fot. Michał Wyszyński / SKLW

Kadra Legii na Ligę Europy

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zgłosiła listę A zawodników na fazę grupową Ligi Europy. W kadrze znalazło się 25 nazwisk. W późniejszym terminie klub zgłosi dodatkowych, młodych zawodników spełniających określone wymogi UEFA (Lista B).

Bramkarze: Artur Boruc, Cezary Miszta

Obrońcy: Joel Abu Hanna, Mateusz Hołownia, Artur Jędrzejczyk, Mattias Johansson, Filip Mladenović, Maik Nawrocki, Yuri Ribeiro, Lindsay Rose, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Andre Martins, Ihor Charatin, Jurgen Celhaka, Bartłomiej Ciepiela, Josue, Lirim Kastrati, Luquinhas, Kacper Skibicki, Bartosz Slisz

Napastnicy: Mahir Emreli, Kacper Kostorz, Ernest Muci, Tomas Pekhart, Rafael Lopes

***

Młodzi zawodnicy, którzy będą mogli być zgłoszeni z listy B m.in. Kacper Tobiasz, Jakub Kisiel, Kacper Skwierczyński, Wiktor Kamiński czy Szymon Włodarczyk.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
LE - 05.09.2021 / 20:22, *.tpnet.pl

Jesli chodzi o P.Rose to nalezy dac wiecej minut gry i zobaczyc co z tego wyniknie !!

odpowiedz
tomiacab - 04.09.2021 / 21:33, *.centertel.pl

dwóch bramkarzy?!?!?!?!?!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Grucha - 05.09.2021 / 00:00, *.okay.pl

@tomiacab: nie pekaj. 10 kolejnych mozemy zglosic z listy b

odpowiedz
Adam - 05.09.2021 / 09:48, *.play-internet.pl

@tomiacab: Poproś kogoś, żeby wyjaśnił Ci zasady interpunkcji.

odpowiedz
KUCHARSKI OUT! - 04.09.2021 / 21:15, *..

EUROPA JUŻ SRA ZE STRACHU, WAŻNE ŻE KUCHARSKI BUDUJE NAM SRUPER LEGIE ACH CO ZA CZASY ...

odpowiedz
ludek - 04.09.2021 / 14:00, *.com.pl

ale zbieranina, jakby ktoś tych grajków na chybił trafił gdzieś na youtubie wyszukiwał(w sumie znając chłoptasia kucharskiego to pewnie tak było) bo trudno to nazwać drużyną ,czarno to widzę

odpowiedz
kalosz - 03.09.2021 / 23:18, *.mm.pl

najwyzsza pora odnowić lata swietnosci Legii z lat 90tych:)

odpowiedz
Arek - 03.09.2021 / 00:11, *.tpnet.pl

Nie ma Kisiela, za to jest Ciepiela.

odpowiedz
(L) eon - 03.09.2021 / 00:11, *.inetia.pl

Z transferów cieszy mnie bardzo upchnięcie Jaszczura z Legii. Mam nieodparte wrażenie że taki mało komunikatywny , wiecznie kontuzjowany lub poszczący typ miałby zły wpływ na muzułmańską część drużyny.

odpowiedz
Bartek - 02.09.2021 / 21:44, *.play-internet.pl

Szkoda, ze najlepszych polskich klubow nie stac na to zeby miec po kilku wyrozniajacych sie reprezentantow swojego kraju :-/

odpowiedz
Hiszpan - 02.09.2021 / 19:48, *.play-internet.pl

Na uj ten Rose.

odpowiedz
Wolfik - 04.09.2021 / 13:14, *.mm.pl

@Hiszpan: Też się zastanawiam....

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 02.09.2021 / 19:30, *.vectranet.pl

Boruc Jedrzejczyk Witeska Nawrocki Ribeiro Slisz Martins Charatin Luquinhas Muci Emreli oby bez Lopeza w srodku pola

odpowiedz
KibicL - 02.09.2021 / 21:19, *.net.pl

@kami(L)PRAGA: A gdzie prawe wahadło?

odpowiedz
Elka - 02.09.2021 / 18:57, *.kpn.net

Lech już osrany . Myśleli że kupią 1 typa za ponad bańke i liga wygrana . Teraz tylko czekać aż się legia zgra jak należy. Wiadomo kiedy do treningów drużyna wraca .,? Poza kadrowiczami . Chciałbym znać teraz opinie michniewicza na temat wzmocnień.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 02.09.2021 / 19:18, *.vectranet.pl

@Elka : Czesio opowie o wzmocnieniach jak zobaczy zawodnikow na boisku prawdopodobnie po spartaku na chwile obecna nic o nich niewie :)

odpowiedz
Kibic CWKS - 02.09.2021 / 19:21, *.175.71

@Elka : Wracają w poniedziałek, jeśli nic się nie zmieniło. Był o tym artykuł po meczu w Krakowie

odpowiedz
Rafał - 02.09.2021 / 18:50, *.tpnet.pl

Dobra i lecim z tym. Ja tam nie widze tego źle .

odpowiedz
grzesiek - 02.09.2021 / 18:50, *.centertel.pl

W linii pomocy z starych nazwisk tylko luqinhas i slisz. Bedzie to widac na boisku. Nie mozna bylo sciagnac wczesniej wartosciowego chociaz jednego pilkarza eh.

odpowiedz
Elka - 02.09.2021 / 18:39, *.kpn.net

Już lepiej 25 zawodników nie ma dna . Może 3 miejsce się da zdobyć na koniec

odpowiedz
Pacz - 02.09.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

Josue Pesqueira i Lucas "Luquinhas" Linhares

odpowiedz
:) - 02.09.2021 / 18:22, *.chello.pl

@Pacz: jajko od kury mądrzejsze co?

odpowiedz
P(L)EBAN - 02.09.2021 / 18:18, *.t-mobile.pl

2 bramkarzy ? : D dobra wiem ze zaraz jakiś młodzieżowiec ale serio dwóch poważniejszych bramkarzy? pudel ty zakało. Chłopcy do bicia

odpowiedz
Flo - 02.09.2021 / 19:12, *.t-mobile.pl

@P(L)EBAN: Na boisku i tak dwóch nie gra w tym samym czasie, poza tym Tobiasza z listy B mogą powołać.

odpowiedz
grzesiek - 02.09.2021 / 20:48, *.centertel.pl

@P(L)EBAN: mysle ze zabieranie dwoch bramkarzy to dobra decyzja na cholere trzech jak zazwyczaj i tak jeden broni caly turniej czy tam rozgrywki

odpowiedz
TITO - 02.09.2021 / 17:58, *.chello.pl

Abu czymś podpadł czy nie zmieścił się na liście?

odpowiedz
Kamień - 02.09.2021 / 18:03, *.chello.pl

@TITO : przecież jest na pierwszym miejscu

odpowiedz
Stolica70 - 02.09.2021 / 18:05, *.t-mobile.pl

@TITO : jest na liście

odpowiedz
Paweł - 02.09.2021 / 18:09, *..

Treść artykułu została zmieniona - w pierwszej wersji podano że zgłoszono 24 zawodników (z wyjątkiem Abu)

odpowiedz
Woytek (Legionisci.com) - 02.09.2021 / 18:11, *.legionisci.com

@Paweł: Tak, zaktualizowaliśmy treść, bo w pierwszym momencie klub nie podał Joela. Został dopisany kilka minut później.

odpowiedz