływany

odpowiedz
bronek49 - 31.08.2021 / 11:39, *.chello.pl

ale ten Sousa robi z reprezentacji przytułek dla beznadziejnych piłkarzy jak Ślisz czy on nie ma oczu co za dziennikarze podsuneli mu takiego piłkarza

odpowiedz
Lopez - 31.08.2021 / 10:32, *.centertel.pl

Ten Miodek jest niemożliwy, przekonał Sousę żeby powołał Ślisza do reprezentacji żeby zwiększyć jego wartość mimo że jest aktualnie jednym z najgorszych w drużynie

odpowiedz
Po(L)ubiony - 31.08.2021 / 08:47, *.aster.pl

Może Zołza coś zrozumiał? Może wreszcie zobaczył, że w ekstraklapie grają też dobrzy piłkarze? Uparte powoływanie graczy z dobrych lig, ale siedzących na ławie lub trybunach, to nie pomysł na reprę.

odpowiedz
Yeti - 30.08.2021 / 22:24, *.vectranet.pl

Nie no trzymajcie mnie bo spadnę z krzesła...

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 30.08.2021 / 22:02, *.vectranet.pl

Kabaret, najgorszy obok Hołowni gracz Legii powołany do reprezentacji. Mistrz celnych podań i technicznych przyjęć. Jeszcze w zeszłym sezonie miał przebłyski, a w tym to jednego meczu nie miał przyzwoitego. Chyba, że Sousa ma procent od transferu :) :) :).

odpowiedz
OLaf - 30.08.2021 / 22:00, *.tpnet.pl

Ten Sousa to porażka bo Ślisz to bardziej do rezerw się nadaje niż do reprezentacji...

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 22:08, *.chello.pl

@OLaf: ty masz cóż z lbem człowieku? Hejt na Kuchego, Slisza, na Syrenke Warszawska zaraz coś wymyślisz? czy ty jesteś na pewno stąd?

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 22:11, *.chello.pl

@OLaf: kto w tych czasach ma neta z telekomunikacji??????!!!!!

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 20:38, *.chello.pl

W robocie też świnie kolegom podkładacie bo kolega w czymś jest lepszy? To i ręki nie podawajcie jak za plecami tak robicie. Będzie wszystko łatwiejsze.

odpowiedz
Stop dyskryminacji Mistrza Po(L)ski . - 30.08.2021 / 21:42, *.tpnet.pl

@:) : O co ci chodzi ? Rzucił im ( kontuzjowanym ) ktoś skórkę od banana pod nogi , czy co ? Weź nie fantazjuj bez sensu . Brawo Sliszu , pokaż gapciowi Zołzie kto to jest pan Legionista . Legia mistrz ! Mistrz ! Mistrz !

odpowiedz
Stop ... - 30.08.2021 / 21:44, *.tpnet.pl

@:) : Chyba , że źle Cię zrozumiałem , to z góry przepraszam .

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 21:56, *.chello.pl

@Stop ...: spoko. Chłopak zasłużył meczem z Dinamem i Slavią

odpowiedz
Cypis - 30.08.2021 / 20:21, *.centertel.pl

Widać że sousa się zna, to są naprawdę żarty
Jak można najsłabszego zawodnika Legii wziąć, śmiech to jest wzmocnienie dla kadry?

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 20:36, *.chello.pl

@Cypis: typowy polaczek

odpowiedz
123 - 30.08.2021 / 20:15, *.chello.pl

To jakis sabotaz albo promo na sile zeby wypchnac z klubu.

odpowiedz
Cypis - 30.08.2021 / 20:15, *.centertel.pl

Ludzie z całym szacunkiem , gdzie wy macie oczy??? Co wy w nim widzicie???
Ten chłopak powinien w drugiej lidze kur...
grać a nie reprezentacja... On nie potrafi dokładnie bpilki na 10 podać ja jeb...
Moim zdaniem długo u nas takiego biedaka nie było . Reprezentacja ha żarty
W sumie tam pasuje tam same bidaki

odpowiedz
Paco - 30.08.2021 / 19:47, *.189.201

Przynajmniej będzie miał okazję, żeby selfie sobie z Lewym strzelić.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 30.08.2021 / 19:45, *.vectranet.pl

miejmy nadzieje ze zagra i sie dobrze zaprezentuje potrzeba nam wiecej zawodnikow w ligach zachodnich :D HAHAH co powolanie pilkarza z ligi polskiej to momentalnie zmienia klub wprowadził bym zasade powolywania minimum 5 zawodniow z polskiej ekstraklasy :D PRZECZUWAM ze po to został wybrany kulesza i sousa juz o tym wie taki byl plan klubow zrzeszonych by do reprezentacji powolywac z ligi polskiej i ja promowac

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 30.08.2021 / 19:32, *.vectranet.pl

Slisz jest w top 5 zawodnikow Legii
BORUC WITESKA NAWROCKI SLISZ Luquinhas
Potem Jedrzejczyk Muci Martins Miszta EMRELI
Stawke zamykaja LOPEZ PEKHARD ABUHANA ROSE HOLOWNIA MLADENOVIC JOSUE SKIBICKI inni nie zasluguja na ocene bo za malo wystepow Miszta z tego powodu ze ufam opinii Artura B ktory uwaza ze Miszta jest lepszym bramkarzem :)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 30.08.2021 / 18:56, *.orange.pl

A czy to nie jest tak, że Slisz rozgrywa swój najsłabszy sezon w karierze?

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 19:04, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: o następny polak

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 30.08.2021 / 18:24, *.vectranet.pl

Bardzo dobrze ja bym powolal 10-15 zawodnikow z ekstraklasy zawodnicy z ekstraklasy robia roznice w reprezentacji tym co odeszli z klubow i nie pokazuja w nowych ze wywalczyli miejsce w podstawowej 11 bym podziekował Juzwiak Puczacz juz nie powinni byc w reprezentacji zmiana klubu powoduje ze zawodnik zaczyna inaczej grac i przydatnosc taiego zawodnika sie konczy klub pokazuje przydatnosc pilkarza na danej pozycji jak pilkarz niegra to dowidzenia zmien klub i pokaz w jakims klubie ze na danej pozycji jestes najlepszy ze do czegos przydasz sie kadrze zmieniasz klub pamietaj ze mozesz stracic miejsce w kadrze

odpowiedz
., - 30.08.2021 / 21:13, *.t-mobile.pl

@kami(L)PRAGA: Cześć! To my, twoi koledzy - kropka i przecinek. Do zobaczenia w czwartek!

odpowiedz
Dedi - 30.08.2021 / 18:12, *.plus.pl

Polska va Albania 2:2 (Muci jedna z Bramek)
San Marino vs Polska 1:5
Polska vs Anglia 0:2

Typy

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 21:20, *.chello.pl

@Dedi: czyje?

odpowiedz
Dedi - 30.08.2021 / 21:45, *.plus.pl

@:) :
Ja tak typuje a mam dobre statystki

odpowiedz
bronek49 - 30.08.2021 / 18:03, *.chello.pl

ale numer jak ten Sousa powołuje takich miernych piłkarzy jak Ślisz to nie dziwię się że grają taką kiche aż nie chce się oglądać takich asów

odpowiedz
Elquatro - 30.08.2021 / 17:42, *.chello.pl

Jakby któraś z mordeczek przypadkiem wystąpiła w Milionerach i byłoby pytanie o bańke o najlepszego węgierskiego pilkarza, ma zaznaczyć Nikolicia a nie żadnego Puskasa, w Legii nie grał, i eLke do kamery!

odpowiedz
Ziomek - 30.08.2021 / 17:39, *.oxynet.pl

Gość wczoraj mial strate ze malo legia gola nie straciła, ogólnie slaby piłkarz, jak takich powołujemy do reprezentacji to potem się nie dziwmy ze taki mamy poziom. Jestem kibicem legii, ale nie będę ściemniał i mu gratulował bo na to nie zasłużył.

odpowiedz
Wariat z 206 - 30.08.2021 / 17:44, *.chello.pl

@Ziomek: kibicem to nie wiem czy jesteś jak piszesz z małej litery Legia, na piłce też się na pewno nie znasz to jest pewne

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 30.08.2021 / 17:19, *.plus.pl

Te powołania pokazują że selekcjoner Sousa nie ma pojęcia o aktualnej sytuacji w polskiej piłce i formie zawodników.

odpowiedz
Jasur do turbokozaka - 30.08.2021 / 17:24, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: Dobrze że wszyscy na tym forum mają pojęcie. Ilu ludzi tylu selekcjonerów.Kogo by nie powołał i tak będzie źle.

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 17:27, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: przecież on tu jest na chwilę nie jest naszym rodakiem to tylko źródło dochodu i możliwość wybicia się do lepszej pracy go u nas trzyma. Drugi Heynen.

odpowiedz
STOP ogórkizacji Legii - 30.08.2021 / 17:07, *.datapacket.com

Powołanie takiego ogórka (mniejsza o to że z naszej Legii) świadczy jedynie o wyjątkowej nomen omen mizerii tej reprezentacji.

odpowiedz
Ja1916 - 30.08.2021 / 17:10, *.vectranet.pl

@STOP ogórkizacji Legii: sam jesteś ogorek. W której lidze grasz leszczu?

odpowiedz
Pacz - 30.08.2021 / 17:01, *.t-mobile.pl

Dobrze, może to doda mu skrzydeł (husarskich) i pewności siebie. No i cena automatycznie wzrośnie.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 30.08.2021 / 17:13, *.plus.pl

@Pacz: A ile on może być wart? Do nas za milion euro przeszedł z Lubina wątpię żebyśmy przy sprzedaży wyszli na 0 z taką forma jaka ostatnio prezentuje.

odpowiedz
Kamień - 30.08.2021 / 17:26, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : Na pewno nie za milion... najpierw była mowa o 1,5 gdzieś słyszałem nawet 1,6 mln. Jeszcze się zdziwisz za ile go Legia sprzeda

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 30.08.2021 / 17:29, *.plus.pl

@Kamień: Zdziwię się jak wyjdziemy na 0 chyba że naprawdę pogra w kadrze i wywalczy miejsce w niej na dłużej to może wtedy jako kadrowicz będzie więcej wart.

odpowiedz
Wariat - 30.08.2021 / 16:35, *.chello.pl

brawo, za mecze z dinamo i slavia zasluzon

odpowiedz
Rytm - 30.08.2021 / 16:23, *.centertel.pl

I na wuj. Miał odpoczywać, a jeszcze kontuzji się nabawi.

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 15:54, *.plus.pl

Łooojezu 2:1 dla Albanii jak to prezes Kmita w piłkarskim pokerze powiedzial

odpowiedz
Szpic - 30.08.2021 / 16:55, *.chello.pl

@:): Dokładnie tak :)

odpowiedz
Dedi - 30.08.2021 / 18:19, *.plus.pl

@:):
Taa Lol
A sędzia Laguna miał na to w****e . :)

odpowiedz
Fan - 30.08.2021 / 15:52, *.plus.pl

Ciekawie będzie jak zagra Muci przeciwko Sliszowi:)

odpowiedz
:) - 30.08.2021 / 15:39, *.plus.pl

Slisz do kadry nie wiem śmiać się czy płakać?

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 30.08.2021 / 15:38, *.plus.pl

Nic mnie już pan Zołza nie zaskoczy chyba chce żeby go zwolnili już po tych meczach.

odpowiedz
Prezes Kmita - 30.08.2021 / 17:22, *.plus.pl

@Prawdziwy Boniek gra w hondurasie: Raczej prawdopodobne to jest bo zamiast 9pkt będą ledwo 4 pkt remis z Albania i wygrana z San Marino o Anglii nawet nie myślę.

odpowiedz
Kolega po szalu - 30.08.2021 / 15:37, *.plus.pl

No cóż nie straci rytmu meczowego może jak zagra w jednym z 3 meczów.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 30.08.2021 / 15:44, *.plus.pl

@Kolega po szalu: on jest do treningu chyba dowołany bo nie sądzę żeby zagrał. Chociaż u Sousy wszystko możliwe jak Linetty u niego zagrał pierwszy mecz za jego kadencji na ME i od razu w wyjściowym składzie:) ta kadra mi przypomina coraz bardziej taka łapankę jak za kadencji sp Wójcika na jakieś tam tournee w Tajlandii z 4 kadra Brazylii bodajże co grali.

odpowiedz
Warrior - 30.08.2021 / 15:47, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: Albo Stachurskiego co dostali 0:5 z Japonią w Hongkongu bodajże?

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 30.08.2021 / 15:50, *.plus.pl

@Warrior: tak to w Hongkongu było stare czasy:)

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 30.08.2021 / 15:35, *.plus.pl

:D:D:D odpocznie na trybunach narodowego.

odpowiedz
Dedi - 30.08.2021 / 18:20, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego :
Ale może zablyszczy z San Marino

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 30.08.2021 / 21:07, *.plus.pl

@Dedi: nie zdziwię się jak jednak nie zablyszczy nawet z San Marino.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 30.08.2021 / 15:33, *.plus.pl

No to sobie odpoczal.

odpowiedz