fot. Hugollek / Legionisci.com

Legia zagra w turnieju w Częstochowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii w najbliższy weekend wezmą udział w turnieju o o Puchar zielona-energia.com. W Częstochowie, z hali przy ul. Jasnogórskiej 8 legioniści w piątek o 16:00 zagrają z miejscowym Norwidem.

Na sobotę zaplanowano mecze o trzecie miejsce (14:00) oraz finał (17:00). Nasz zespół zmierzy się wówczas z Mickiewiczem Kluczbork lub Lechią Tomaszów Mazowiecki. Wstęp na mecze jest bezpłatny, z zachowaniem reżimu sanitarnego (50% miejsc hali bez wliczania osób zaszczepionych).

Terminy turnieju w Częstochowie:
10.09 g. 16:00 Norwid Częstochowa - Legia Warszawa
10.09 g. 19:00 KKS Mickiewicz Kluczbork - Lechia Tomaszów Maz.
11.09 g. 14:00 Mecz o 3. miejsce
11.09 g. 17:00 Finał


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.