fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (80)

+dodaj komentarz
kami(L)PRAGA - 11.09.2021 / 22:52, *.vectranet.pl

przyzwyczajajamy sie bo bedzie jeszcze gorzej osiagniecie miejsca 3-4 w koncowej tabeli to bedzie wielki sukces !!!!!!!! i to nie jest wina trenera michniewicza nasi pilkarze sa slabi na poziome 4 ligi gdzie wystepuje 76 druzyn brak jakosci a wszystko przez minimalizm jakas wygrana 2-1 remis 1-1 czy porazki na szczeblu amatorskim 4 ligi to powod do zadowolenia a nie do wstydu A POWINIEN to byc powod do wstydu pilkarze chcacy wystepowac w ekstraklasie powinni dawac se rade na szczeblu fortuna 1 ligi a oni se nie radza w 4 oj bedzie marny sezon

odpowiedz
WKS - 11.09.2021 / 22:32, *.korbank.pl

Hahaha

odpowiedz
1312 - 11.09.2021 / 22:42, *.tpnet.pl

@WKS: ciesz się leszczu, jedyny sukces twojej drużynki w tym sezonie, można kończyć sezon

odpowiedz
c u L t - 11.09.2021 / 22:54, *..

@WKS: TYPOWE HAHA, BRAK WIĘCEJ? NO TAK WSZYSCY WIEMY I WY ŻE SĘDZIA NAS ZALATWIL I TO NIE PIERWSZY RAZ A ŻE LEGIA ZA CESIA JEST PRZECIĘTNA DZIŚ BYŁO WIDAĆ HAHA

odpowiedz
jezus - 11.09.2021 / 23:40, *.vectranet.pl

@c u L t: zamiast placzu trzeba bylo strzelac gole i tyle

odpowiedz
Hmm - 12.09.2021 / 03:49, *.tpnet.pl

@WKS: Hapoel - Śląsk , 4:0 . Hahaha .

odpowiedz
Pit - 11.09.2021 / 22:12, *.superonline.net

Wstyd! Partacze!

odpowiedz
F(L)ippy - 11.09.2021 / 22:12, *.vectranet.pl

Źle się dzieje w państwie duńskim :-(

odpowiedz
Pacito Pacito - 11.09.2021 / 22:11, *.chello.pl

Ex po sito!

odpowiedz
Dziaduszko - 11.09.2021 / 22:06, *.centertel.pl

Ok Legia zagrała słabo ale gdyby sędziowanie było normalne wygrałaby te 1:0 albo chociaż remis by był.Czy Legia może w końcu coś z tym zrobić? Poza tym czy muszą mecze Legii komentować Wegrzyn i Mila czyli ludzie z odwiecznym kompleksem Legii? Przecież tego się nie da słuchać

odpowiedz
Bla bla bka - 11.09.2021 / 22:47, *.68.27

@Dziaduszko: tak to wina Węgrzyński i mili że legia jest słaba. Nic nie grają bo oni komentują. Ty to jesteś jednak alfa i Omega bo ja myślałem że piłkarze są zje ba ni

odpowiedz
Dziaduszko - 11.09.2021 / 22:53, *.centertel.pl

@Bla bla bka: Jeżeli Legia jest słaba ok bo jest słaba to jak ocenić pracę pana Węgrzyna jako komentatora? To ja już wolę oglądać Legię ale z wyłączonym dźwiękiem chociaż oczy bolą.Nie wspominam nawet o braku jakiegokolwiek obiektywizmu Człowiek w polskiej telewizji jawnie dopinguje zagraniczne kluby zupełnie jakby nie był polskim komentatorem.Gra Legii to obecnie dramat ale to zupełnie inna sprawa

odpowiedz
Realista - 11.09.2021 / 22:04, *.plus.pl

A co trener może zrobić jak ma wkłady do koszulek zamiast graczy?nie jego wina że ma to co ma a chciał co innego.

odpowiedz
1312 - 11.09.2021 / 22:04, *.tpnet.pl

Pora gasić światło, początek września a my już praktycznie bez szans na Mistrza... Coście ch.. e zrobili z naszą Legią... W całym kraju mają święto, wkłady wypad z Legii

odpowiedz
Maniek - 11.09.2021 / 22:01, *.chello.pl

Zaplacili za 1:0 i jest.
Ja jestem uczciwy sędzia.

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 11.09.2021 / 21:59, *.plus.pl

Czesiu nam szykuje powtórkę Żurawia i Amiki z poprzedniego sezonu.

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 22:03, *.telnaptelecom.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: Dziś agent 711 powinien zostać zwolniony.

odpowiedz
:) - 11.09.2021 / 22:08, *.plus.pl

@Hiszpan: mam nadzieję że już zostanie na trybunach na stale.

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 21:59, *.telnaptelecom.pl

2 celne strzały. 4 gole w 5 meczach. Idź Pan w uj Panie Michniewicz.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 11.09.2021 / 21:58, *.centertel.pl

Laguna przy Frankowskim to mały pikuś...

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 11.09.2021 / 21:58, *.plus.pl

Komedia i ten gol i cała gra tej drużyny i sędziowanie też.

odpowiedz
word!up - 11.09.2021 / 21:56, *.net.pl

K..............................aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 11.09.2021 / 21:55, *.plus.pl

Dziś sedziuja jak Laguna z Jaskółą.

odpowiedz
Elquatro - 11.09.2021 / 21:55, *.chello.pl

Śląsk awansował

odpowiedz
KowaL - 11.09.2021 / 21:55, *.vectranet.pl

To są te wzmocnieni w Legii???? Hahahaha ale żarty, skupili odpady, szrot i tyle

odpowiedz
mareczek - 11.09.2021 / 21:54, *.centertel.pl

Dziwnym trafem,że jak sędziuje ten człowiek w meczu Legii to takie cyrki się zdarzają.To chyba jedyny taki przypadek w lidze

odpowiedz
WKU...IONY - 11.09.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

Won wszyscy, wstyd taki że szkoda gadać. To jest Legia a nie cyrk obwoźny!!! Wypad wszyscy

odpowiedz
Kowal - 11.09.2021 / 21:53, *.vectranet.pl

Sędzia sędzia, ale to nie jest drużyna, pudel szykuje na spadek, to jest DNO te wkłady nic nie grają nic

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 11.09.2021 / 21:51, *.plus.pl

Cóż jaka gra cały mecz taki gol stracony.

odpowiedz
Elquatro - 11.09.2021 / 21:48, *.chello.pl

Siuuuuu!!!!

odpowiedz
PONOĆ KULESZE JAK ZAPYTAL NIEOFICJALNIE JEDEN REPORTEROW... - 11.09.2021 / 21:47, *..

POWIEDZIAL ŻE TERAZ KIEDY PRZEJOŁ FUNKCJE PREZESA LEGIA NIE MA PRAWA BYĆ MISTRZEM ZA JEGO KADĘCJI, MA SRANIE NA PUNKCIE LEGII MOZEMY MIEC PROBLEMY I JUŻ FRANOWSKA DAJE ZNAĆ O TYM PROBLEMIE ECH...CZERWONE PZPN JEB CZERWONE PZPN!

odpowiedz
Czenko - 11.09.2021 / 21:47, *.telkab.pl

Zawodowi piłkarze.. sędzia nie gwizdnął a oni stanęli bo liniowy podniósł chorągiewkę.. żenada

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.09.2021 / 21:47, *.chello.pl

Podniosl to powinna być gra przerwana i koniec tematu

odpowiedz
Czenko - 11.09.2021 / 21:51, *.telkab.pl

@Wiem co mówię : gra sie do GWIZDKA!!! Od trampkarzy.

odpowiedz
KowaL - 11.09.2021 / 21:46, *.vectranet.pl

Drukowali i wydrukowali

odpowiedz
:) - 11.09.2021 / 21:45, *.plus.pl

Gol z cyklu piłkarskie jaja

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 11.09.2021 / 21:47, *.plus.pl

@:): gra się niby do gwizdka ale wyszło komicznie i to bardzo

odpowiedz
!!! - 11.09.2021 / 21:45, *.chello.pl

Co tam się stanęło!!!!

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 11.09.2021 / 21:44, *.plus.pl

Co tu się od ..panowie sędziowie?

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.09.2021 / 21:43, *.chello.pl

Kurde akurat mecz się zaczął a zaraz się skończy...

odpowiedz
:) - 11.09.2021 / 21:41, *.chello.pl

Boruc jak wino

odpowiedz
:) - 11.09.2021 / 21:40, *.chello.pl

Exposito ma wąsa na Muciego

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.09.2021 / 21:38, *.chello.pl

Lady pank się stara

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 21:38, *.telnaptelecom.pl

Zęby bolą od tej padaki.

odpowiedz
Elquatro - 11.09.2021 / 21:37, *.chello.pl

Malaga obok słupka

odpowiedz
Gościu - 11.09.2021 / 21:36, *.centertel.pl

Jak sędziuje ten człowiek to Luquinhias jest zawsze skopany.Przypadek?

odpowiedz
Elquatro - 11.09.2021 / 21:33, *.chello.pl

Mecz dla koneserów harnasia i winstonów

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 11.09.2021 / 21:33, *.plus.pl

Luqinhas z kontuzją brawo sędzia który na zbyt wiele pozwala kolejny już raz zresztą nam łamią luqiego!!! Co z tym zrobisz Dariusz???

odpowiedz
Pawełek - 11.09.2021 / 21:31, *.play-internet.pl

Co robi na boisku Ślisz pytam się???!!!

odpowiedz
Korda - 11.09.2021 / 22:23, *.centertel.pl

@Pawełek : Tumanie. Naucz się wypowiadać wkoncu nazwisko tego piłkarza. Już po raz kolejny widzę jakim jesteś kibicem ze nawet piłkarzy nie znasz

odpowiedz
krokodyl - 11.09.2021 / 21:31, *.70.51

Dajcie już im spokój, są wymęczeni, ostatnio grali co 3 dni, na 3 frontach + reprezentacja. Taki wysiłek daje znać o sobie.

odpowiedz
Arecki - 11.09.2021 / 21:25, *.mm.pl

Mialczynski to jednak...... NIGDY NIE POWINIEN ZAŁOŻYĆ KISZULKI (L)!

odpowiedz
Pusia - 11.09.2021 / 21:24, *.vectranet.pl

Co robi na boisku sabotażysta Slisz?! Czy ona płaci Czesiowi za wstawienie do składu?!

odpowiedz
Pawełek - 11.09.2021 / 21:24, *.play-internet.pl

Ślisz jest dzisiaj fatalny!

odpowiedz
Polo - 11.09.2021 / 21:47, *.virginm.net

@Pawełek : On jest cały czas fatalny,ma na drugie imię pomyłka

odpowiedz
won - 11.09.2021 / 21:49, *.virginm.net

Slisz stanowcze NIE dla ciebie drewniaku

odpowiedz
AA - 11.09.2021 / 21:53, *.virginm.net

Jak się gra od 80min. to takie są skutki.

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 11.09.2021 / 21:15, *.plus.pl

PZPN PZPN.... pzpn

odpowiedz
Kielonek - 11.09.2021 / 21:05, *.vectranet.pl

To wygląda jak wojna Frankwskiego z Legią.Niesamowite,że ktoś tak nieobiektywny sędziuje mecze naszej drużyny

odpowiedz
Znawca - 11.09.2021 / 21:03, *.68.27

Przecież tego nie da się oglądać. To jest straszne jak legia jest kiepska. Pekgard czerwień powinien dostać więc nie barzekajcie na sędziego.

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.09.2021 / 20:53, *.chello.pl

Ty do mnie ja do ciebie

odpowiedz
Yeti - 11.09.2021 / 20:52, *.play-internet.pl

Wiecej spodziewałem się po Legii. Na razie jest słabo!

odpowiedz
Ator - 11.09.2021 / 20:48, *.centertel.pl

W 1 sytuacji obrońca zupełnie nie był zainteresowany piłką,a poza tym używał rąk przy blokowaniu Pekharta no i jeszcze nadmierna siłą tzn staranował napastnika.Ewidentna sytuacja

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 20:48, *.telnaptelecom.pl

Znowu piach. Z taką grą to w Neapolu na ławce usiądzie Papuszyn.

odpowiedz
na hiszpana lubie - 11.09.2021 / 20:52, *.206.53

@Hiszpan: kto to jest qrwa Papuszyn?

odpowiedz
Hiszpan - 11.09.2021 / 21:02, *.telnaptelecom.pl

@na hiszpana lubie: Uj go wie. Jakiś spec pisał kiedyś że Papuszyn to najlepszy trener w Polsce.

odpowiedz
:) - 11.09.2021 / 20:46, *.plus.pl

Na razie typowy mecz walki na remis.

odpowiedz
Ator - 11.09.2021 / 20:45, *.centertel.pl

Ten sędzia dla Legii karnych nie gwiżdże.Nowy prezes leśnych dziadków ale żadnych zmian nie widać

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 11.09.2021 / 20:44, *.plus.pl

Skibicki tragedia dziś. Chyba za mało wypoczety jest ten Garcia nim kręci jak chce.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 11.09.2021 / 20:48, *.plus.pl

@Zbieracz kartonow: Za to Ribeiro pozytywnie całkiem na lewej stronie.

odpowiedz
CULT CULT CULT LEGIA! LEGIA! LEGIA! - 11.09.2021 / 20:29, *..

A CZYŻBY NIECHCIELI ABY KIBICE LEGII POBILI REKORD SEKTORA GOŚCI!?TO BY SOBIE OBCIACHU NAROBLI WLODARZE ŚLĄSKA, MAMY NADZIEJE ŻE KIBICE WOJSKOWYCH ZE ŚLĄSKA WESPRĄ KIBICÓW ZE STOLICY GOŚCINNIE, DZIĘKUJEM!PILKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

odpowiedz
AA - 11.09.2021 / 20:17, *.virginm.net

Czyżby kibice opuszczali sektor ?Flagi juz zdjęte.

odpowiedz
Tej! - 11.09.2021 / 20:03, *.chello.pl

Przydałby się Puszka na lewej

odpowiedz
Edzio listonosz - 11.09.2021 / 19:25, *.chello.pl

Bierzta przykład cyce z Waldusia. Chłopak browary odstawił, ładnie się ubrał, prace znalazł w telewizji.

odpowiedz
Pab(L)o - 11.09.2021 / 18:41, *.mm.pl

Jakoś nie przemawia do mnie Rafa Lopez, mam nadzieję na 3 pkt, ty(L)ko zwycięstwo

odpowiedz