fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Sonda: Które miejsce zajmie Legia w grupie Ligi Europy?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Od dnia wylosowania rywali w fazie grupowej Ligi Europy na naszej stronie aktywna jest sonda, w której odpowiadacie na pytanie: Które miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia? Do tej pory oddaliście prawie 19 tysięcy głosów, a najczęściej wybieraną opcją zdecydowanie było miejsce trzecie. Trochę ponad połowa kibiców uważa, że ekipa Czesława Michniewicza wywalczy lokatę, premiującą grę na wiosnę w Lidze Konferencji Europy, choć po porażce ze Śląskiem więcej głosów zaczęła zyskiwać czwarta lokata.

Sonda będzie aktywna aż do ostatniego grupowego spotkania Wojskowych, a my w ten sposób będziemy monitorowali Wasze nastroje po kolejnych meczach.

Głosowanie dzień po dniu


Jak szanse Legii w najbliższym meczu widzą bukmacherzy?

SPARTEK - LEGIA
1 1.88 X 3.65 2 4.25

Pełna oferta na mecz Spartak Moskwa - Legia Warszawa

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
WŁODZIMIERZ - 14.09.2021 / 15:34, *.orange.pl

W LEGIE trzeba wierzyć że wygra grupę bo ten co nie wierzy to chuligan!
a ten kto wierzy w nasz kolektywny klub CWKS LEGIA to prawdziwy zuch!
nie ma rzeczy nie możliwych prawdziwy kibic jest na dobre i na złe
tu powinno być więcej optymistów którzy wierzą w LEGIĘ i kochają ten
zasłużony klub SPARTAK-LEGIA 0-3
Niech ŻYJE LEGIA ich kibice!

odpowiedz
Luk - 14.09.2021 / 21:53, *.timplus.net

@WŁODZIMIERZ: W Legię wierzę, w Cześka nie za bardzo. Mam nadzieję na 3 miejsce i grę w europie na wiosnę.

odpowiedz
Arek - 14.09.2021 / 14:50, *.tpnet.pl

Ja głosowałem na miejsce pierwsze.

odpowiedz
Obiektywny - 15.09.2021 / 11:37, *.vectranet.pl

@Arek:
I ja! Trzeba mierzyć wysoko! :)

odpowiedz
Hautausmaa - 14.09.2021 / 12:18, *.tpnet.pl

Zdecydowanie jest szansa na pierwszą czwórkę.

odpowiedz
Vdyh467 - 14.09.2021 / 11:47, *.centertel.pl

Ostatnie ważniejsza liga.

odpowiedz
Pss - 14.09.2021 / 14:13, *..

@Vdyh467: matka wie że chcesz?

odpowiedz
Korda - 14.09.2021 / 09:30, *.centertel.pl

Pokazali we Wrocławiu jak się gra w piłkę. Teraz to tylko powtórzyć i szybko wszelkie emocje opadną

odpowiedz
kaktus - 14.09.2021 / 08:55, *.orange.pl

Zawsze mnie zastanawiają ludzie, którzy głosują w takich sondach na pierwsze miejsce.
To nie jest pytanie "CZY JESTEŚ ZA LEGIĄ" tylko pytanie o wynik Legii.
Swoją drogą, przy tak silnej grupie, osoby, które uważają, że zajmiemy 1 lub 2 miejsce uważają chyba, że mamy tak silną kadrę, że nie potrzebujemy wzmocnień...
Kudłaty lubi to ;)

odpowiedz
Jano - 14.09.2021 / 09:02, *.orange.pl

@kaktus: Mnie nawet zastanawiają ci którzy głosują na 3 miejsce!! Z tą grą, składem, trenerem, prezesem 3 miejsce???? Ja myślę że jak strzelimy gola w tych 6 meczach to będzie sukces!!!!

odpowiedz
JURek - 14.09.2021 / 09:51, *.t-mobile.pl

@kaktus: ja zagłosowałem na 1 miejsce. Po prostu mam poczucie

odpowiedz
Tito - 14.09.2021 / 09:58, *.chello.pl

@Jano: Jak dla mnie pierwsze i drugie miejsce to dla ludzi którzy powinni zająć się pisaniem baśni dla dzieci. Ale trzecie jak najbardziej realne. Przy dobrej grze moze i jakis remisiek u na z Anglikami czy Włochami jest możliwy. Tak na prawdę pierwszy mecz wszytsko zdefiniuje jak wygramy to walczymy o 3 miejsce jak przegramy to niestety ale trzeba zapomniec o fazie pucharowej LK. Za to w LK moim zdnaiem w fazie pucharowej mogli bysmy sie pokusic nawet o półfinał przy furze szczęścia i dobrym rozpracowaniu przez trenera rywali. A najszybsza droga do LE wiedzie przez wygranie LK. Ale w takim scenariuszu i mnie można posądzić o pisanie bajek dla dzieci :D

odpowiedz
Lewy - 14.09.2021 / 11:15, *.timplus.net

@Jano: musisz mieć odrobine nadzieji football bez niespodzianek i z przewidywanym wynikiem? Kto by chciał oglądać? Racjonalnie? Nie zasługujemy na Ligę Europy byliśmy gorsi od Dinama i Slavii. Przed tymi meczami osoby Twojego pokroju pisałyby poco na co i tak dostaniemy w tyłek, a nie wyglądało to tak źle. Pozatym Polskie drużyny łącznie z narodową spinają się tylko na mecze z lepszymi od siebie :)

odpowiedz
Korda - 14.09.2021 / 14:00, *.centertel.pl

@JURek: poczucie winy chyba masz że tak zagłosowałeś.

odpowiedz
Jano - 14.09.2021 / 14:41, *.orange.pl

@Lewy: Ok ale ankieta to nie jest koncert życzeń :) Ja będę kibicował nawet jak będą przegrywać ale jeśli chodzi o realia to niestety są takie jak piszę, ankietę się wypełnia realnie :) nie wypełniasz totolotka tylko do połowy chcąc trafić szóstkę prawda?

odpowiedz
Jano - 14.09.2021 / 14:52, *.orange.pl

@Tito: Wiesz co jak patrzę na kadrę Legii i to co gra w ostatnich meczach to nie wierzę nawet w jakiś remis, Taką Wisłę czy Śląska (nawet z Frankowskim w składzie) powinniśmy ogrywać bez problemu, a Legia nie dość że porusza się po boisku ślamazarnie to jeszcze wygląda jak taka zbieranina gości którzy wychodzą na boisko z myślą "co ja tu k...wa robię???) Tyle było polewki z Lecha jak po pucharach przegrywał wszystko ale Legia skończy w tym sezonie tak samo ! Szczęście że przełożone są 2 mecze bo pewnie porażek byłoby 5 a nie 3 . Jak będą przez te tygodnie grać co 3 dni to stracimy tyle pkt że o pucharach być może będzie trzeba zapomnieć, a przypominam że mecz ze Śląskiem był po przerwie na reprę!

odpowiedz
Luk - 14.09.2021 / 22:03, *.timplus.net

@Tito: "...dobrym rozpracowaniu przez trenera..." straciłem w tym momencie wszelkie nadzieje ^^

odpowiedz
LE - 14.09.2021 / 08:47, *.tpnet.pl

Jutrzejszy mecz pokaze czy jestesmy w stanie powalczyc o 2 miejsce bo rywale graja dobra pilke ale to jest tylko gra wszystko zdarzyc sie moze wiec my KIBICE zawsze wierzymy LEGIO w zwyciestwo czego jutro zyczymy czyli powtorki ; Spartak 2-3 LEGIA !! Powodzenia !!

odpowiedz
Tito - 14.09.2021 / 09:54, *.chello.pl

@LE : Drugie miejsce? :D :D :D :D :D :D :D Albo żyje Pan w jakiejś alternatywnej rzeczywistości albo od rana tankuje aceton xD Wiadomo że zawsze walczy sie o zwycięstwo ale Napoli i Lisy są poza zasięgiem. Może jak by byłl jeden mecz w fazie pucharowej do rozegrania z nimi to mozna by bylo liczyc na jakieś 1-0 po golu w 90 minucie ale to faza grupowa po dwa mecze kazdy z kazdym xD

odpowiedz