Bartosz Kapustka - fot. Hagi
REKLAMA

Kapustka: Nie ma rozmów w sprawie kontraktu

źródło: Studio Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

- Nie było jeszcze żadnych rozmów z Legią odnośnie przedłużenia kontraktu. Jest taka opcja, ale wszystko zależy od Legii. Nikt ze mną nie rozmawiał. Ja nie jestem osobą, która powinna pukać do drzwi i pytać. Spędziłem w Legii fajny sezon. Sezon, na który czekałem, bo nie miałem regularnego grania. Tutaj odzyskałem radość z tego, że wychodziłem na boisko i zdobyłem mistrzostwo Polski. Dobrze się tutaj czuję. Mam jeszcze rok kontraktu, Legia może go przedłużyć, skupiam się więc przede wszystkim na rehabilitacji - mówi w rozmowie z dziennikarzami Studia Ekstraklasa piłkarz Legii Warszawa, Bartosz Kapustka.

- Dla mnie to był trudny moment. Byłem w czwartek z drużyną, świętowałem awans i bardzo się cieszyłem, że Legia zagra w pucharach. Na drugi dzień byłem totalnie zdołowany i smutny. Jechałem samochodem, bo wracałem z Warszawy do Krakowa na rehabilitację, i oglądałem losowanie na telefonie. Nie ukrywam, że łezka poleciała, jak sobie uświadomiłem, że mogłem znów pojechać do Anglii i zagrać na stadionie, na którym mało grałem. To było moje marzenie. Czasem myślałem, że fajnie by było zagrać jako Legia z Leicester, ale zawsze jakoś ciężko było to sobie wyobrazić. Teraz jest taka szansa, ale jest ona przekreślona dla mnie. Pierwszy dzień był ciężki, ale teraz patrzę na to spokojnie. Rozmawiałem z wieloma osobami z Leicester po losowaniu, nie wszyscy byli świadomi, że nie zagram, musiałem ich uświadomić i nie było to przyjemne. Na mecz jednak pojadę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.