fot. Woytek / Legionisci.com

Piłka nożna kobiet

IV liga: KS Wilanów 0-5 Legia Ladies

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Drugą wygraną w drugim spotkaniu obecnego sezonu odniosły zawodniczki Legia Ladies w rozgrywkach IV ligi na Mazowszu. Legionistki wygrały wyjazdowy mecz z KS Wilanów 5-0 (3-0) i z kompletem punktów plasują się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie ligowe nasz zespół rozegra w najbliższy weekend przy Łazienkowskiej z rezerwami KU-AZS UW.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.