Arkadiusz Wrzosek na murawie przed meczem FC Den Haag - FC Eindhoven

Wrzosek z honorami przywitany przed meczem Den Haag

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę późnym wieczorem w Rotterdamie miała miejsce walka legionisty, Arkadiusza Wrzoska z Badrą Harim, legendą kick-boxingu, w ramach gali Glory 78. Wrzosek pokazał charakter legionisty i zwyciężył przez KO. Dzień po walce w Hadze nasi przyjaciele z FC Den Haag rozgrywali ligowe spotkanie na zapleczu ekstraklasy z FC Eindhoven.

Przed rozpoczęciem spotkania, na murawie z honorami przyjęty został Arkadiusz Wrzosek, który otrzymał burzę braw, a także specjalną koszulkę meczową od naszych przyjaciół ze swoim imieniem. Wrzosek pozował do zdjęć z Holendrami, a także machał flagą na kiju z eLką w kółeczku.

FC Den Haag na murawie zwyciężył 4-2 i po pięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli Eerste Divisie.






REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Legionista80 - 07.09.2021 / 12:46, *.play-internet.pl

Piękna sprawa????????piekna chwile dla Arka i Kibicow

odpowiedz
c u L t - 06.09.2021 / 15:48, *..

BRAAAWOOO!FRIIIEEENDSS!FOOOREEEVEER!

odpowiedz
Kibolek - 06.09.2021 / 13:25, *.telefonica.de

Brawo dla Arka , super walka i charakter T95B. ELO. pozdrowienia dla naszej zgody LEGIA & DEN HAAG

odpowiedz
Rytm - 06.09.2021 / 12:50, *.atman.pl

Brawo! FC Den Haag!

odpowiedz
Brajan&Dżesika - 06.09.2021 / 12:34, *.gov.pl

Przydał by nam sie na Żylecie w meczu z Widzewem, to by się bali przyjść oni po nasze flagi! By im z orzecha sieknoł i przez wióry przecedził!

odpowiedz
gov.pl? - 07.09.2021 / 02:23, *.centertel.pl

@Brajan&Dżesika: ciekawe czym sie zajmujesz deklu, piszac tak glupie komentarze z domeny gov.pl ...

odpowiedz
Paweł - 06.09.2021 / 12:33, *.play-internet.pl

Trochę jak Adamek w walce z Gołotą. Młody byczek kontra emeryt.

odpowiedz
Alan - 06.09.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

Fajna akcją tym bardziej że stosunek Holendrów nie jest zbyt pozytywny w ich kraju do Polaków tam pracujących dlatego może w ten sposób zostanie trochę ocieplony.

odpowiedz
beton - 06.09.2021 / 11:21, *.2.201

Redakcjo, to było w przerwie meczu

odpowiedz
DZ - 06.09.2021 / 14:08, *.centertel.pl

@beton: dlatego prawie wszyscy byli w WC.

odpowiedz
Izydor - 06.09.2021 / 16:12, *.tpnet.pl

@DZ: To ty masz ból du.y , wypad na k6 .

odpowiedz
DZ - 09.09.2021 / 17:27, *.centertel.pl

@Iza, co kogo obchodzi twój dupy i jego przyczyna?

odpowiedz