fot. Woytek / Legionisci.com

Kibice mogą jeździć na wyjazdy w europucharach

Woytek, źródło: UEFA

UEFA podjęła decyzję o zniesieniu zakazu wpuszczania kibiców gości na mecze w europejskich pucharach. To oznacza, że kibice Legii będą mogli jeździć na wyjazdowe mecze swojej drużyny. W obecnej sytuacji ostateczna decyzja co do wpuszczenia fanów będzie należała jednak do władz lokalnych.

Ponadto europejska centrala zdecydowała o zniesieniu obowiązkowych testów w kierunku SARS-CoV-2 dla wszystkich członków zespołu, którzy są zaszczepieni lub są ozdrowieńcami.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
Tagi - 08.09.2021 / 18:02, *.vectranet.pl

Kur ... a , skupili się na walce szczepionkowców z anty , a nikt nie pisze co z organizacją wyjazdów na mecze w europejskich pucharach.

odpowiedz
floyd - 09.09.2021 / 11:29, *.aster.pl

@Tagi: a co mają Ci pisać? Ogarnięty kibic, czyli tak jak ja, godzinę po losowaniu kupił sobie bilety i rezerwował hotel w Anglii bo chcę tam byc. a reszta wyjdzie w praniu. nawet jak kupie bilet na mecz i wszyscy się zgodzą żebyśmy weszli to nie ma pewności że nie odbijemy się od bramy i nas nie zawrócą. takie życie

odpowiedz
Darek - 07.09.2021 / 15:31, *.t-ipconnect.de

Dziwny ten wirus jest.
W szkołach jest w przedszkolach go nie ma.
U fryzjera jest w biedronce nie ma. Każą zachowywać 2 metry odległości by było bezpiecznie ale stoliki w restauracji nie mogą być rozstawione co 2 metry tylko trzeba zamknąć restauracje.
Żeby przejechać granicę musisz być zaszczepiony ale kierowcy tirów i pracownicy transgraniczni już nie muszą być zaszczepieni.Ich wirus nie atakuje.
Na meczach u siebie może być caly stadion ludzi a na wyjazd Ci sami ludzie już jechać nie mogli.Tak było w kwalifikacjach do europejskich pucharów w tym sezonie.
Teraz mówią zaszczep się uratujesz tym swoje i czyjeś życie.Za rok powiedzą zaszczep się znowu bo inna odmiana wirusa jest.I za 3 lata zaszczep się znowu.
Absurd goni absurd.
A wiele z tych osób co zmarło niby na covid zostało pod coviď podciągnietych do statystyk.Mieli zupelnie inne choroby tak zwane współistniejące lub całkowicie zostali pozbawieni dostępu do lekarza.Teleporada,kojarzycie zapewne.
Lekarze milczą bo mają płacone podwójne wynagrodzenie.
I tak się to kreci.W zależności od tego kto co chce osiągać to zmienia przepisy i robi jak mu w danej chwili pasuje.

odpowiedz
fff - 07.09.2021 / 15:46, *.cyfrowypolsat.pl

@Darek :

100% prawdy, jestem żołnierzem i wiele widziałem

odpowiedz
Majkel - 07.09.2021 / 21:15, *.chello.pl

@Darek : Pełna zgoda. Ja ostatnio jechałem Pendolino i tam wirus jest. Przez 3 godziny jazdy upominali mnie 5 razy o maskę pod groźbą wysadzenia. Wróciłem TLK i tam wirusa brak. Każdy na lajcie bez maski jechał.

odpowiedz
MK - 08.09.2021 / 14:41, *.187.2

@Darek : Jest jeszcze kilka innych absurdów, ale zgadzam się w 100%. Najgorsze, że jak powiesz jak jest, to zaczynają patrzeć jak na kosmitę

odpowiedz
Semper Fi - 08.09.2021 / 21:53, *.aster.pl

@Darek : Bracia, to dopiero początek!

Szykujcie sie!

odpowiedz
Majkel - 07.09.2021 / 13:22, *.chello.pl

Zobaczyli Brazylię z Argentyną i poszli po rozum do głowy.

odpowiedz
Rafał - 07.09.2021 / 12:12, *.tpnet.pl

Zajebioza

odpowiedz
Hubi40 - 07.09.2021 / 10:17, *.com.pl

Zaraz jak do.... covid to będą wpuszczać tylko zaszczepionych.

odpowiedz
Mamut - 07.09.2021 / 08:57, *.t-mobile.pl

Nowa ideologia kowidowa kwitnie

odpowiedz
Android - 07.09.2021 / 12:03, *.t-mobile.pl

@Mamut: Messi w PSG, a Ronaldo w ManCity.

odpowiedz
Pesymista - 07.09.2021 / 07:14, *.net.pl

I tak Spartak nas nie wpusci

odpowiedz
zioLeg - 07.09.2021 / 14:04, *.maxon.pl

@Pesymista:

Do Rosji nie ma obecnie wjazdu dla obcokrajowców poza nielicznymi wyjątkami...

odpowiedz
Alan - 07.09.2021 / 06:32, *.t-mobile.pl

No to teraz cala Polska z wiadomych względów będzie patrzyła na nasz wyjazd do Moskwy.....

odpowiedz
Hahah - 06.09.2021 / 21:07, *.plus.pl

A od kiedy to szczepienie, lub ozdrowienie zabezpiecza przed kolejną koronką? ????????????

odpowiedz
Robert - 06.09.2021 / 21:10, *.centertel.pl

@Hahah: To jest nieważne. Ważne są przepisy, głupsze lub mądrzejsze.

odpowiedz
Tak - 06.09.2021 / 21:11, *.orange.pl

@Hahah: Od zawsze ale nie na zawsze. 6-12 miesięcy. Nie ma za co.

odpowiedz
B - 06.09.2021 / 21:49, *.orange.pl

@Tak: oho pan ogląda za dużo tv lub pracuje w służbie zdrowia... :)

odpowiedz
Michał - 06.09.2021 / 22:01, *.plus.pl

@Tak: 50 zł za wpis skasowane.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.09.2021 / 23:04, *..

@Tak: Kto Cię tak okłamał?

odpowiedz
Szczypek - 06.09.2021 / 23:52, *.tpnet.pl

@Tak: z moich źródeł wiem, że "szczepionka" działa tylko od dnia meczowego do dnia meczowego. Weź się typie szczep co tydzień, a jak gramy w pucharach to szpryca co 3 dni :) Wypinaj !

odpowiedz
Wert - 07.09.2021 / 06:51, *.centertel.pl

@Tak: doczytaj. Nawet osoba zaszczepiona może zachorować na koronę i ją potem roznosić. Podstawy wiedzy to są.

odpowiedz
Lekarz - 07.09.2021 / 08:30, *.orange.pl

@Wert: szczepienie nie chroni przed "złapaniem" wirusa tylko przed ciężkim przebiegiem, wylądowaniem w szpitalu czy nawet śmiercią. Szansa na złapanie korony po szczepieniu znacząco się zmniejsza ale szczepienie nie jest gwarancją że wirusa nie złapiesz.

odpowiedz
mrsn - 07.09.2021 / 08:52, *.centertel.pl

@Lekarz: pare miesięcy do tyłu bredziliscie co innego

odpowiedz
Zmk - 07.09.2021 / 10:38, *.centertel.pl

@mrsn : dokładnie oni juz sami sie w tym gubia i to tylko pokazuje ze caly srovid to jedno wielkie klamstwo i manipulacja amen

odpowiedz
Wirusolog - 07.09.2021 / 10:38, *.25.51

@Hahah: uwielbiam jak na tematy, o których nie maja zielonego pojęcia, wypowiadają się ignoranci. Ilu tu ekspertów od szczepionek...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.09.2021 / 10:43, *.centertel.pl

@Wirusolog: Najlepiej przeczytać ulotkę, dołączoną do preparetu. Wtedy odechciewa się jego przyjęcia. Do tego nikt za nic nie odpowiada. A ludzie umierają i chorują po nim masowo. Tylko jakoś dziwnie nikt tych faktów nie chce połączyć. Ale wystarczy popytać rodziny i znajomych.

odpowiedz
Wirusolog - 07.09.2021 / 11:01, *.25.51

@Leśny Dziadek: proponuję nie szczepic się w ogóle, bo przy żadnej szczepiace nie ma odpowiedzialności. Przeczytaj sobie ulotkę np. Tężca, to się zdziwisz. Nie szczep też dzieci i wnuków. Wtedy za 10 lat zobaczymy efekty.

odpowiedz
Mdread - 07.09.2021 / 11:28, *.virginm.net

@Wirusolog: wiekszosc ludzi na Jamajce i ogolnie karaibach nie szczepi sie na nic I zyje

odpowiedz
(L)egia - 07.09.2021 / 11:32, *.117.38

@Wirusolog: na stronie rządowej jest napisane jak wół, że to jest eksperyment medyczny. Cenzuruje się każdego kto ujawnia niewygodne fakty nt. szczepionek i trzeba naprawdę być epideomiologiem, czy wirusologiem, żeby widzieć, że coś jest nie tak? Kolejny głupio mądry jak Ty się trafił. Jeśli nie pasuje Ci, że tacy szarzy zjadacze chleba jak my wypowiadają się na takie tematy, to posłuchaj sobie takich autorytetów jak np. dr. Hałat, którego wiadomo, że się nie usłyszy w mediach głównego ścieku ze względu na cenzurę, ale znajdziesz sporo wywiadów z nim online. A Ty jak lubisz, to idź się szczepić, tylko nie siej szkodliwej propagandy.

odpowiedz
floyd - 07.09.2021 / 12:08, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: A Ty jak zachorujesz to idziesz do szeptuchy a potem na trzy zdrowaski do pieca, czy normalnie wizyta w POZ?? Bo rozumiem jak ktoś generalnie nieuznajr współczesnej medycyny i leczy się jak pan Zięba przykazał, jest takich trochę i dobrze, kiepskie geny się kończą w tym pokoleniu. Ale ze jak paluszek zaboli to pan doktor jest ok, ale co do szczepionek to zmowa lekarzy bo majo wymordować nas „masowo”… bądź konsekwentny i lecz się sam , w końcu medycynę masz w małym palcu z samego serca wiedzy - Google.

odpowiedz
Michal Praga - 07.09.2021 / 12:15, *.32.186

@Wirusolog: farsa z kowidem trwa juz poltora roku, a ciagle sa tacy jak ty ktorzy sie na to nabieraja. No chyba, ze jestes lekarzem to bedziesz klamal do konca, bo macie sowite dodatki za to.

odpowiedz
opoor - 07.09.2021 / 15:53, *.futuro.pl

@Leśny Dziadek: Proponuję najpierw ową ulotkę przeczytać niż pisać bzdury wyssane z palca bo kolega ci powiedział. Poza tym przeczytaj sobie wszystkie ulotki do szczepionek, które masz w organizmie. Gwarantuję ci, że nie różnią się od tej na Covid.

odpowiedz
floyd - 07.09.2021 / 16:55, *.t-mobile.pl

@opoor: No a jak chłop zobaczy ulotkę Apapu i możliwe skutki uboczne to na zawał zejdzie. P.S. Wóde lac w siebie wiadrami, jarac szlugi, zero ruchu i cholesterol taki ze skali brakuje to jest okay, ale to szczepionki ich zamordują, bo tam panie to dna zmieniajo i to eksperyment na ludziach:)

odpowiedz
skreem - 07.09.2021 / 19:53, *.chello.pl

@floyd: 100% racji

odpowiedz
R - 07.09.2021 / 23:49, *.vectranet.pl

@Hahah: Ale sie czepiliście lekarza i wirusologa: Czy kowid to farsa, żart, troche bardziej złośliwy wirus (w usa rok temu w pewnym momencie zmarło na grype 100.000 osób a na kowid 200.00 - więc co za różnica), no i grypa powala ludzi w wiek produkcyjnym a kowid głównie stare osoby (po 65 rz),czy kowid to rujnowanie społeczne, zawodowe, finansowe zabijanie dosłowne i w przenośni życia MLODYCH OSÓB bo stare dziady się boją - a na stronach rządowych wszystkich krajów piszą niespójne brednie. - co nie oznacza że WIRUSOLOG ma RACJE w 100% tylko nic nie kumacie (i jeszcze głosujecie w wyborach, makabra, no ale tak jest. Myślcie trochę albo sie nie wypowiadajcie, a na pewno nie głosujcie na nic nigdy - nawet w wyborach na osiedlowego ciecia). Lekarze generalnie mają racje tylko pytanie co się chce osiągnąć. A TEGO NIKT PUBLICZNIE SOBIE NIE ZADAJE. jezeli ma by malutko zakazeń - to pobolokujmy ludzi w domach na najbliższe np 5-10 lat; ale jak dla mnie może sobie umrzeć 50.000 starych dziadów (i tak 25 000 umrze i bez kowida za rok , dwa, trzy) byleby dzieci w szkole normalnie się socjalizowały, a studenci i młodzi ludzie czy MILIONY właścieli firm mieli za co żyć, dawali miejsca pracy i nie popełniali samobójstw a Polska żeby się rozwijała i nadganiała zachód (gdy ten by sie zadłuzał siedząc w swoich lockdownach) i aby Polska nie gnębiła obywatali i dorzucała kolejne podatki, jeszcze jeden lockdown a inflacja tak nas zabije że na Legie bedzie chodziło 5 tys osób bo ludzi nie będzie stać na bilety, a może ta inflacja nas zabije już za chwile i bez kolejnych obostrzeń. Pozdro

odpowiedz
olo - 08.09.2021 / 07:57, *.tpnet.pl

@R:
Pamiętaj pajacu, że sam też kiedyś będziesz starym dziadem i to tym starszy życie zawdzięczasz. Obawiam się jednak, że skoro brak ci szacunku do tego pokolenia, to możesz nie dożyć sędziwego wieku, bo tobie podobni, ale młodsi mogą przegłosować eutanazję dla takich jak ty. Generalnie każdy ma prawo mieć swoje poglądy i oceniać sytuację w/g swojej wiedzy i doświadczenia, ale szanować trzeba wszystkich.
NIE POZDRAWIAM.

odpowiedz
jkp - 08.09.2021 / 09:19, *.vectranet.pl

@Wirusolog:
Z debilami nie wygrasz. Niech się ameby nie szczepią, głupsi zdechną, mądrzejsi przeżyją. Ten ananas od Jamajki i Leśny dziadek najlepsze wariaty, ameby umysłowe :)

odpowiedz
Higieny - 08.09.2021 / 12:49, *.t-mobile.pl

@Mdread: w Afryce też jeszcze wszyscy od hiva nie umarli.

odpowiedz
Nemezis - 08.09.2021 / 21:59, *.play-internet.pl

@jkp: Szczepcie się szybko z Wirusologiem, najlepiej dupami jak psy.

odpowiedz