Strzelectwo

Tausiewicz mistrzem Polski w pistolecie IPSC L3

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ośrodku Shooting Academy w Parzęczewie odbyły się mistrzostwa Polski w pistolecie IPSC L3. W zawodach, które trwały dwa dni na bardzo trudnych torach, startowało 265 zawodników z Polski i zagranicy. Najlepszy wynik wśród Polaków i tytuł mistrza kraju uzyskał zawodnik sekcji strzeleckiej Legii, Marcin Tausiewicz.

Legionista miał drugi wynik (94,31%) w klasyfikacji Open - za Francuzem, Emile Obriotem (100%).


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Micha(L) - 03.09.2021 / 00:04, *.chello.pl

Gratulacje!!!!

odpowiedz
Eee - 02.09.2021 / 13:29, *.chello.pl

Gratulacje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.