Tomas Pekhart i Wojciech Golla - fot. Woytek / Legionisci.com

Śląsk 1-0 Legia

Z Wrocławia na tarczy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu 7. Kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa przegrała na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 0-1. Jedyna bramka padła w 84. minucie, a zdobył ją Victor Garcia Marin.

Początkowe minuty spotkania były dosyć spokojne, podobnie zresztą jak cała pierwsza połowa. Niestety, nie doczekaliśmy się zbyt wielu ciekawych sytuacji. W 12. minucie legioniści stworzyli pierwszą dobrą sytuację. Andre Martins dośrodkował piłkę w pole karne, tam próbował dopaść do niej Tomas Pekhart i wbić ją nogą do bramki, jednak nie udało się. W 23. minucie przed szansą na zdobycie bramki stanęli gospodarze. Exposito zdołał oddać celny strzał, na szczęście na posterunku był Boruc. Kilka minut później Tomas Pekhart wpadł w pole karne, przewrócił się, jednak sędzia Bartosz Frankowski nie dopatrzył się przewinienia i nie odgwizdał rzutu karnego. Jeszcze tuż przed przerwą piłkę głową uderzył Andre Martins, jednak golkiper Śląska poradził sobie w tej sytuacji i można było zakończyć tę niezbyt interesującą część spotkania.

W przerwie w zespole Legii nastąpiły dwie zmiany – Rafaela Lopesa zastąpił Mahir Emreli, a Kacpra Skibickiego debiutujący Lirim Kastrati. Na trybuny natomiast odesłany został Czesław Michniewicz.

Nie zmienił się natomiast obraz gry. Początek drugiej połowy nie przyniósł zbyt wielu dogodnych sytuacji. Ciekawie zrobiło się dopiero w 60. minucie, kiedy to Pekhart oddał bardzo dobry strzał po podaniu Kastratiego. Szromnik uratował swój zespół przed utratą bramki, wybijając piłkę na rzut rożny. 6 minut później na murawie pojawił się Ihor Charatin. Wciąż brakowało dogodnych sytuacji. Mogliśmy za to oglądać agresywną, bezpardonową grę i mnóstwo fauli. Sędzia co i rusz sięgał do kieszonki po żółtą kartkę. Z urazem z murawy zszedł Luquinhas.

W 79. bardzo bliski strzelenia bramki był Bartłomiej Pawłowski, który zbiegł na krótszy słupek i uderzył po długim rogu. Piłka tylko nieznacznie minęła bramkę strzeżoną przez Artura Boruca. Chwilę później świetnym uderzeniem popisał się Exposito. Na szczęście na posterunku był golkiper Legii, który zdołał przenieść piłkę ponad poprzeczką. Śląsk nie ustawał jednak w atakach i w 84. minucie mógł cieszyć się ze zdobycia bramki. Legioniści mocno protestowali, zarówno wszyscy piłkarze, jak i sztab. Doszło nawet do awantury kierownika zespołu z arbitrami. Na nic to się zdało, Bartosz Frankowski wskazał na środek boiska. Sędzia uznał, że nie było spalonego. Część zawodników Legii stanęła, bo arbiter liniowy podniósł chorągiewkę. Garcia poszedł z akcją, uderzył po ziemi. Piłka minęła Wieteskę i wpadła do siatki. Nieco kuriozalna sytuacja. Chwilę później jeden z piłkarzy Śląska chciał wyjść sam na sam z Borucem, jednak został powstrzymany przez czysty wślizg Charatina.

Sędzia doliczył jeszcze 7 minut. Trochę gotowało się pod bramką Legii. Boruc momentami dwoił się i troił, żeby uratować swój zespół przed stratą kolejnych goli, kiedy Śląsk wychodził z groźnymi kontrami. Legioniści również mieli swoją sytuację, jednak nie udało im się pokonać golkipera Śląska. Niestety, to gospodarze podwyższyli prowadzenie tuż przed końcem spotkania, kiedy Boruc został przelobowany. Sędzia jednak bramki nie uznał i mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Ekstraklasa
7. kolejka
#ŚLĄLEG
21997
Wrocław
11.09.2021
20:00
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
1-0
Legia Warszawa
84' Garcia Marin
(0-0)
22 Michał Szromnik
21 Łukasz Bejger 58'
14 Wojciech Golla
15 Mark Tamas
10 Bartłomiej Pawłowski
29 Krzysztof Mączyński
39 Szymon Lewkot 41'
23 Victor Garcia Marin
7 Robert Pich
9 Erik Exposito
17 Petr Schwarz 58'
1 Matus Putnocky
2 Diogo Verdasco 58'
3 Jakub Iskra
4 Dino Stiglec
6 Rafał Makowski 41'
33 Adrian Łyszczarz
8 Mateusz Praszelik 58'
28 Waldemar Sobota
24 Caye Quintana
Artur Boruc 1
Artur Jędrzejczyk 55
Mateusz Wieteska 4
Maik Nawrocki 17
46' Kacper Skibicki 22
67' Bartosz Slisz 99
Andre Martins 8
87' Yuri Ribeiro 5
46' Rafael Lopes 21
Tomas Pekhart 9
73' Luquinhas 82
Cezary Miszta 31
Mateusz Hołownia 3
87' Joel Abu Hanna 23
Lindsay Rose 29
Mattias Johansson 6
67' Ihor Charatin 14
46' Lirim Kastrati 7
73' Ernest Muci 20
46' Mahir Emreli 11
Trener: Jacek Magiera
Asystent trenera: Tomasz Łuszywek, Paweł Kozub
Kierownik drużyny: Zbigniew Słobodzian
Lekarz: Wojciech Sznajder
Masażyści: Krzysztof Bukowski, Radosław Zabski
Trener: Czesław Michniewicz
Asystent trenera: Przemysław Małecki, Kamil Potrykus
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Filip Latawiec
Masażyści: Michał Trzaskoma, Bartosz Kot
Sędziowie
Główny: Bartosz Frankowski
Asystent: Marcin Boniek
Asystent: Jakub Winkler
Techniczny: Sylwester Rasmus
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (187)

+dodaj komentarz
grzesiek - 14.09.2021 / 10:10, *.centertel.pl

Po 7 kolejkach 4 strzelone bramki. Do prawdy mniej ofensywnie grajacego trenera to nie widzialem.
Te 4 bramki to najmniej ze wszystkich klubow ekstraklasy.
I co my mamy przepraszac zdobyc MP strzelajac tyle bramek? Przeciez to nie jest nawet 0,5 bramki na mecz. Podczas gdy Vuković miał średnio 2 bramki strzelone na mecz.
Ja pier....w tym klubie nigdy nie bedzie normalnie.

odpowiedz
Grzesiek - 14.09.2021 / 09:22, *.centertel.pl

Gratuluje Prezesie Mioduski ze wydal Pan pieniadze na niezlych pilkarzy i zatrudniajac pezy tym trenera ktory sie na niczym nie zna. Pan to sie nigdy nie nauczy futbolu chyba.

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 22:55, *.plus.pl

https://play.google.com/store/apps/details?id=azcanlitv.np.software

W tej aplikacji w sklepie play jest kanał cbc Sport. Jakość HD. Obecnie leci mecz Granada- Betis. W środę nasza Legia.
Elegancko na telefonie. Dobra jakość bez opóźnień. Miłego meczu

odpowiedz
Hiszpan - 13.09.2021 / 22:30, *.telnaptelecom.pl

Dla malynowych nosów sezon już się zakończył. Zrealizowali cel główny pokonali Legię swojego idola. Na szczęście cała ekstraklapa zagrała dla nas jeszcze nic straconego.

odpowiedz
Kmioty - 13.09.2021 / 22:19, *.vectranet.pl

Od środy Legia wygrywa waszystkie mecze w tym miesiącu.Jak pogonią Spartaka to im się czachy odblokują i zaczną wreszcie grać na miarę Mistrza Polski.Nie róbcie zamętu bo przegrywamy nieznacznie po 1:0.Chłopaki zaczną grać.Pierwsze zwycięstwo w Lidze Europy pierwsze większe pieniądze i pierwsze 3 pkt.

odpowiedz
Koko123 - 13.09.2021 / 20:58, *.10.77

Zero szans na mistrza z tym składem .... Jak można oddać 12 zawodników aby ściągnąć 10 i to prawie samych obcokrajowców... robi się z Legii jakiś piłkarski skansen lub przechowalnię jak na 10 transferów można ściągnąć prawie samych obcokrajowców

odpowiedz
ZA TYDZIEŃ BĘDZIE 7 DNI JAK NIE PIJE - 13.09.2021 / 19:38, *.chello.pl

Bamka zdobyta dobrze, źle.. Główny większy pajac od bocznego albo odwrotnie... Jakie to K. W. Mać ma znaczenie, kiedy cała Polska ma z nas bekę?? +

odpowiedz
Kociewiak - 13.09.2021 / 11:42, *.master.pl

Zawsze sympatyzuję Legii,chociaż kibicuję Lechhi Gdańsk(tam gdzie korzenie tam drużyna)od czasu kiedy Deyna grał w Legii również kibicuję tej drużynie,z Kazikiem razem grałem w Włókniarzu Starogard Gd(on talent...a ja grałem),od dłuższego czasu w legii jest "remont"wiecznie zmieniają skład,a to sprzedają zawodnikow,ato kupują nowych,to nie da się tak od razu scementować drużyny,pamiętacie jak Legia grała w latach 70 dziesiątych,tam był srtabilny skład...i były wyniki...Deyna,Gadocha,Blaut Ćmikiewicz...to byli grajki,a dziś Śląsk grał składniej,a Legia miała "przebłyski...życzę jej żeby w pucharach zagrała wyśmienicie....!!!!Pozdrawiam kibiców Legii...

odpowiedz
Morda - 13.09.2021 / 13:25, *.wanadoo.fr

@Kociewiak: W tamtych czasach trochę inaczej rynek transferowy wyglądał :)

odpowiedz
atric - 13.09.2021 / 10:40, *.t-mobile.pl

Ponoc Spartak- Legia retransmisja w tvp a wszystkie mecze (L) w LE u siebie pokaze tez Tvp ale na zywo.

odpowiedz
711 out - 13.09.2021 / 08:20, *.wanadoo.fr

Inni trenerzy przy lepszej grze i gorszym składzie wyrzucani byli na bruk. Gdzie jest pytam Mioduski? Jeżeli uznał, że trener cacy bo szczęście się uśmiechnęło w eliminacjach to wystawia sobie jeszcze gorsze świadectwo. Jak co roku, żądam zmiany trenera Pudlu.

odpowiedz
lolo - 13.09.2021 / 10:02, *.Gawex.PL

@711 out: Żądaj!!! Buahahahaha

odpowiedz
Matt - 13.09.2021 / 01:00, *.tpnet.pl

Najlepiej grać piach i spinać się na sędziów. Byli słabi, ale to nie oni przegrali ten mecz. U nas z przodu nic się nie działo, a tył niech gra dopóki nie ma gwizdka.

odpowiedz
Marcinos - 13.09.2021 / 13:13, *.orange.pl

@Matt: Tyl nawet grajac do gwizdka dopuscil do paru prawie 100% sytuacji dla Slaska. Trzeba sie spiac i poprawic bledy.

odpowiedz
WachteLLL - 12.09.2021 / 21:25, *.chello.pl

Proponuję nie sraczkować... Dla nerwowych espumisan. Nasze chłopaki robią co mogą. Widać progres w drużynie, pomimo obciążeń meczami. Miejmy cierpliwość. Bo jak zawsze, kiedy Legia zdobędzie mistrza malkontenci się uciszą i będą chwalić. Dajmy im grać.

odpowiedz
skrzat - 13.09.2021 / 08:06, *.centertel.pl

@WachteLLL: popieram.gra wygląda coraz lepiej.problemem jest brak goli.ewidentnie brakuje wykończenia ale chórzysta to poprawi.chyba jedynym zagrożeniem w lidze będzie amica....

odpowiedz
Po(L)ubiony - 13.09.2021 / 09:09, *.aster.pl

@WachteLLL: 100% racji. Cały czas apeluje o spokój. Tym bardziej, że pojawiły się pogłoski, że Frankowski nam już nie posędziuje. Podobno miał sędziować Raków-Lech, ale coś wypadło....

odpowiedz
LW - 12.09.2021 / 21:09, *.plus.pl

Czemu wprowadzono var temu żeby eliminować pomyłki sędziowskie.Sedzia boczny się pomylił ewidentnie ,cofamy grę do momentu jego pomyłki i nie ma żadnego gola.Tyle w temacie

odpowiedz
MA - 13.09.2021 / 11:40, *.jmdi.pl

@LW: Sędzia boczny popełnił błąd to fakt, ale jeszcze większy popełnił Martins przestając grać. W podstawach szkolenia wpaja się zawsze zawodnikom że gra się do gwizdka sędziego głównego, on o wszystkim decyduje. Bramka niestety, ale była zdobyta prawidłowo.

odpowiedz
Lw - 13.09.2021 / 14:10, *.e-plan.pl

@MA: var nie jest od eliminowania błędów zawodników,tylko sędziów tak jest w koszu,hokeju,siatce po błędzie sędziego następuje zmiana decyzji.W tym wypadku błąd sędziego kończy akcje.

odpowiedz
este - 13.09.2021 / 15:03, *.centertel.pl

@Lw: chyba nie znasz zasad kolego. Sędzia liniowy nie jest dla piłkarzy tylko dla głównego. Główny może ale nie musi sugerować się tym co pokazuje sędzia boczny. Frankowski widział że nie było spalonego więc puścił grę i tym samym naprawił błąd Bońka. Gra się do gwizdka a nie do machnięcia chorągiewką. Za taką kasę nasze gwiazdeczki powinny przynajmniej znać zasady gry która jest ich zawodem.

odpowiedz
Lw - 13.09.2021 / 16:59, *.e-plan.pl

@este: Proszę uruchomić logikę.Blad sędziego jest błędem nieważne czy bocznego czy głównego.Po te jest var żeby mecze toczyły się bez błędów arbitrów.W siatce np.sedzia boiskowy gdy wskaże aut i się pomyli bo było boisko po challangu decyzja jest zmieniona.

odpowiedz
este - 13.09.2021 / 17:23, *.centertel.pl

@Lw: ale tam nie było błędu sędziego! Frankowski zgodnie z przepisami nie gwizdnął spalonego bo go nie było! Sygnalizacja sędziego liniowego jest tylko dla informacji głównego. Dla piłkarzy liniowy ma być niewidzialny. Sędziuje tylko sędzia główny. Kropka. Boruc i Wieteska jakoś o tym wiedzieli i grali do końca.

odpowiedz
Zzz - 13.09.2021 / 18:23, *.plus.pl

@LW: Tyle w temacie że decyzja sędziego głównego się liczy a ten nakazał grać dalej

odpowiedz
MA - 13.09.2021 / 18:49, *.jmdi.pl

@Lw: Logika a przepisy są sobie często sprzeczne, tak jest w tym przypadku.

odpowiedz
JACUNHO - 14.09.2021 / 00:01, *.centertel.pl

@LW:

Zrozumiałym ten błąd , gdyby Boniek podniósł chorągiewkę i cały czas ja trzymał w górze. Chociaż taką sytuacja też może być zweryfikowana poprzez analizę Var-u. Dla mnie to czysty " Piłkarski poker". Jak tacy " profesjonaliści( typu Andre ) mogą sobie pozwolić na taką niefrasobliwość. Nie wiem na Boga jak to nazwać . Głupota,pycha, czy korupcja?

Czy coś pozytywnego? A i owszem !!! Wejście Kastratiego. Proszę zauważyć
Cztery dogrania,cztery sytuację bramkowe. Szkoda tylko że ich nie wykorzystalismy chociażby jednej z nich a byśmy byli do przodu

odpowiedz
Jaro - 12.09.2021 / 20:29, *.autocom.pl

Moi drodzy nie ma powodów do srania ogniem, zwalniania trenera czy poddawanie pod wątpliwość jakość transferów.
Liga dopiero się zaczyna (fakt słaby początek), puchary dopiero przed nami.
Wczorajszy mecz wygrał słabszy, ktoś na forum trafnie zauważył,że bramka została strzelona prawidłowo, ale z wydatną pomocą sędziego.
Ja widzę postęp w grze drużyny, zawodnicy ostatnio pozyskani zaraz wkompnują się w zespół. W waszych opiniach razi chwiejność nastrojów od euforii po wejściu do LE, do rozpaczy popregranej, facet powinien panować nad emocjami. Dzisiaj Lech zremisował z Rakowem, to dobry wynik. Cierpliwości Mistrz w zasięgu. Do boju Legio.

odpowiedz
Aż czy jedynie ? - 12.09.2021 / 20:23, *.tpnet.pl

9 punktów do odrobienia (dwa zaległe mecze) po tej kolejce . Kiedyś odrobiliśmy 11 punktów , da się zroobić ... Teraz jednak Pyry i Śląsk i Wisła powinny potracić punkty , jak widać . W następnej kolejce Radomiak pokona Śląska , a Amika zremisuje z Wisłą . Tak było by dobrze .

odpowiedz
c u L t - 14.09.2021 / 00:46, *.02.net

@Aż czy jedynie ?: Amen✨⚽️✨

odpowiedz
Ajj - 12.09.2021 / 20:06, *.tpnet.pl

Jak się nie strzela , to nie ma wesela . Ile celnych strzałów w całym meczu oddali nasi chłopcy ? Szkoda , trzeba będzie gonić . Walczyć , trenować ! (L)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 12.09.2021 / 19:55, *.centertel.pl

Przykro to pisać, ale jesteśmy klubem z herbem - 2 psy na tarczy, Radek sra, Darek warczy...I odwrotnie...

odpowiedz
grzesiek - 12.09.2021 / 19:36, *.centertel.pl

Tyle nowychtransferow. Taka szeroka kadra a graćdo końca nie ma komu. Oj panie michbiewicz przrwiduje ze pan na lawce trwnerskiej posiedzisz do czwartku

odpowiedz
j24 - 12.09.2021 / 19:13, *.chello.pl

Z Legii wyróżnił się Boruc, który wyciągnął strzał w samo okienko. Aha jeszcze Pekhart kopnął z przewrotki w przeciwnika. W pierwszej połowie w ogóle wiało taką nudą, że wolałem bawić się z dziećmi, niż oglądać tę żenadę. W drugiej połowie Śląsk się obudził, Legia niestety nie. Szczęśliwa bramka Śląska i kolejne ligowe punkty w plecy.

odpowiedz
bronek49 - 12.09.2021 / 18:20, *.chello.pl

ciągle narzekacie na piłkarzy ale najgorszym nieudaczniakiem to jest michniewicz czy trenują czy mają wolne to i tak grają beznadziejnie ta drużyna nie robi żadnych postępów a to już wina trenera dlatego dziwię się kibicom którzy wystawiają ocene dobrą michniewiczowi góra zasługuje na ocene dostateczną

odpowiedz
Adam - 13.09.2021 / 10:29, *.play-internet.pl

@bronek49: Jeżeli nie widzisz postępu to znaczy, że nie chcesz go widzieć.

odpowiedz
Pab(L)o - 12.09.2021 / 17:25, *.mm.pl

Nie ma pkt, bo nie ma bramek. Nie ma bramek bo jest...Lopez, Tomas i przemęczony Kacperek. Lopez i Skibicki i Zabrzu siedzieliby na ławie, a u nas mają decydować i ofensywie. Panowie jeszcze odpalimy i zlejemy wszystkich tylko wiadomo że się gotujemy, jak ogrywają nas tacy przeciwnicy

odpowiedz
Problem Legii to nie sędziowie…. - 12.09.2021 / 17:24, *.t-mobile.pl

Chociaz Frankowski to nie sędzia i cala Polska o tym wie, to problemem Legii jest zarządzanie w klubie, począwszy od Dareczka wlascielela klubu poprzez trenera bez koncepcji i pomyslu na gre a skończywszy na antypikarzach oprócz Boruca. Ci ludzie maja wysokie kontakty ok wcale nie chce im sie grac Stasiu przyjdzie mam nadzieje i zrobi porządek raz na zawsze!

odpowiedz
Korda - 12.09.2021 / 17:06, *.centertel.pl

U nas w lidze piłkarze mają jakieś dziwne zachowania. Jeśli sędzie nie gwiżdże bo ma do tego jakis powód to nasi ekstraklapowi gwiazdorzy albo leżą bóg wie ile czasu albo zamiast grać dalej to swiruja pawiany.

odpowiedz
old_fan - 12.09.2021 / 16:44, *.plus.pl

Jesteśmy na miejscu spadkowym. Drawo trenerze!

odpowiedz
antyk - 12.09.2021 / 16:28, *.com.pl

Z Michniewiczem to jest taki sam problem jak z Sousą ,gdy gramy z silniejszym rywalem i trzeba się bronić albo grać z kontry to w miarę średnio to wygląda ale gdy my musimy atakować i nie daj boże grać atak pozycyjny to wygląda to katastrofalnie .To mam taki pomysł może na wszystkie zespoły wychodzić defensywnie i grać na remis to wtedy będą dobre mecze, na stal mielec grajmy z kontry,na bruk bet na wisłę,nie umiemy inaczej i mamy za słabych piłkarzy to grajmy to co oni umieją,czyli przeszkadzać i wybijać piłkę na pałę ps.oczywiście jest to delikatna szydera z mojej strony,ale bardzo delikatna

odpowiedz
:) - 12.09.2021 / 15:36, *.chello.pl

Czy PawełLPraga pisał dziś coś o rezerwach?

odpowiedz
Artur - 12.09.2021 / 15:24, *.chello.pl

Niema co się mazac będzie jeszcze dobrze co nam zostało

odpowiedz
Kalarepa - 12.09.2021 / 15:19, *.play-internet.pl

Strata jest juz za duza. Nie minelo 6 kolejek, a tu koniec marzen o mistrzostwie

odpowiedz
Michał - 12.09.2021 / 15:12, *.plus.pl

Frankowski król wioski Boniek syn rudego i Musiał bo Musiał i tyle w sprawie wczorajszego meczu. Nowy prezes PZPN i nowi- starzy przeciwko LEGII. I tyle w temacie.A kto im zabroni przecież nic im nie zrobią. Co za syf

odpowiedz
Marcel - 12.09.2021 / 14:21, *.t-mobile.pl

Czyli zmiana trenera w październiku? Akurat Stokowiec jest do wzięcią :D

odpowiedz
filand - 12.09.2021 / 13:53, *.inetia.pl

Jaja jak berety...

odpowiedz
Adson 78 - 12.09.2021 / 13:28, *.plus.pl

Brak słów !!! Gwiazdeczki pier......lone !!! do kopania rowów spadać !!!

odpowiedz
urs - 12.09.2021 / 13:20, *.chello.pl

Rok do roku to samo ,. Ale nadzieja umiera ostatnia Walczymy do Końca ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

odpowiedz
WarszawskaOchota - 12.09.2021 / 13:15, *.orange.pl

Wygląda to bardzo źle, 5 kolejek ligowych z czego 3 porażki.
Tu już nie chodzi nawet o styl gry, chodzi o zdobywanie punktów a raczej brak zdobywania punktów.
Cieszą mnie europejskie puchary jak zapewne każdego kibica Legii, tylko co z tego, skoro na naszym ,,podwórku” jak na razie przegrywamy i nie potrafimy zbierać punktów.
Myśle ze LE brutalnie nas zweryfikuje, i coś czuje że jeszcze w tym roku zobaczymy nowego trenera.

odpowiedz
bum - 12.09.2021 / 12:56, *.virginm.net

POWTARZAM SIĘ PO RAZ TYSIĘCZNY:
Reasumując.... Działania właściciela i jego ruchy w biznesie piłkarskim ślepiec nie widzi do czego doprowadził ten klub.
Wy myślicie tak jakby nigdy nic się nie stało, że wszystko jest po staremu. A TAKI HOOY!
Powtarzam!!
Legia Warszawa się kurczy od 4 lat z prędkością światła i to już nie da się przypudrować.... Piłkarze, trenerzy którzy są w klubie to nawet nie połowa tego co było do ostatniej LM. Klub został zniszczony, poziom sportowy zaniżony żeby obniżyć koszta a każdy możliwy wartościowy piłkarz jest pieniężony dla prywatnego profitu prezesa. Klub zamienił się z maszynki do robienia wyników w lidze i jakiś wyników w Europie w maszynkę do robienia hajsu.... Wcześniej byli piłkarze którzy zarabiali dużo ale puchary lądowały w gablocie i była dumą nie było wstydu nawet w europie. Klub dopinał budżet lecz nie przynosił zysków kudłatemu i to MACIE JAK W BANKU że dlatego pognany został Leśnodorski. Już nie wiem jak to ludziom tłumaczyć.... Nic nie będzie za pana miodka tylko wstyd i upokorzenia. Od jozaka po śpiewaka michniewicza frajera poznańskiego... Porażki że stalami radomiakami piłkarze bez ambicji itd itd.
Sknerus i złodziej wzbija fortunę na waszym zaufaniu i głupocie. Stadion powinien "zapłonąć" ale niestety nie wspomnę już o staruchu słowa bo chce żeby ten komentarz był widoczny.
Puchary europejskie w tym roku to fart mioduskiego i przypudrowanie trupa bo on zabił nasz klub. Módlmy się o podium w tym roku i pisze to całkiem poważnie. Marny cyrk z marnymi aktorami i zarządzającymi.... Legia jeszcze leci na fali osiągnięć z poprzednich lat ale to też się zaraz skończy...... Midouski... Ty wiesz co!!!
Pozdrawiam bracia !!!

odpowiedz
Super recenzja - 12.09.2021 / 17:34, *.t-mobile.pl

@bum : powiedziałeś cala prawde, gratuluje wyczucia tematu
Pozdrowienia po szalu

odpowiedz
atmosferic - 12.09.2021 / 12:23, *.orange.pl

Już 3 porażki a jeszcze połowy września nie ma... to będzie koszmarny sezon i jak nie przepadam za probierzem tak trzeba mu przyznać rację że puchary to dla polskich drużyn "pocałunek śmierci". Legia naskupowała piłkarzy którzy nie są w stanie wygrywac ligi regularnie - brak im umiejętności. Jak masz na skrzydle słabego lopesa to nie ma co liczyć na mistrzostwo. Martins, Slisz i Skibicki to też nie są zawodnicy na walkę o tytuł.

odpowiedz
Kibic - 12.09.2021 / 12:50, *.net.pl

@atmosferic: Lopesa na skrzydle o czym ty mówisz ?

odpowiedz
Ceweks - 12.09.2021 / 12:00, *.net.pl

14 Górnik Zabrze 6 2 1 3 7:9 7
15 Legia Warszawa 5 2 0 3 4:5 6
16 KGHM Zagłębie Lubin 5 2 0 3 6:11 6
17 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 0 3 3 5:9 3
18 Górnik Łęczna 6 0 2 4 3:13 2

Miszczowie aż "miło " popatreć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
L fire - 12.09.2021 / 11:54, *.net.pl

Matusiu kochana wybacz że jestem za tymi "partaczami" ze stolicy ale miłość jest ślepa ja L się nie wyrzeknę ale rozbrat (czyt.rozwód ) z bandą parodystów jest jedynym dobrym rozwiązaniem bo dają d.py przy każdej okazji a to zdrada ....

odpowiedz
Wiślak - 12.09.2021 / 11:51, *.aster.pl

Ludzie co się łamiecie to dopiero 5 mecz, jeszcze jest ich do bólu, cieszę się że moja Wisła na razie fajnie idzie ale wiem że na MP szans nie mamy i mam nadzieję że łachowi na to MP nie pozwolicie i koniec końców wole Was od tego Łacha. Pozdro!

odpowiedz
Rambo - 12.09.2021 / 11:36, *.211.230

Brać Popszuna z Rakowa zamiast tego parodysty Czesława.

odpowiedz
Lukasz323 - 12.09.2021 / 11:12, *.plus.pl

Witam niedziela sp.......! Dla pewnych sędziów powinien się klucz zagubic w przerwie tak po 15 Listopada. Tylko LEGIA!!!!!! ¡!

odpowiedz
OLaf - 12.09.2021 / 10:56, *.tpnet.pl

Ktoś musi wytłumaczyć Muciemu że jak on zagra piłkę do przeciwnika to nie ma spalonego i że gra się do gwizdka , no porażka że taki element do nas przychodzi co nie zna przepisów

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 12.09.2021 / 10:06, *.petrotel.pl

Przed nami prawdopodobnie zwycięstwo lub remis ze Spartakiem (porażka ze Śląskiem obniżyła oczekiwania), a potem 2 wygrane w lidze (Michniewicz na trybunach).

odpowiedz
gazza - 12.09.2021 / 10:04, *.inetia.pl

Tak się kończą transfery z youtuba...

odpowiedz
Jimi70 - 12.09.2021 / 09:51, *.play-internet.pl

Poziom ligi się podniósł, Śląsk zagrał bardzo dobrze w obronie a Legia niestety ma średnia kadrę, zawodnicy przy dobrze ustawionym przeciwniku nie mają pomysłu na wykreowanie sobie kilku sytuacji bramkowych, zresztą jak już coś dotrze do napastników to Pekhart albo Lopez tego nie wykorzystają, Pekhart musi mieć kilkanaście sytuacji żeby coś wpadło, Legii brakuje jakosci wszystkie transfery są uwarunkowane ekonomicznie, sprowadzamy tanich piłkarzy, obecna sytuacja nie jest winą Michniewicza tylko słabej kadry

odpowiedz
Jaro - 12.09.2021 / 10:58, *.tpnet.pl

@Jimi70 : poziom ekstraklapy to porażka nawet selekcjoner Sousa nie ogląda tego badziewia tylko wysyła asystentów co mu podpadną

odpowiedz
KibicL - 12.09.2021 / 11:13, *.net.pl

@Jimi70 : poziom ligi się trochę podniósł to fakt, ale dla Wisły czy Śląska to mecze sezonu, do tego dochodzi twarda gra nie zawsze zgodna z przepisami i do tego poziom sędziowania na żenujacym poziomie, to cała tajemnica tych porażek. Faul na Peckharcie był ewidentny, i już cały mecz potoczył by się inaczej. Widać to było po grze Charatina, który był w szoku, jakie było tempo, zaangażowanie i jak twarda gra, dlatego tez przy nim Slisz wypada lepiej, bo mimo braków w ofensywie biega i czyści pole.

odpowiedz
Miasto Rafałka - 12.09.2021 / 09:47, *.play-internet.pl

H....dupa i kamieni kupa

odpowiedz
Jimmy L - 12.09.2021 / 09:30, *.t-ipconnect.de

Najgorsze w tym meczu bylo to ze Legia byla lepsza, niestety wynik jest inny.

odpowiedz
Kibic - 12.09.2021 / 09:29, *.play-internet.pl

Pierwsza podstawowa zasada GRA SIĘ DO GWIZDKA!!!! A to że sędzia podniósł chorągiewke o niczym nie świadczy nie bez przyczyny sędzia linowy jest asystentem a sędzia główny podejmuje ostateczna decyzję!!! Legia stanęła z automatu pewnie 100% drużyn tak by się zachowało!!! Gwizdka nie było gramy dalej!! Bramka zdobyta prawidłowo i patrzę na to czysto piłkarsko! Pomijając to że Frankowski nie powinien sędziować Ekstraklasy!!!!

odpowiedz
Adrenalina - 12.09.2021 / 09:16, *.net.pl

Idę o zakład że w skali nadchodzącego miesiąca przy takiej żenadzie to dorobek punktowy podskoczy o max 3 punkty bo tylko Łęczna jest w zasięgu tych partaczy , Papszuna Nas wydyma, a w Gdańsku baty i będzie 8 oczek i podium jak odwrócimy tabelę plusik może będzie jak Wigry uda się dymnąć w PP bo o LE nie wspominam tam mamy swoje miejsce w szeregu .
chętnie bym widział to inaczej ale brak argumentów....

odpowiedz
Zawisza - 12.09.2021 / 21:29, *.chello.pl

@Adrenalina: do tego pracy na 6.00 i kac morderca dziś o poranku był ?

odpowiedz
John - 12.09.2021 / 09:05, *.vectranet.pl

W pierwszej lidze będą ciekawsze wyjazdy.

odpowiedz
chrisSiekierki - 12.09.2021 / 08:52, *.vectranet.pl

Sędzia liniowy popełnił wielki błąd ale bramka i tak była by uznana bowiem piłkarz Śląska dostał piłkę od legionisty. Z boku to wyglądało tak jakby sędzia liniowy pierwotnie pomyslał że piłka była zagrana przez zawodnika z Wrocławia i podniósł chorągiewkę a jak się zorientował że zagrywał legionista to od razu ją opuścił. Wprowadziło to spory zamęt w naszych szeregach, zadziałał automatyzm podniesionej chorągiewki. A Frankowski nie gwizdnął i niestety prawidłowo uznał bramkę. ( choć w stronę przeciwną jego reakcja była by pewnie inna ).
Golla powinien dostać nawet dwie kartki na początku meczu a nie dostał nic. Pekhart za jeden faul od razu dostał żółtą.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 12.09.2021 / 11:36, *.aster.pl

@chrisSiekierki: Nie zgadzam się z takim stanowiskiem. Sędzia liniowy wpłynął na grę, a tego sędziemu robić nie wolno! Warto przypomnieć, że gdy piłka odbije się od sędziego, to nawet gdy odbędzie się to bez szkody dla drużyny będącej przy piłce, to gra jest przerwana i wznawiana rzutem sędziowskim. Tu Frankowski powinien postąpić tak samo. Literalne trzymanie się przepisów jest bez sensu. Osobną kwestią jest oczywisty faul Golli na Pekharcie. Wątpiącym, przypominam że piłka nożna to nie hokej na lodzie i bodiczki są zabronione. Prezes PZPN-u się zmienił, a Frankowski dalej nas gnębi.

odpowiedz
chrisSiekierki - 12.09.2021 / 18:25, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: ale ja nie powiedziałem że liniowy nie wpłynął na grę a wręcz przeciwnie. Napisałem że błąd sędziego liniowego wprowadził totalny bałagan w naszej defensywie.

odpowiedz
MJ_64 - 12.09.2021 / 07:53, *.aster.pl

Jaka wina bocznego? Po prostu z drugiej strony boiska zajechał breslauowski "Kebab Nocą" i dostawca krzyknął "kto zamawiał kebsa na ostro" a boczny dał mu znak , że to on. A poważnie-to zachowanie bocznego kwalifikuje się do w(3,14)erdolu. I to srogiego. Jak mawiał pan Piotruś w kabarecie Olgi Lipińskiej-parodia, nie teatr.

odpowiedz
Kibic - 12.09.2021 / 07:34, *.tpnet.pl

Niestety bramka prawidłowa. Gra toczy się do gwizdka sędziego. Piłkarze Śląska o tym wiedzieli a nasze gwiazdki nie.

odpowiedz
Sebo86 - 12.09.2021 / 07:04, *.orange.pl

Nie ma co gadać lepiej pomilczeć puchary nam się odbija w tym roku czkawką a mistrz pojedzie do Poznania. A i jak ma grać drużyna która wymieniła 20 zawodników pozdro 600

odpowiedz
Kieł - 12.09.2021 / 06:58, *.t-mobile.pl

Jak do dobrze się ocknąć i jeszcze mieć co wypić.... Ale do rzeczy. Jaki Frankowski? Co to są za pierdoły? Przecież był var i zaliczył bramkę. Bo to prawidłowa bramka i nawet Artur Boruc tego nie zmieni. Problemem jest trener Czesław, którego żeśmy na piedestały wynosili niedawno. Okazuje się że każdy się mylił. Stanisław a nie Czesław. A nawet Bogusław a nie Loczysław.

odpowiedz
Ach - 12.09.2021 / 05:56, *.tpnet.pl

Żeby Raków pokonał Pyry , a Wisła zremisowała z Lechią - to byśmy mieli osiem punktów straty , do odrobienia . Byle by nie było większej straty .

odpowiedz
Hiszpan - 12.09.2021 / 11:54, *.play-internet.pl

@Ach: Remis Rakowa z Amiką też byłby ok. Bo jak klub z Wronek wygra to będzie nieciekawie.

odpowiedz
(L) - 12.09.2021 / 01:22, *.t-mobile.pl

Dopóki ofensywne trio będzie miało w składzie Pekharta i Lopeza to niestety tak to będzie wyglądać, zero zagrożenia z ich strony, przewidywalni do bólu

odpowiedz
Syn trenera - 12.09.2021 / 01:51, *.plus.pl

@(L): 100% racji plus do nich dodałbym paralityka Slisza w pomocy i każdy mecz zaczynamy w 8.....

odpowiedz
c u L t - 12.09.2021 / 00:09, *..

MIODUSKI DZIŚ PONOĆ POTWIERDZIŁ nieoficjalnie ŻE STasiek przejmie LEGIE PO SEZONIE...SZKODA ŻE NIE TERAZ I WLAŚNIE BRAK SZYBKICH DECYZJI NISZCZY POLSKI SPORT...;

odpowiedz
Hermol - 12.09.2021 / 08:54, *.myaisfibre.com

@c u L t: Szybko, to pies robi i dużo ślepych narobi. Nie zapominaj, że trzeba by było płacić obecnemu trenerowi nawet po zwolnieniu, tak samo jak do końca sezonu trzeba jeszcze płacić Vukovicovi, który już od roku leży do góry palnikiem w Grecji pod palmami, kto to wszystko ma zapłacić, dobry wujek?

odpowiedz
Przeciek - 12.09.2021 / 09:09, *.vectranet.pl

@c u L t: Dziś ponoć wyciekła informacja,że Legia ogra Spartak 1:0.A po sezonie do Legii trafi czterech sprzedajnych zawodników Spartaka

odpowiedz
Kiepski - 12.09.2021 / 16:34, *.02.net

@Przeciek: ten przeciek...cuLt choć na forum fanatyczny!a wy?

odpowiedz
FFA - 12.09.2021 / 00:00, *.vectranet.pl

Jak tak dalej pójdzie, to nie będzie "Legia walczy o mistrzostwo" tylko "Legia walczy o utrzymanie"

odpowiedz
Rob - 11.09.2021 / 23:44, *.as45177.net

Zachcialo sie nam pucharow i masz baba placek. Zamiast cieszyc sie wygranymi w lidze to widze to tak. moze jakis remis i wygrana w pucharach, liga w kratke na koniec dobrze jak bedzie podium. kilku wyplynie w pucharach i bedzie wyprzedaz.

odpowiedz
Arek - 11.09.2021 / 23:42, *.tpnet.pl

Frankowski frankowskim, ale słabo zagrali. Ku..wa! Żeby w 2 mecze pod rząd nawet bramki nie strzelić. A nie, sorry zapomniałem. Z Wisłą strzelili, tylko frankowski na varze.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 11.09.2021 / 23:20, *.chello.pl

Dzisiejszy mecz skwituję krótko: "brudne" zwycięstwo Śląska.
Anty legijny gwizdek Frankowski i jego liniowy spryciula skutecznie "rozmontowali" nasz blok defensywny.
Ps.: a to, że gra się do gwizdka prowadzącego zawody, to chyba jakaś nowość, która dopiero co zagości na legijnych szkoleniowych salonach...
Ps. bis: ciekawe, dlaczego trener Magiera, po zakończonym meczychu tak szybko udał się do klubowych pieleszy. Czyżby targała nim trenerska żenada z tyt. poziomu zaprezentowanego dzisiaj przez doborową frankowską trójkę?!
Bardzo smutne serdeczności

odpowiedz
filand - 11.09.2021 / 23:36, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku:
Dlaczego w pełni popieram Twoja wypowiedź?
Bo jest prawdziwa a mnie tak ładnie nie wypada pisać.
==========
Sędzia Frankowski kandydatem do nagrody Idiota roku...

odpowiedz
Męczennik własnych obyczajów - 12.09.2021 / 01:11, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: A kiedyś byłeś rozsądny, obiektywny i przyjemnie się czytało Twoje komentarze. Aż się nie chce wierzyć, że znów wychodzi z Ciebie "gad z bagien marymonckich".
Ps. To, że idiota na linii podniósł chorągiewkę nie ma żadnego znaczenia, bo każdy powinien wiedzieć, że liczy się tylko reakcja sędziego głównego. Liniowy równie dobrze mógł sobie tą chorągiewkę wsadzić w tyłek, a naszych nie powinno to obchodzić i powinni grać do gwizdka. To ich trzeba winić o utratę bramki, a nie sędziego. Gol jak najbardziej prawidłowy. Piszesz "brudne" komentarze, szkoda. Życzę troszeczkę obiektywizmu.

odpowiedz
filand - 12.09.2021 / 01:54, *.inetia.pl

@Męczennik własnych obyczajów:
O widzę,że towarzysz nie będzie głosował na Idiotę roku. Biedny Frankowski. 1 głos mniej...

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 12.09.2021 / 14:48, *.chello.pl

@Męczennik własnych obyczajów: polecam opinię b. sędziego Borskiego, która jest dostępna w mediach. Pouczająca lektura...

odpowiedz
rataj - 12.09.2021 / 14:50, *.t-mobile.pl

@Jerz z Potoku: kto naszym bronił strzelić 2-3 gole i pozamiatać Kipeksich płaczku z Potoku? najłatwiej zwalić winę na sedziego płaczku z Potoku

odpowiedz
Jerz z Potoku'' - 13.09.2021 / 00:00, *.chello.pl

@rataj: pytasz, kto nam bronił strzelić 2-3 gole i pozamiatać? Odpowiem Tobie na tą kibicowską zagwozdkę, na jednym konkretnym przykładzie, czyli ewidentnym faulu w I poł. meczu na Pekhardzie w polu karnym gospodarzy. Czy raczysz zauważyć, iż interweniujący piłkarz Śląska kompletnie nie był zainteresowany piłką, a jedynie nogami legionisty? Pomimo tego sędzia Frankowski nie był łaskaw odgwizdać rzutu karnego. Prawda, że jego zachowanie w tym konkretnym przypadku było słuszne, jak na obiektywnego rozjemcę przystało? Nomen omen, po tym "łagodnym" faulu, trener Czesław otrzymał żółtą kartkę. Za co? Ano, na to pytanie miarodajną odpowiedź może udzielić li tylko sobotni "bohater z gwizdkiem", któremu nie straszne są przepisy wykonawcze Związku, byle tylko rozstrzygały zgodnie z jego wolą.
Ps.: w tym wszystkim (czyt. bezkarności ww.) smutne również jest to, że niektórzy kibice Legii chłoną bezkrytycznie owe obiektywne frankowskie sędziowanie...

odpowiedz
Caramba - 11.09.2021 / 23:18, *.16.65

To była zemsta Magiery na Mioduskim za to, że zwolnił go po meczu we Wrocławiu, po tym jak ogłosił go parę dni wcześniej trenerem "na lata". Długo na to czekał, ale zrobił to właśnie we Wrocławiu w swoim pierwszym meczu przeciwko Legii. Karma wraca. Poza tym znacznie lepiej prezentował się w garniturze, niż jego vis a vis.

odpowiedz
PLK - 12.09.2021 / 01:20, *.vectranet.pl

@Caramba: Jesteś idiotą czy kretynem?!!

odpowiedz
DanieLo - 11.09.2021 / 23:11, *.myvzw.com

No to teraz 100% miodzio sra w gacie i szykuje się karuzela zwolnienia trenera….

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 11.09.2021 / 23:04, *.vectranet.pl

na ta jakosc pilkarska mega sukces !!!!!!!!!!!!!!! kazdy pilkarz majacy chodz troszke talentu ucieka z klubu i to zaczynajac od rezerw bo pilkarze majacy jakis talent wola wystepowac w 2-3 lidze dzis rezerwy pokazaly ze pilkarze naszej ekstraklasy nawet na poziomie 4 ligi se nie radza sa slabi wolni HANBIA nasze barwy wlodarczyk kisiel ciapela na przestrzeni 5 meczow gorsi od kazdego przeciwnika mladenowic na 90 min 4 dobre wrzutki tyle co pomogl jedyny plus w rezerwach to Kacper Tobiasz bo wynik powinien sie skonczyc minimum 5-2 a nie 1-1 co dziwne Legionowia rozegrala najgorszy mecz w sezonie to dopiero pokazuje gdzie my jestesmy

odpowiedz
Juras - 11.09.2021 / 23:03, *.plus.pl

Panowie! Bardzo Was proszę, przypomnijcie mi kiedy ostatnio Legia zagrała bardzo dobry mecz, zdominowała rywala, strzeliła kilka bramek. Ztym trenerem nie ma na to szans. LE? Fajnie, ale żeby budować mocną ekipę musimy Czesia pogonić. Im wcześniej, tym lepiej!

odpowiedz
Swjmk - 12.09.2021 / 00:03, *.orange.pl

@Juras: za Wdowczyka xD

odpowiedz
Morda nie Twoja - 12.09.2021 / 00:56, *.tpnet.pl

@Juras:
LEGIA polonia 7:2
To była klasyka ,,na kolana'"
Pozdro old Scholl żyleta :)

odpowiedz
Paweł - 12.09.2021 / 10:11, *.play-internet.pl

@Morda nie Twoja: bez przesady z pOLONII w tym meczu zostały tylko koszulki. To już bardziej z Wisłą, tą Wisłą a nie późniejszą wydmuszką kiedy Magiera sieknął w okno.

odpowiedz
Atmosferić - 12.09.2021 / 12:43, *.orange.pl

@Juras: Za Vukovicia. Chyba z Arką Gdynia. Od tamtej pory nawet jak dominujemy przez jakiś okres meczu to rywal i tak nam zagraża jak w meczu z Pogonią np. U tego trenera zawsze będzie drżenie o wynik, nawet przy prowadzeniu 5-0.

odpowiedz
Kurak - 11.09.2021 / 23:00, *..

Teraz wychodzi na to jak duzy wplyw w rozegraniu mial Kapustka. Grajac na dwie 10tki luqi i kapustka gra jakos wygladala (z wylaczeniem koncowki sezonu), teraz jest dramat, a zmiany zamiast porzadkowac gre, robia jeszcze wiekszy burdel. Dlaczego my nie mamy w alternatywie przejscia na 4 4 2 jak przy wahadlach, ktore sa odciete, gra srodkiem nam po prostu nie wychodzi z samym luqim. W ogole mnie nie przekonuje Lopez, niby te bramki strzela, ale nei ma u niego walki, czytania gry. Emreli ozywil troche przod, ale srednio mial z kim pograc. Tez za bardzo wchodzil w drybling i brakowalo podania w dobrym momencie. Muci jedyne co ma to precyzyjny strzal z dystansu. W grze jest kiepski. Ciekawe jak jego kolega z kadry. Slabo to wyglada przed spartakiem

odpowiedz
Cult King Warsaw - 11.09.2021 / 22:59, *..

MIODUSKI POWINIEN ZNOWU ZROBIĆ PRZEMEBLOWANIE,D.SPORTOWY I AWANTURNICZY KIEROWNIK, TRENER CO WOLI ZLE JEDZXENIE, I RESZTA UDAWACZY NA DWORZE JANA MIODOUSTNEGO...CZAS DARKU ZAIESIĆ PLACE WIELU JEGO PRACOWNIKOM ALBO PODZIĘKOWAĆ ZA TRZXECIĄ PORAŻKE W LIDZE TO JUŻ ZA DUŻOOOO...POBUDKA!

odpowiedz
Bartosz83 - 11.09.2021 / 22:56, *.lukman.pl

Legia grała dobrze tylko nieskutecznie. Mecz na remis ,ale co z tego jak punktów przywieźli zero. Już trzy porażki , to dużo jak na pięć spotkań. Trzeba zagrać dobry mecz w Moskwie i następnie pokonać Górnik Łęczna . Jeśli nie będą wygrywać w lidze to nawet dobra gra w pucharach Czesława nie uratuje.

odpowiedz
Romek - 11.09.2021 / 22:54, *.plus.pl

Gdyby Legia strzeliła gola w takich okolicznościach, to w internecie aż by huczało od komentarzy typu " gdzie Legia nie może, tam sędzia pomoże".

odpowiedz
filand - 11.09.2021 / 22:50, *.t-mobile.pl

Sędzia Frankowski nominowany do nagrody Idiota roku...

odpowiedz
Żenada - 11.09.2021 / 22:45, *.167.155

Legia to powinna zjeść tą ligę bez problemu. Tutaj potrzeba realnych transferów i dobrego trenera, jak Czesiek. Dopadniemy z LE a wtedy co? Nawet MP nie będzie. Świetna polityka.

odpowiedz
Hermol - 11.09.2021 / 22:43, *.myaisfibre.com

Muci od jutra zostaje po treningu i niech wkuwa aż do końca miesiąca codziennie przez co najmniej godzinę przepisy gry w piłkę. Nie dość, że sam podawał do przeciwnika, to jeszcze się zatrzymał i dźwignął rękę do góry. Aby tyle powinien wiedzieć, nawet jak nie zna się na przepisach, że jest od grania, a nie sędziowania.

odpowiedz
zibi - 12.09.2021 / 21:38, *.net.pl

@Hermol: święta racja

odpowiedz
obiektywny - 11.09.2021 / 22:43, *.inetia.pl

Nie ma go płakać … i tak skompromitujemy się w pucharach a potem w ostatniej kolejce zdobędziemy mistrzostwo ….emocje do samego końca , dno ???? odechciewa się …

odpowiedz
CWKSiak - 11.09.2021 / 22:43, *.orange.pl

Legia kolejny raz bez pomysłu, prymitywna gra na pałę do przodu, przy takim potencjale drużyny cały czas granie górna piłka to nieudolność trenera.
Nie wspomnę o motywacji, kilka minut do konca, przegrywamy, a pressing jakby wygrywali, to jakiś żart k… Wystarczy!

odpowiedz
Amika - 11.09.2021 / 22:38, *.inetia.pl

Podziwiajcie nasze wronieckie plecy

odpowiedz
filand - 11.09.2021 / 22:34, *.t-mobile.pl

Brano Frankowski. Brawo Polska szkoła sędziowania. Daleko zajdziesz w strukturach mafii.

odpowiedz
12 kufli - 11.09.2021 / 22:34, *.centertel.pl

Pisałem to kiedyś i napiszę teraz: Michniewicz to słaby trener! Jego główna zaletą jest to że ma dobre układy z kim trzeba. Jeden z największych błędów Mioduskiego to zatrudnienie tego pozoranta

odpowiedz
Przemek - 11.09.2021 / 22:29, *.aster.pl

Po 5 kolejkach 3 porażki, moja Legia Mistrz Polski ... Serce boli , na usta cisną się bardzo , ale to bardzo mocne słowa . Przestańcie nas kompromitować w lidze !

odpowiedz
Lido - 11.09.2021 / 22:29, *.play-internet.pl

Mam dość tego Michniewicza i gry z zaciągniętym hamulcem recznym. 5 meczów 2 wygrane i 3 porażki czwarte miejsce od końca. Legia w ataku to zwykły przypadek nie ma gry z rozmachem do przodu, wywracają się bez kontaktu i udają faul a obrona mimo wszystko to tylko Boruc i Nawrocki reszta nie potrafi podać nawet piłki. WSTYD!!!

odpowiedz
Idę spać - 11.09.2021 / 22:27, *.centertel.pl

Amicia Poznań ma obiecanego mistrza na 100-lecie także ten tego nie podniecajmy się za bardzo bo już wszystko ustalone

odpowiedz
Dedi - 11.09.2021 / 22:53, *.plus.pl

@Idę spać: Amice mam w d..pie dziady Kalwaryjskie

odpowiedz
McA - 11.09.2021 / 23:04, *.tpnet.pl

@Idę spać: dokładnie

odpowiedz
666 - 11.09.2021 / 23:04, *.chello.pl

@Idę spać: Na 17 lecie chyba

odpowiedz
Yeti - 11.09.2021 / 22:26, *.play-internet.pl

Wiadomo, że Frankowski tradycyjnie pomógł rywalowi Legii. Inna rzecz, że Legia grała kolejny beznadziejny mecz, podobny do meczu z Wisłą. Zabrakło jakości, szybkości, polotu. Na razie nic nie wskazuje na to, że obronimy mistrzostwo w tym sezonie.

odpowiedz
M@c - 11.09.2021 / 22:26, *.stimo.net

Legia zagrała kolejny chu..wy mecz i sama jest sobie winna. Minimalizm Czesia zaowocował po raz kolejny.. Nie da się wygrać na stojąco. Sędzia liniowy też chu..wy, ale nic nie tłumaczy słabej gry.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 11.09.2021 / 22:23, *.aster.pl

zawodowi piłkarze widać nie słyszeli, że gra się do gwizdka sędziego...

odpowiedz
Paweł - 12.09.2021 / 09:21, *.play-internet.pl

@Phoenix(L)k: dali ciała, ale obrońca zawsze kątem oka spogląda na liniowego. Widać liczba Bońkow w Polskiej piłce musi się zgadzać. Odnoszę wrażenie że środowisko piłkarskie zapomniało już jak się jedzie na Wrocław i powoli pozwala sobie na coraz więcej.

odpowiedz
Aighty - 12.09.2021 / 12:34, *.t-mobile.pl

@Paweł: Zgadzam się ze zagrywka sędziego była słaba i wyszło to conajmniej niezręcznie. Ale wyobraź sobie że sedzia liniowy nie widział że pilke zagrał zawodnik legii i mimo wszystko uniósł chorągiewkę i ja trzymał w górze a nie opuścił będąc pewnym że jest spalony. Sedzia główny widzi że zagranie było od zawodnika legii i puszczą grę bo wie że spalonego nie bylo. I jestem na 100%procent pewnien że zawodnicy zareagowali by dokladnie tak samo, czyli by się zatrzymali. Więc niestety ale wina jest tylko i wyłącznie zawodników legii. Główny decyduje, bramka prawidłowa.

odpowiedz
bojar66 - 11.09.2021 / 22:23, *.centertel.pl

Dno! Nie dało się na to patrzeć. Chaos,brak pomysłu,brak zgrania,brak sytuacji bramkowych. Zlepek kompletnie nierozumiejących się piłkarzy, biegających po boisku, ale to nie drużyna. Strach pomyśleć o Lidze Europy... będzie rzeźnia!

odpowiedz
Onyx76 - 11.09.2021 / 22:22, *.chello.pl

Michniewicz OUT. Czerczesov IN.

odpowiedz
MICHNIEWICZ OUT - 12.09.2021 / 00:12, *.plus.pl

@Onyx76: jestem zdecydowanie na tak

odpowiedz
Julon - 11.09.2021 / 22:22, *.centertel.pl

Jak długo klub nie będzie reagował na bandyckie sędziowanie Frankowskiego?

odpowiedz
Ryj - 11.09.2021 / 23:18, *.t-mobile.pl

@Julon: przecież już reagował, to zobaczyli wypięty tyłek.

odpowiedz
Dedi - 11.09.2021 / 22:18, *.plus.pl

Niestety to Muci podawał ostatni.... A po za tym mogliśmy zrobić trzy Bramki i byłby spokój... Spartak się poprawia Promes sam wygra z nami mecz w czwartek...

odpowiedz
CO?? - 11.09.2021 / 22:30, *.play-internet.pl

@Dedi: ale nie podnosi się chorągiewki w górę jak się nie jest pewnym. Jakoś przy akcjach śląska zawsze boczny czekał do końca aż np. Exposito odda strzał dopiero podnosił. Gdyby nie podniósł to na 100% ruszyliby do niego a tak zobaczyli chorągiewka w górze = spalony. Błąd sędziego bocznego.

odpowiedz
Dedi - 11.09.2021 / 23:37, *.plus.pl

@CO??: Jest jego błąd ale var i tak by dał bramkę Śląskowi bo nasz im podawał.... więc była prawidłowa...
Tutaj 50/50... A z resztą mam dziś zły humor po tym meczu w dodatku jeszcze nie jest pewne czy mecz z Spartakiem będzie w tv otwartej.... Idźie sie wk...ic. Pozdrawienia Źiom L

odpowiedz
Znawca - 11.09.2021 / 22:16, *.68.27

Bez jaj
Po pierwsze gwiazdy nie wiedzą że gra się do gwizdka.
Po drugie za mało graczy z Albani, Kosowa, Izraela i Azerbejdżanu. Musi być ich więcej. Oni na pewno będą umierać za legie.
Po trzecie będzie dobrze będzie utrzymanie, są jeszcze gorsze kluby w tej lidze

odpowiedz
Nh1234 - 11.09.2021 / 22:16, *.grefnet.pl

Czesiu wracaj na Ł3

odpowiedz
Pomarańczka - 11.09.2021 / 22:15, *.centertel.pl

Prawda jest taka,że Legia bardzo słabo ale SĘDZIOWANIE W TYM MECZU TO NIE JEST PRZYPADEK.Pewnie nowy wybraniec kasty dał zielone światło i pewnie wiadomo,że mistrzem ma być Lech na 100-lecie.Legia będzie miała podobne sędziowanie w każdym meczu.No cóż nazwisko K....sza dobrze znane na Legii od lat 90.Rodzina???

odpowiedz
Pjoter - 11.09.2021 / 22:14, *.knc.pl

Większość z nas pracuje w jakimś zawodzie.Po powiedzmy 15 latach pracy kucharz umie wysmażyć stęka w każdym stopniu wysmażania, kierowca po nastu latach pracy może jeździć bezbłędnie, a ci piłkarze co robią po latach treningów? Nie potrafią strzelać, jest dramat z przyjęciem piłki, celność podań to jakaś groteska, a tle są ich wielkie zarobki... Curva, wpuśćcie na boisko mnie, chłopaka z Warszawskich Stegien, a będę gryzł trawę za ten klub, bo to co się tutaj wyprawia to Monthy Python:(

odpowiedz
Majk Spajk - 11.09.2021 / 22:25, *.tele2.se

@Pjoter: treningow? Jakich treningow? Wiecznie wolne. A jak juz co to gra w dziadka i siatkonoge. I zawsze sa wymowki i usprawiedliwienia. Nigdy zadnej odpowiedzialnosci. Ale co tam. Wazne zeby na trybunach bylo piro i sialalalaa nie poddawaj sie. Bo i tak nikt nie chodzi na stadion dla gry i wynikow tylko dla ”atmosfery”. Nie jest tak?

odpowiedz
Gracjan - 11.09.2021 / 22:33, *.chello.pl

@Pjoter: Pjoter na boisko! Stegny jesteśmy z Tobą. Cały Mokotów zawsze razem ????????????

odpowiedz
Majk Spajk - 11.09.2021 / 22:48, *.tele2.se

@Pjoter: Jakich treningow? Wiecznie wolne. A jak juz co to gra w dziadka i siatkonoge. I zawsze sa wymowki i usprawiedliwienia. Nigdy zadnej odpowiedzialnosci. Ale co tam. Wazne zeby na trybunach bylo piro i sialalalaa nie poddawaj sie. Bo i tak nikt nie chodzi na stadion dla gry i wynikow tylko dla ”atmosfery”. Nie jest tak?

odpowiedz
Olek - 11.09.2021 / 22:12, *.chello.pl

Michniewicz jest do zwolnienia, totalny chaos w jego prowadzeniu klubu. Jak można wpuszczać nowych zawodników których ma w klubie od środy/czwartku. No i co on robi ze wylatuje na trybuny.

odpowiedz
Pierwszy - 11.09.2021 / 22:35, *.75.251

@Olek: Sam jesteś do zwolnienia. Czesiek ma swoje za uszami, ale trudno mieć do niego wąty na początku sezonu

odpowiedz
JACUNHO - 11.09.2021 / 22:44, *.kampinostelco.pl

@Olek:
Nie wiesz co zrobił??? Nabluzgał łachowi za niepodyktowanie karnego. Nie wiem dlaczego o tym nic nie mówią. Piłka zagrana przez napastnika a obronca wchodzi w niego łapi i wcale nie interesuje go gdzie jest piłka.
Żeby to było w przeciwnym kierunku to menda Frankowski już by oglądał monitorek

odpowiedz
Misza_Praga - 11.09.2021 / 22:11, *.plus.pl

Napisze krótko, WSTYD!!!

odpowiedz
K(L)AKIER - 11.09.2021 / 22:10, *.inetia.pl

Przegrał lepszy, Tomasowi brakuje szczęścia,chłop zblokowany, może lepiej to na lawe, emreli na przod , nie wygląda to źle, ale wyjścia z pod presingu słabe, Wieteska podaje do przeciwnika , no i ogólnie mecz przegrany , że słabym Śląskiem, jak tak dalej pójdzie to strata będzie duża żeby odrabiać.

odpowiedz
Cegiełka - 11.09.2021 / 22:09, *.t-mobile.pl

Wyrastamy na jednego z czołowych kandydatów do spadku z tej dramatycznie słabej ligi.

odpowiedz
Jano - 11.09.2021 / 22:08, *.inetia.pl

Wszyscy się śmiali z Lecha w tamtym sezonie a wygląda na to że Legia w tym sezonie podreperuje budżet ale o MP może powoli zapominać, leją Legię wszyscy słabi co będzie jak spotkamy się z czołówką? Obecna Legia to zbieranina miernych piłkarzy fuksem awansowali do pucharów ale w lidze będzie kicha!!!

odpowiedz
Normalny człowiek - 11.09.2021 / 22:07, *.chello.pl

Do roboty. Zaczyna się robić nieciekawie

odpowiedz
Kibic - 11.09.2021 / 22:07, *.net.pl

Czerwona kartka nie należy się Michniewiczowi tylko sędzią tego meczu, widać nie tylko reforma sądownictwa jest potrzebna ale także reforma sędziów piłkarskich! Przez takich gnojów sport staje się nic niewarty, bo nie liczy się rywalizacja tylko celowe błędy sędziów.

odpowiedz
Basior - 11.09.2021 / 22:07, *.shawcable.net

Pomijajac te wszystkie kontrowersje w tym meczu, to CzM, pisze to juz enty raz, w mojej ocenie, nie nadaje sie na trenera Legii.Nie umie poukladac zawodnikow zeby osiagac maksimum. Majac dobry material w postaci pilkarzy, nie po raz pierwszy udowadnia ze ta sztuka jest mu obca, vide mecze z Radomiakiem i z Wisla Krakow.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 11.09.2021 / 22:05, *.plus.pl

Zatrzymali się jak pociąg na stacji te wkłady do koszulek przy golu.

odpowiedz
Borys - 11.09.2021 / 22:05, *.jettel.pl

Niby piłkarze zawodowi a nie znają przepisów gry. Po odbiciu się piłki od zawodnika drużyny przeciwnej, nie ma spalonego. Gol prawidłowy. Gramy do gwizdka sędziego.

odpowiedz
Kieł - 11.09.2021 / 22:23, *.t-mobile.pl

@Borys : No w końcu. Myślałem,że może za bardzo narąbany jestem i mi się wydawało. Nie było żadnego spalonego.

odpowiedz
Zenek - 11.09.2021 / 22:05, *.orange.pl

żenująco słaby mecz Legii. I niech błąd liniowego nam tego nie przesłoni

odpowiedz
Nysa - 11.09.2021 / 22:43, *.net.pl

@Zenek: Jestem tego samego zdania!

odpowiedz
bolo - 11.09.2021 / 22:05, *.inetia.pl

Bez napastnika nic nie zrobimy.

odpowiedz
Władeczek - 11.09.2021 / 22:05, *.chello.pl

Ten Michniewicz to parodysta nie trener...............Nic ich nie nauczył..........zbieranina i nic więcej............Stachu wracaj i zagoń tych legijnych LENI do roboty.......za co oni taką kasę biorą ??????? Piłkarzyki bez wstydu i honoru......Tu jest Legia i trzeba zapie@lać a nie tylko patrzeć czy konto puchnie.............

odpowiedz
mietowy - 11.09.2021 / 22:03, *.aster.pl

to sie w glowie nie miesci

odpowiedz
Fan waleriana - 11.09.2021 / 22:03, *.telnaptelecom.pl

Jak nasza liga ma awansować skoro sędziowie to kalecy. Frankowski to sobie na gwizdku gra mozarta a sędzia liniowy łapie motyle chorągiewką. Po prostu żenada to już nawet nie jest śmieszne jak poziom sędziowania w naszej lidze jest nisko

odpowiedz
Sputnik 44 - 11.09.2021 / 22:03, *.vectranet.pl

Powtarzamy scenariusz łacha z poprzedniego sezonu - walka o miejsca 10 - 14.... Q..wa!

odpowiedz
KowaL - 11.09.2021 / 22:03, *.vectranet.pl

To jest hańba, Legia będzie bronić się przed spadkiem. Nie ma prezesa, nie ma trenera, nie ma drużyny. Do Legii skupiono szrot i tyle.

odpowiedz
Michał - 11.09.2021 / 22:49, *.telkab.pl

@KowaL: myślę, że mylisz jest polski Mourinho jako trener, jest prezes z wizją zespołu, naprawdę nie wiem o co Ci chodzi...

odpowiedz
maciex - 11.09.2021 / 22:02, *.120.45

Co to miało być sędzia macha chorągiewką piłkarze stanęli i nagle schowanie chorągiewki? Ja się pytam ile za to dostał w kieszeń?

odpowiedz
Siwy siwulec - 11.09.2021 / 22:02, *.centertel.pl

Sędzia macha jest spalony obrona staje sędzia glowny jest w dupie na środku ci ma słyszeć andre bedac przy bocznym i widząc flagę ze jest spalony to co się wydarzyło ze strony sędziów to juz nie piłkarski poker a jawny dramat
Główny widząc flagę juz powinien gwizdać ja na miejscu zawodników to bym np Boruc zdjął rękawice i powędrował do szatni bo to ku....o co robią sędziowie

odpowiedz
Zawieja - 11.09.2021 / 23:26, *.t-mobile.pl

@Siwy siwulec : chorągiewką sędzię macha chorągiewkę sędzia podnosi , flaga trzepocze na maszcie wisi na płocie .

odpowiedz
kibic - 11.09.2021 / 22:01, *.centertel.pl

hahahahahahahaha
A bilety na LE z kosmosuna

odpowiedz
???? - 11.09.2021 / 22:01, *.plus.pl

Powiem jedno gadaniem jeszcze nikt meczu nie wygrał A nasi kopacze za dużo mają pretensji A za mało walki i myślenia na boisku .

odpowiedz
SzB - 11.09.2021 / 22:01, *.pljtelecom.pl

Jest Frankowski, jest wałek, tyle w temacie.

odpowiedz
Lolo - 11.09.2021 / 22:33, *.plus.pl

@SzB: A gdzie ten wałek Frankowskiego? Bramka prawidłowa!

odpowiedz
SzB - 12.09.2021 / 08:46, *.pljtelecom.pl

@Lolo:
Strasznie wkurza mnie kiedy piłkarze bawią się w sędziowanie, co niestety u naszych jest dość częste, ale tym razem trochę racji mają. Liniowy daje znak, więc można uznać to za jakiś pewnik chyba.... Co innego, jeżeli to nasi sygnalizowaliby spalonego przy braku reakcji sędziego na linii.
Oczywiście nie jest też to usprawiedliwienie tego, że Pekhart strzeli gola jedynie jak mu piłka prosto na łeb spadnie.... Nowi zawodnicy mają potencjał, ale jak się robi transfery 5 minut przed startem ligi, to trudno żeby od razu wszystko zagrało. Mam tylko nadzieję, że trener ogarnie to zanim stanie się sytuacja analogiczna jak w Poznaniu w zeszłym roku.

odpowiedz
dadi82 - 13.09.2021 / 10:08, *.6.253

@Lolo: Brak ewidentnego karnego na Pekhardzie. Bramka dla Śląska oczywiście prawidłowa.

odpowiedz
Ha haaaa - 11.09.2021 / 22:01, *..

Wytłumaczyć pajacykom, że gra się na gwizdek

odpowiedz
Gast - 11.09.2021 / 22:00, *.chello.pl

Wincyj Cześka i szrotu

odpowiedz
CBR - 11.09.2021 / 22:00, *.mm.pl

Zauważyliście,że jak sędziuje piernik z Torunia to zawsze się dzieje........kręci pięknie.....gwiazdorem....następny mistrz sędziowania po Marciniaka.........a później się dziwią że nie chcą polskich sędziów w Europie.........szkoda gadać........ten człowiek powinien wrócić do sędziowania że starych czasów....A klasa toruńska........już tam gwiazdorzyl

odpowiedz
szkoda, ale teraz... - 11.09.2021 / 22:00, *..

FRANKOWSKA I MICHNIEWICZ NIE WESOŁA DLA NICH ATMOSFERA, BO LEGIA MICHNIEWICZA NA WIEŚĆ ŻEW FRAKOWSKA BICZ POWINNI SIE MOCNIEJ ZMOTYWOWAĆ MAJĄőC SĘDZIEGO I ŚLĄSK PRZECIW SOBIE, DARIUSZ TERAZ ZDECYDUJE POSTAWIĆ NA STAŚKA Z MOSKWY..

odpowiedz
Rikki - 11.09.2021 / 22:00, *.play-internet.pl

Zagrali dla Stasia Czercesowa , Micha na wylocie....

odpowiedz
Dedi - 11.09.2021 / 22:56, *.plus.pl

@Rikki:
Czyli to nie przypadek że Midoduski zaprosił na mecz Stasia Czerczsowa ze Spartakiem.
Ja też chcę Staska znowu Ł3 jazdazzzz kkww

odpowiedz
Redi - 11.09.2021 / 22:00, *.play-internet.pl

A czołówka odjeżdża...

odpowiedz
starszy - 11.09.2021 / 22:00, *.plus.pl

Drużyna ma potencjał ale Czesław nic z nich nie potrafi wycisnąć ani nic wymyśleć. Czas na powrót Stanisława. Teraz jest najlepszy moment.

odpowiedz
Amatorzy - 11.09.2021 / 21:59, *.net.pl

Niby profesjonalni piłkarze a nie wiedzą że gra się do gwizdka sędziego.

odpowiedz
Marcos - 11.09.2021 / 21:59, *.com.pl

Wstyd !!!

odpowiedz
Robert Szenfeld - 11.09.2021 / 21:59, *.centertel.pl

to jest niemożliwe ... ja prd ..... za każdym razem jak ta parówa sędziuje są jakieś cuda , ale teraz, to już przeszli z bońkiem samych siebie . To jest farsa .. naprawdę . Do gnoju a nie do sędziowania .. śedzia ,, się rozmyślił ,, .. idiota

odpowiedz
Ryj - 11.09.2021 / 21:58, *.207.60

Słaba nasza sytuacja w tabeli :/

odpowiedz
Groch - 11.09.2021 / 21:57, *.orange.pl

LEGIA 15 MIESCE

odpowiedz