Legionistki ze srebrnymi medalami mistrzostw Europy Juniorów w sztafecie

Pięciobój

Srebro Karbownik i Dębskiej w sztafecie MEJ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwie pięcioboistki Legii wywalczyły srebrny medal w sztafecie, podczas Mistrzostw Europy Juniorów w trójboju, które odbywają się w Portugalii. Katarzyna Dębska i Małgorzata Karbownik zostały wyprzedzone na mecie tylko przez Rosjanki, a minęły linię mety pięć sekund szybciej niż Czeszki.

Dębska i Karbownik uzyskały najlepszy wynik w pływaniu, a w biegu ze strzelaniem po starcie pierwszej z legionistek, plasowały się na miejscu drugim.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.