Legia II - ŁKS II. W akcji Kacper Kostorz - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 2-1 ŁKS II Łódź

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 6. kolejki III ligi rozegranym w LTC Legia II Warszawa wygrała 2-1 z ŁKS-em II Łódź. Do przerwy legioniści przegrywali 0-1 po bramce w 8. minucie. W 58. minucie Patryk Pierzak trafił w poprzeczkę. Jedenaście minut później legioniści wykonywali rzut karny po faulu na Wiktorze Kamińskim, który na bramkę bez kłopotów zamienił Kacper Kostorz. W 81. minucie w polu karnym sfaulowany został wprowadzony chwilę wcześniej Arkadiusz Ciach i sam zamienił jedenastkę na gola.

Zwycięstwo, biorąc zwłaszcza pod uwagę przebieg drugiej połowy, wydaje się w pełni zasłużone. Kolejne spotkanie rozegrane zostanie 8 września o godzinie 16:30, a przeciwnikiem Legii będzie GKS Wikielec.

III liga: Legia II Warszawa 2-1 (0-1) ŁKS II Łódź
0-1 - 8' Marcel Wszołek
1-1 - 69' Kacper Kostorz (karny)
2-1 - 82' Arkadiusz Ciach (karny)

Strzały (celne): Legia 24 (13) - ŁKS 13 (4)

Legia II: 1. Maciej Kikolski - 17. Nikodem Niski (79' 19. Jakub Kwiatkowski), 3. Inaki Astiz, 16. Patryk Konik - 11. Tomasz Nawotka, 18. Karol Noiszewski, 8. Patryk Pierzak (86' 15. Rui Gomes), Bartłomiej Ciepiela, 5. Bartosz Widejko - 20. Kacper Kostorz (79' 9. Arkadiusz Ciach), 7. Dawid Dzięgielewski (46' 24. Wiktor Kamiński)

żółte kartki: Niski, Astiz, Kamiński (Legia) - Kowalczyk, Ślęzak (ŁKS)