Transparent kibiców dla Belmo podczas meczu ze Slavią - fot. Woytek / Legionisci.com

Pomoc dla chorego kibica Legii

Redakcja

Grzegorz Boguszewski (Belmo), kibic Legii Warszawa, potrzebuje pomocy. Zawsze był osobą bardzo aktywną, uprawiał sport, jest wiernym fanem ukochanej drużyny i Legionovii Legionowo. Niestety, niespodziewanie dopadła go choroba, od połowy sierpnia przebywa w szpitalu, przeszedł już dwie ciężkie operacje.


Grzegorza czeka jeszcze długa, ciężka i kosztowna walka o powrót do zdrowia, ale nie poddaje się chorobie! Zawsze był pełen sił i entuzjazmu. Pomóżmy mu wygrać tę walkę.

Zachęcamy do dokonywania wpłat na zrzutkę, która prowadzona jest TUTAJ.

fot.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Orzech - 07.09.2021 / 06:03, *.play-internet.pl

BELMO!!!!! /Grzegorz!!!!!!!! Nie!!!!! Qrwa!!!!!!! Walcz!!!!!! BELMO, zawsze do konca. Old crew. (L) całe nasze życie!!!

odpowiedz
Al che mik - 05.09.2021 / 18:09, *.chello.pl

Dawajta dolary a pozdrowienia zostawcie sobie na puźniej !

odpowiedz
Salter - 05.09.2021 / 13:18, *.chello.pl

ale on jest Belmo czy Belmondo

odpowiedz
Arti L - 05.09.2021 / 18:08, *.orange.pl

@Salter: glabie nie pisz jak nie wiesz

odpowiedz
Marcel - 06.09.2021 / 02:40, *.t-mobile.pl

@Arti L: No to przecież zapytał, ale widocznie sam nie wiesz, skoro nie potrafisz napisać.

odpowiedz
So(L)o - 04.09.2021 / 22:26, *.orange.pl

Nie zapomnę spotkania z Broendby, w Kopenchadze, gdzie Grzesiek miał rozdarte spodnie..., Pozdrawiam i życzę zdrowia!!

odpowiedz
Jimmy L - 04.09.2021 / 19:54, *.t-ipconnect.de

Szacuneczek i wielkie dzieki

odpowiedz
lech poznań - 04.09.2021 / 12:14, *.plus.pl

siemano Warszawo.I Poznań dozuca pare groszy

odpowiedz
Zzz - 04.09.2021 / 15:56, *.chello.pl

@lech poznań:
Uszanowanie!

odpowiedz
Cwks - 04.09.2021 / 16:16, *.virginm.net

@lech poznań: dzieki, my za to dla Poznania sie zlozymy na slownik ortograficzny ;)

odpowiedz
Bie(L)any - 04.09.2021 / 16:52, *.plus.pl

@Cwks:
No i co przez swoją uszczypliwość poczułeś się lepiej ???
Jak ty będziesz potrzebował hajs na swoje zdrowie lub kogoś bliskiego to będziesz dziękować za każdą złotówkę czy będziesz się napinał i krytykował za czyjeś uchybienia w słownictwie ??? 3xP ... Pomyśl Przeproś Podziękuj (L)

odpowiedz
Jimmy L - 04.09.2021 / 18:55, *.t-ipconnect.de

@lech poznań: Szacun.

odpowiedz
Lupus - 04.09.2021 / 20:23, *.centertel.pl

@lech poznań: dziękujemy.
Szacunek!

odpowiedz
Cwks - 04.09.2021 / 21:29, *.virginm.net

@Bie(L)any: przeciez mu podziekowalem, slepy jestes? Doceniam to ze sie dorzucil

odpowiedz
Bie(L)any - 05.09.2021 / 00:06, *.plus.pl

@Cwks:
To po co wyjeżdżasz z tym słownikiem ? Wystarczy słowo dzieki ....
Sam piszesz bez liter .... ś ć ż ....
Lepiej nieraz coś przemilczeć niż na siłę zaistnieć

odpowiedz
WiLanów - 05.09.2021 / 10:55, *.tpnet.pl

@Cwks: ogarnij się!!!!!!

odpowiedz
Peron - 04.09.2021 / 11:56, *.chello.pl

nigdy nie przegrales teraz tez wygrasz .Do konca Grzes

odpowiedz