Jakub Kisiel - fot. Woytek / Legionisci.com

U-19: Polska 0-1 Dania. Grali legioniści

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Prowadzona przez Mariusza Rumaka reprezentacja Polski do lat 19 przegrała 0-1 z Danią w drugim meczu towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Norwegii. Całe spotkanie rozegrał piłkarz Legii Warszawa Jakub Kisiel, a Szymon Włodarczyk wszedł w 26. minucie za Huberta Turskiego i zszedł trzy minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził natomiast Kacper Skwierczyński.

U-19: Polska 0-1 Dania
Jakob Breum 69

Polska: 1. Jakub Ojrzyński - 2. Ariel Mosór, 17. Daniel Hoyo-Kowalski 5. Jakub Bieroński - 7. Dominik Marczuk, 6. Kacper Urbański, 4. Jakub Kisiel (87. 14.Iwo Kaczmarski), 19. Marcel Błachewicz - 8. Piotr Starzyński (67' 10. Mariusz Fronalczyk), 9.Aleksander Buksa, 23. Hubert Turski (26' 21. Szymon Włodarczyk, 87' 18. Oliwier Sukiennicki)