REKLAMA

Młodzież: mecze wtorkowe i środowe

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

We wtorek i środę swoje inauguracyjne mecze ligowe rozegrały dwa zespoły. Gracze Legia Soccer Schools U13 zmierzyli się w Oborach z SEMPem Ursynów 2009, tocząc zacięty pojedynek, który nie obfitował w bramki. Goli z obu stron nie zabrakło za to w meczu drużyn o rok młodszych Legia - Ursus. W meczu stojącym na wysokim poziomie legioniści pokazali się z bardzo dobrej strony, prezentując efektowny futbol i dużą różnorodność rozwiązań w akcjach ofensywnych.

SEMP Ursynów 2009 - Legia Soccer Schools U13 (2009)

Zacięty debiutancki pojedynek graczy LSS w konstancińskich Oborach. Pojedynek z jednym z faworytów grupy długo nie mógł zostać rozstrzygnięty, zresztą losy spotkania ważyły się do ostatnich minut. Obu drużynom nieco brakowało skuteczności, ale za to emocje dzięki wynikowi oscylującemu cały czas w okolicach remisu, było niemało.

Legia U12 (2010 i mł.) - KS Ursus 2010A

Strzały (celne): Legia 43 (33) - Ursus 10 (5)

Legia: Olaf Szczęsny, Franciszek Golański - Xawery Eichler, Aleksander Badowski, Kacper Jaczewski, Tymon Płoszka, Mateusz Pawłowski, Dawid Rodak, Oskar Putrzyński, Krzysztof Krzemiński, Stefan Podgórski [2011], Antoni Błoński.
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Artur Dworczyński

Udany występ młodych legionistów, którzy już tydzień temu mierzyli się z zespołem Ursusa na turnieju przy Łazienkowskiej. Drużyna gości starała się realizować dość konsekwentnie swój plan gry, ale legioniści dość często przerywali ich akcje w decydującym momencie i sami przechodzili do ofensywy. Wielokrotnie udawało się znaleźć szybkie, efektowne a nieoczekiwane rozwiązania sytuacji boiskowych . Sporo było również strzałów. Zespół "traktorków" parę razy ciekawie odpowiedział, ale Legia była tego dnia w dobrej dyspozycji, a akcjami z tego spotkania można by obdzielić kilka skrótów.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.