Bartosz Stępień, Tomasz Obuchowicz i Maciej Stępień - wszyscy trzej zostają w Legii na kolejny sezon - fot. Hugollek / Legionisci.com

Siatkówka

Legia przedłużyła umowy z czterema zawodnikami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja siatkówki Legii Warszawa poinformowała o przedłużeniu umów z czterema kolejnymi zawodnikami, którzy w minionym sezonie wywalczyli z eLką na piersi awans na zaplecze ekstraklasy. Nowe, roczne umowy podpisano z Tomaszem Obuchowiczem, Maciejem Stępniem, Bartkiem Stępniem oraz Bartoszem Tomczakiem.

Siatkarze Legii sezon 2021/22 w I lidze rozpoczną 22 września.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.