Mattias Johansson - fot. Woytek / Legionisci.com

Johansson zagrał w reprezentacji, problemy zdrowotne Charatina

źródło: 90minut.pl

Mattias Johansson wystąpił w reprezentacji Szwecji w wygranym 2-1 meczu towarzyskim z Uzbekistanem. Obrońca Legii Warszawa grał do 62. minuty, gdy zmienił go Daniel Sundgren.

Ihor Charatin opuścił zgrupowanie reprezentacji Ukrainy. Najnowszy nabytek Legii źle się poczuł po piątkowym wieczornym treningu i z powodu problemów żołądkowych lekarze drużyny zalecili dokładniejsze badania.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Endriu - 07.09.2021 / 07:52, *.centertel.pl

Cieszy bardzo to, że zagrał! Ciągle slyszymy, ze kontuzjowany albo ciężka choroba a tu cyk i kadra:-) Bravo, teraz walcz Chlopaku o prawe skrzydło w Legiunii, brakuje nam tego a Jędza niech wraca na środek obrony

odpowiedz
R. - 06.09.2021 / 07:28, *.chello.pl

Coś czuje ze to dobry transfer jest.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.