Strzelectwo

Wyniki legionistów w PP w strzelaniu do rzutków

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Bydgoszczy odbyła się trzecia runda Pucharu Polski w strzelaniu do rzutków, w której zawodnicy Legii osiągnęli dobre wyniki. Wolodymyr Yazykov w konkurencji Trap 125 juniorów ustrzelił 119 rzutków, a wynik ten spełnia normę na klasę mistrzowską.

Miejsca na podium zajęli: Katarzyna Kosiba (pierwsza w trapie 125) oraz Mateusz Łakomy (srebro w tej samej konkurencji) i Jakub Olszewski (brąz).

Wyniki legionistów:
Trap 125 juniorów: 2. Mateusz Łakomy, 3. Jakub Olszewski, 4. Piotr Hancke, 6. Wolodymyr Yazykov

Trap 125 juniorek: 1. Katarzyna Kosiba

Trap 125 seniorów: 8. Mateusz Murawski
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.