fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Śląsk - Legia?

Woytek

Spotkanie Śląsk Wrocław - Legia Warszawa będzie można obejrzeć w TVP Sport i Canal+ Sport. W internecie mecz dostępny będzie na tvpsport.pl i canalplus.com. Początek starcia o godzinie 20:00.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

ŚLĄSK - LEGIA
1 3.30 X 3.35 2 2.35

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Jimmy L - 11.09.2021 / 17:22, *.t-ipconnect.de

Trzeba przyznac ze TVP sport robi super robote. I za to dzieki.

odpowiedz
Arek - 11.09.2021 / 14:37, *.tpnet.pl

Czy ktoś ogarnia to zj..ne viaplay? Chodzi mi, czy można wykupić pojedynczą transmisję, czy muszę jakiś pakiet za ch..j wie ile?

odpowiedz
Pacz - 11.09.2021 / 15:29, *.t-mobile.pl

@Arek: Po co ci viaplay? Dzisiejszy mecz jest na sport.tvp.pl za darmo. A jeśli chodzi o mecze Legii w LE, to telewizja publiczna ma obowiązek transmitować mecze polskich drużyn w zmaganiach międzynarodowych. Pewnie za parę dni ogłoszą to oficjalnie.

odpowiedz
Arek - 11.09.2021 / 18:44, *.tpnet.pl

@Pacz: nie chodzi mi o dziś, tylko właśnie o środę. Bo jakieś Intery i Reale już w zeszłym tygodniu ogłaszali. A O Legii nic póki co.

odpowiedz
(L)opez pl - 11.09.2021 / 13:27, *.mm.pl

Gdzie obejrzeć mecz Spartak Moskwa - Legia Warszawa
tylko na viaplay ?

odpowiedz
Miasto Rafałka - 11.09.2021 / 15:49, *.play-internet.pl

@:) : już ci niedawno pisałem pal wrotki z tej strony dzbanie

odpowiedz
Sadyba Fans - 11.09.2021 / 11:13, *.chello.pl

Transmisja TV z meczu Spartak Moskwa - Legia Warszawa będzie dostępna tylko na Sport TV1 Portugal na tą chwile...

odpowiedz
kibic - 11.09.2021 / 09:14, *.gda.pl

Fajne to tvp. Meczyk ligi polskiej można sobie obejrzeć. A jeszcze jak puszczają mecz Legii, to podwójne brawa.

odpowiedz
ding - 11.09.2021 / 08:04, *.chello.pl

Dajcie info jak oglądać LE i jakie są warunki w tej śmiesznej platformie.

odpowiedz
xD - 11.09.2021 / 08:27, *.plus.pl

@ding: a kogo to obchodzi? Na stadion idź. Poza tym mało masz streamow?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 11.09.2021 / 09:05, *.play-internet.pl

@:) : Jak by mecz Legii ze Slavią transmitowała TVN,to na końcu byś się dowiedział,że "Legia odpadła z europucharów".Taka to "cała prawda całą dobę".

odpowiedz
:) - 11.09.2021 / 11:56, *.chello.pl

@Greg: hehe

odpowiedz
Jimmy L - 11.09.2021 / 17:28, *.t-ipconnect.de

@FOREVER LEGIA: Nic dodac nic ujac, taka to ich prawda i tylko prawda.

odpowiedz