Bartosz Kapustka - fot. Hagi

Kapustka: Nie ma rozmów w sprawie kontraktu

źródło: Studio Ekstraklasa

- Nie było jeszcze żadnych rozmów z Legią odnośnie przedłużenia kontraktu. Jest taka opcja, ale wszystko zależy od Legii. Nikt ze mną nie rozmawiał. Ja nie jestem osobą, która powinna pukać do drzwi i pytać. Spędziłem w Legii fajny sezon. Sezon, na który czekałem, bo nie miałem regularnego grania. Tutaj odzyskałem radość z tego, że wychodziłem na boisko i zdobyłem mistrzostwo Polski. Dobrze się tutaj czuję. Mam jeszcze rok kontraktu, Legia może go przedłużyć, skupiam się więc przede wszystkim na rehabilitacji - mówi w rozmowie z dziennikarzami Studia Ekstraklasa piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Kapustka.

- Dla mnie to był trudny moment. Byłem w czwartek z drużyną, świętowałem awans i bardzo się cieszyłem, że Legia zagra w pucharach. Na drugi dzień byłem totalnie zdołowany i smutny. Jechałem samochodem, bo wracałem z Warszawy do Krakowa na rehabilitację, i oglądałem losowanie na telefonie. Nie ukrywam, że łezka poleciała, jak sobie uświadomiłem, że mogłem znów pojechać do Anglii i zagrać na stadionie, na którym mało grałem. To było moje marzenie. Czasem myślałem, że fajnie by było zagrać jako Legia z Leicester, ale zawsze jakoś ciężko było to sobie wyobrazić. Teraz jest taka szansa, ale jest ona przekreślona dla mnie. Pierwszy dzień był ciężki, ale teraz patrzę na to spokojnie. Rozmawiałem z wieloma osobami z Leicester po losowaniu, nie wszyscy byli świadomi, że nie zagram, musiałem ich uświadomić i nie było to przyjemne. Na mecz jednak pojadę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
OLaf - 01.09.2021 / 10:33, *.play-internet.pl

Jakie. Przedłużenie kontraktu???? Dla chorego który teraz bierze 100% pensji a daje 0% Legii???? Na głowę upadliscie???!?!! Najpierw niech podziękuje Legii ze mu płaca za nic a potem niech wróci do formy, wykaże się a na koniec możemy pomyśleć o wyrzucaniu kolejnych milionów w takiego gracza. Zdrowia życzę .

odpowiedz
Ko(L)o - 01.09.2021 / 12:23, *.142.114

@OLaf : Lecz się i też zdrowie życzę.

odpowiedz
Ryj - 01.09.2021 / 00:57, *.com.pl

Bartek, myślę że za te wszystkie smutki, cierpienia i niefarty odbierzesz kiedyś o wiele cenniejszą nagrodę. Trzymaj się Brachu!

odpowiedz
Slavo67 - 01.09.2021 / 04:25, *.plus.pl

@Ryj: Rozsądny wpis.

odpowiedz
B - 31.08.2021 / 19:08, *.master.pl

Jak podpiszą z nim nową umowę, to płaczki zaraz będę pisać o senatorium Legia. Jak nie też źle. Więc jak? Najlepiej poczekać aż, wyzdrowieje i się okaże jaką ma wartość jako pilkarz. Bartek wracaj do zdrowia.

odpowiedz
Rany po operacjach kolan - 31.08.2021 / 16:15, *.centertel.pl

Panowie on zerwal drugie wiazadło , jako piłkarz wartosc jego spada prawie do 0 , żaden poważny klub nie zaryzykuje podpisania z Bartkiem kontraktu , jesli bedzie grał to do konca zycia w dupoklasie albo niżej , dla mnie choć zycze mu zdrowia powinien przymierzac sie do komentowanua meczy ...

odpowiedz
pnk - 31.08.2021 / 17:38, *.chello.pl

@Rany po operacjach kolan : Nie masz pojęcia o czym piszesz.

odpowiedz
Adam - 31.08.2021 / 19:06, *.chello.pl

@pnk: Milik zerwał więzadła i nikt go nie chce? To dawać go do Legii.

odpowiedz
FW - 31.08.2021 / 19:33, *.orange.pl

@Rany po operacjach kolan : ja zerwałem 4 x i gram

odpowiedz
Rado - 31.08.2021 / 23:29, *.com.pl

@FW: pod blokiem się nie liczy...

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 31.08.2021 / 15:51, *.vectranet.pl

panowie przyszedł odbudowal sie mial pomodz druzynie ktora na niego postawila znow zerwal wiazadla głupia cieszynka nie amortyzujac upadku niech ktos sprubuje skoczyc tak jak on kontuzja murowana ZNOW nie pomoze sanogo z sosnowca przyszedl tylko sie leczył przez 4 lata niebawem bedziemy hospicium do leczenia i odbudowywania zawodnikow i bedziemy ponosic wysokie koszta kontraktow dla zawodnikow ktorzy nie graja niech spier,,,,bo jestem przekonany ze przy pierwszej lepszej okazji ucieknie z klubu nic mu nie oddajac przyszedl 2x sie leczył i poszedl

odpowiedz
Adamowicz ale nie Paweł - 31.08.2021 / 15:41, *.jmdi.pl

Wróć do srakowi albo lester

odpowiedz
haha - 31.08.2021 / 15:19, *.chello.pl

A po co rozmowy skoro Legia specjalizuje się w puszczaniu pilkarzy za darmo wraz z koncem kontrakty.. Po co zarabiać .. Lepiej nie zarabiać i psioczyć że są problemy finansowe..

odpowiedz
singspiel - 31.08.2021 / 15:30, *.atman.pl

@haha: gość po dwóch zerwanych więzadłach krzyżowych. jeśli chce grać, musi mocno zejść z żądań

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 31.08.2021 / 14:02, *.plus.pl

Będzie to samo co z Vesoviciem

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 31.08.2021 / 13:46, *.centertel.pl

Kiedy tylko złapał kontuzje wiedziałem, że tak będzie. Veso, Wszołek.
Przynajmiej zejdzie z kontraktu
Czysty zysk
Qrła

odpowiedz
:) - 31.08.2021 / 13:58, *.chello.pl

@Pab(L)o Loża: typowy polaczek!

odpowiedz
Jack(L) - 31.08.2021 / 15:15, *.t-mobile.pl

@Pab(L)o Loża: Nie rozumiem twojego toku myślenia. Chcesz Wielkiej Legii ale najlepiej żeby grali za czapkę gruszek. Chcesz grajków na poziomie to płaca też musi być na poziomie.Ale widzę że twój tok myślenia jest taki sam jak Loczka.Przypadek,nie sądzę;)

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 31.08.2021 / 17:08, *.centertel.pl

@Jack(L): znasz pojęcie IRONIA, szydera, kpina?

odpowiedz
kibic z Polski - 31.08.2021 / 11:45, *.chello.pl

ze słów wynika, że Legia ma opcję przedłużenia o rok.

odpowiedz
jo - 31.08.2021 / 11:44, *.sekocin.pl

Barek nie martw się, wkrótce będziesz wolnym zawodnikiem. Od stycznia będziesz mógł jak mnóstwo poprzedników podpisać umowę gdzie chcesz. W tym cyrku, u tego clowna to normalne... W żadnym innym klubie nie mam takiego lekceważenia człowieka jak tu. Bałwan w 100% przełożył korporacyjną ''kulturwę'' na zarządzanie w klubie. Wstyd...

odpowiedz
Kibolek - 31.08.2021 / 13:36, *.telefonica.de

@jo: trafne uwagi..Ja tylko krótko i na temat, MIODUSKI LICHWIARZU ZŁODZIEJU WON Z LEGII

odpowiedz
(L)egia - 31.08.2021 / 10:40, *.69.235

Szkoda mi go, ech...

odpowiedz
Pawciu - 31.08.2021 / 10:35, *.net.pl

Wracaj Bartek do zdrowia a reszta sie jakos ulozy!

odpowiedz
Lupus - 31.08.2021 / 10:26, *.centertel.pl

Ponoć Nalepa z rynku tureckiego / dawniej Arka ma być wolny i chce wracać do PL

odpowiedz
Alex Bielany - 31.08.2021 / 10:19, *.centertel.pl

Najwazniejsze Bartek zebys mial normalna małzonke

odpowiedz
RMFC - 31.08.2021 / 10:19, *.orange.pl

Ten pie...lony kudłaty och...lec znów nie przedłuży kontraktu z piłkarzem, który daje jakość a w zamian za to ściągnie kogoś kto zagra po 6 miesiącach bo tyle zajmie mu dojście do formy fizycznej. Spraw Boże żeby ten pajac zbankrutował a wtedy Legia będzie wolna od nieudacznika!!!!!

odpowiedz
odp - 31.08.2021 / 12:16, *.plus.pl

@Ja : oj prezesie, zaczyna pan nerwowo reagować

odpowiedz
Hermol - 31.08.2021 / 10:16, *.142.216

A co z tym Charatinem z Ferencvarosu? Na transfery info podają, że Legia ponoć finalizuje z nim kontrakt. Defensywny pomocnik z podstawy.

odpowiedz
Gizior - 31.08.2021 / 09:53, *.t-mobile.pl

Ja rozumiem Lewczuk czy cholewiak można zwlekać z kontraktem ale qwa kapustka, wszolek ... Katastrofa, przecież z wszolkiem można było podpisać kontrakt i sprzedać chodzby za 2mln euro chodź u nas to dużo xD ale lepiej żeby za darmo odchodzili ...

odpowiedz
Hubi40 - 31.08.2021 / 10:04, *.com.pl

@Gizior: Zgadzam się z Tobą

odpowiedz
Pag - 31.08.2021 / 09:29, *.centertel.pl

Prezesie, nie przegap tego. Znów nie będzie kreatywnych piłkarzy.

odpowiedz
Rytm - 31.08.2021 / 09:08, *.centertel.pl

Będzie jak z Antolicem, Wszołkiem, Vesovicem...czekanie do samego końca. A potem zdziwko.

odpowiedz
Kali z Bali - 31.08.2021 / 09:05, *.aster.pl

Pudel i pseudo dyrektor, siadać do stołu z Kapuchem i spełnić jego wszystkie życzenia.
Abyście nie zyebali tego jak z Veso że znów stracimy najlepszego gracza z kadry..

odpowiedz
PM - 31.08.2021 / 11:16, *.centertel.pl

@Kali z Bali: Chyba chodzi Ci o Wszołka bo jeśli chodzi o Veso to jego żona załatwiła temat jego odejścia pisząc bzdury na Twitter

odpowiedz
FI(L)IP - 31.08.2021 / 09:02, *..

Jak rozumiem, to pracownik (Bartek Kapustka) wyraził chęć dalszej współpracy. Teraz piłeczka jest po stronie pracodawcy - Legii.

odpowiedz
Nienałt - 31.08.2021 / 10:22, *.chello.pl

@FI(L)IP: Tak

odpowiedz