fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
fff - 13.09.2021 / 18:14, *.cyfrowypolsat.pl

Byłem na meczu na sektorze gospodarzy - strona Śląska pokazywała, że wszystkie bilety poszły - dlaczego na meczu było tylko 20 kilka tysięcy?

odpowiedz
L - 13.09.2021 / 14:41, *.abi24.pl

Dokładnie, to co nam przyznali to wykorzystaliśmy z biletami , było kozacko .... a do tego dziada pod łodzią co krowy wypasał jakie teksty szły :)

odpowiedz
Cyniek - 13.09.2021 / 15:55, *.play-internet.pl

@L: dobry też był we Wrocławiu żul w oknie kamienicy

odpowiedz
Piotr (L) - 13.09.2021 / 11:34, *.centertel.pl

Było zajebiscie oprócz wyniku. My kibice jesteśmy zwycięzcami tego meczu. Pozdrawiam serdecznie wszystkich braci i siostry którzy byli na wyjeździe

odpowiedz
Antywolnych dni od piłki... - 12.09.2021 / 13:25, *.165.71

Miał byč rekord pobity,a była jedna trzecia pusta, i grajki i sêdziowie = kiepskie widowisko sportowe

odpowiedz
M... - 12.09.2021 / 19:23, *.t-mobile.pl

@Antywolnych dni od piłki...: Widzisz skoro Legia dostała mniej biletów to jak mieli pobić rekord mądralo ?

odpowiedz
Antywolnych dni od piłki... - 13.09.2021 / 01:27, *.02.net

To wychodzi na to że tam Ultras umiera...psy rzádzá na stadionie Śláska ale
Czasy...

odpowiedz
1916 - 12.09.2021 / 08:59, *.orange.pl

Lipa ta frekwencja zarówno po Ś jak i L

odpowiedz
Sadi - 12.09.2021 / 11:55, *.18.56

@1916: stuknij się w łeb mogłeś jechać to było by zdecydowanie więcej szacunku dla wszystkich obecnych było kozacko

odpowiedz
AG - 12.09.2021 / 14:41, *.chello.pl

@1916: Pierw się dowiedz ile otrzymaliśmy biletów a później komentuj

odpowiedz