Śląsk Wrocław - Legia Warszawa - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Mrok - 12.09.2021 / 08:24, *.play-internet.pl

Wg przepisów piłka nabita, odbita, po rykoszecie czyli inaczej zagrana niż celowo nie jest uznawana za podanie w żadnej sytuacji rozpatrywanej przepisami, również gdy trafi w wyniku takiego odbicia do przeciwnika a tu Muci blokował zagranie a nie zagrywał na skrzydło. Piłka się zatem od niego odbiła i Frankowski to doskonale wie tylko rżnie głupa jak zwykle. W tej sytuacji powinien zostać odgwizdany spalony przy dotknięciu piłki przez Garcię.
Inna sprawa ze zarówno Muci jak i Martins to idioci, którzy powinni trafić do A-klasowej szkółki w celu nabycia podstawowych nawyków piłkarskich. Nic nie tłumaczy tego ze nagle obaj odpuścili i po prostu stanęli bez gwizdka. Dali pretekst Frankowskiemu, żeby nas wyr..chał i jeszcze się mógł z tego swobodnie wytłumaczyć pokazując na gwizdek. VAR stał się po tym meczu czystą farsą

odpowiedz
Arek - 12.09.2021 / 23:34, *.tpnet.pl

@Mrok: właśnie tłumaczy. 99,9% piłkarzy na całym świecie by stanęło. To błąd popierdółki liniowego. Menda frankowska oczywiście też ma swoje za uszami. Bo jak na 6 fauli mamy 6 kartek, oni na 23 faule 3, to chyba coś tu nie gra.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.