fot. Mishka / Legionisci.com

Kibice Den Haag walczą o przetrwanie klubu

Woytek

- Przetrwanie historii futbolu w Hadze wisi na bardzo cienkiej nitce... - piszą kibice FC Den Haag o aktualnej sytuacji w swoim klubie. Fani chcą przeforsować decyzję o sprzedaży stadionu inwestorom, którzy chcą uratować klub. W związku z tym uruchomiona została petycja, pod którą podpisały się wszystkie grupy kibicowskie: Haags Supporters Collectief, FCDH, Supportersvereniging Haagsche Bluf, FanSupport i Hague City Firm.

Inwestor przejmie klub tylko jeżeli gmina Haga, która obecnie jest stuprocentowym właścicielem stadionu, sprzeda go po cenie rynkowej.

"Jeżeli masz serce do ADO lub uważasz, że nadszedł czas miasto nie miała już nic wspólnego z klubem finansowo - niech Twój głos zostanie usłyszany! Podpisz petycję i zmuś gminę do akcji sprzedaży stadionu!"

Zachęcamy wsparcia tej inicjatywy - podpisanie się pod petycją zajmuje mniej niż minutę.

Podpisz petycję

Formularz petycji wygląda tak:
formularz petycji


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Juri - 06.09.2021 / 13:59, *.centertel.pl

Poszło ????

odpowiedz
piotro - 05.09.2021 / 22:47, *.tpnet.pl

Poszło.

odpowiedz
Niedokołysany - 05.09.2021 / 10:17, *.centertel.pl

To oni w mońcu uznają FC czy ADO? Bo już się pogubiłem.

odpowiedz
Ll - 05.09.2021 / 16:58, *..

@Niedokołysany:

FC Den Haag to historyczna nazwa z którą utożsamiają się kibice.
ADO Den Haag to faktyczna nazwa klubu.

odpowiedz
Google - 06.09.2021 / 02:38, *.t-mobile.pl

@Niedokołysany: j.w.

odpowiedz
Franco - 04.09.2021 / 18:52, *.plus.pl

Ufam wam ze to chodziło o ADO bo nic nie zrozumialem z tej ankiety...

odpowiedz
Doru - 04.09.2021 / 18:39, *.play-internet.pl

Aż mi się przypomniały czasy Pogoni Szczecin jak nie chcieli gruntów sprzedać Turkowi :)

odpowiedz
jezus - 04.09.2021 / 18:20, *.vectranet.pl

hahahahaha ta bo glupia petycja zmusi wladze danego miasta do czegokolwiek xDDDDD

odpowiedz
Siwy - 04.09.2021 / 17:10, *.sky.com

Zrobione!

odpowiedz
c u L t - 04.09.2021 / 16:40, *..

A MOŻE MIASTO WARSZAWA I KLUB LEGIA I JEJ KIBICE POMOGĄ W KAŻDY CIEKAWY SPOSÓB , NASZYM FRIENDS!FRIENDS FOREVER!TO DOBRY MOMENT NA PODPISANIE MIĘDZY MIASTAMI I KLUBAMI UMOWY PARTNERSKIEJ, MOŻNA? MOŻNA ALE PEWNIE NIE W POLSCE....

odpowiedz
Elquatro - 04.09.2021 / 17:12, *.chello.pl

@c u L t: Życzę Ci zdrowia.

odpowiedz
c u L t - 04.09.2021 / 21:12, *..

@Elquatro: ZDROWIA...TYLKO POOO C Z EKAJ ...HLUUP GULGULGUL OCH POSZŁO... MOCNA TA MACIORA OD CIAPKA, ZDROWIA!LEGIA!

odpowiedz
Ratusz ? - 04.09.2021 / 21:19, *.tpnet.pl

@c u L t: Nie za ich kadencji .Trzask woli deklarować pomoc dla Polonii ... Xd (artykuł był o tym gdzieś , ze dwa miesiące temu) .

odpowiedz
Ratusz? - 04.09.2021 / 21:44, *.tpnet.pl

@c u L t: No , niestety .

odpowiedz
Szymon - 04.09.2021 / 15:22, *.t-mobile.pl

Tylko nasuwa się pytanie co to za inwestor? NO bo do skisłej już był jeden miliarderzy vietcongu

odpowiedz
Luk - 04.09.2021 / 14:51, *.orange.pl

Grupy kibicowskie i FCDH?a to nie skrót nazwy klubu czy jest taka grupa?

odpowiedz
Sarcastico. - 04.09.2021 / 14:11, *.inetia.pl

Petycje nic nie dadzą jeśli bandyci w białych kołnierzykach, są już dogadani. To samo może czekać Legię.

odpowiedz
Jacek R. - 04.09.2021 / 22:26, *.virginm.net

@Sarcastico. : petycje nic nie dadza jak tylko bedziesz klikal w klawiature i narzekal caly czas. Klub nalezy do mista wiec jesli bedzie odpowiednia ilosc osob i podpisow, nie beda mieli wyjscia, przynajmniej tego rozpatrzyc

odpowiedz
Eee - 04.09.2021 / 14:06, *.centertel.pl

Poszło. Pozdro

odpowiedz
:) - 04.09.2021 / 11:32, *.chello.pl

Xd

odpowiedz
Fan Club Legia Den Haag - 04.09.2021 / 11:06, *.kpn.net

Dziekuje bardzo ????????

odpowiedz
Kamień - 04.09.2021 / 10:46, *.chello.pl

Poszło

odpowiedz
Jacek R. - 04.09.2021 / 10:30, *.virginm.net

Imie
Nazwisko
Email
Miejsce zamieszkania
(Zaznaczyc oba boksy)
Potwierdz (zielony napis)

Poszlo! LDH!

odpowiedz
Grodzisk Maz - 04.09.2021 / 14:27, *.centertel.pl

@Jacek R.:
dzięki za przetłumaczenie - poszło

odpowiedz
Fi(L)IP - 04.09.2021 / 20:27, *..

@Jacek R.: Pełne imię, nie tylko inicjał.

odpowiedz
Tomek - 06.09.2021 / 10:22, *.171.7

@Jacek R.: Dzięki za tłumaczenie. Poszło :)

odpowiedz