fot. Hugollek / Legionisci.com

Siatkówka

Siatkarski nabór do roczników 2003-06

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek Akademia Siatkówki Legii Warszawa przeprowadzi nabory do drużyn kadetów i juniorów. Dzieci urodzone w latach 2003-06 zapraszamy na zajęcia, które w godzinach 19:30 - 21:00 odbędą się w hali OSiR Mokotów, przy ulicy Niegocińskiej 2a. Dodatkowych informacji udziela trener rocznika, Mariusz Godlewski - 721-025-913.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.