Ihor Charatin - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Pierwszy trening Charatina. Powrót pozostałych kadrowiczów

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Czwartkowe zajęcia pierwszej drużyny rozpoczęły się o godzinie 17 ze względu na to, żeby jak najwięcej reprezentantów mogło wziąć w nich udział. Niektórzy weszli na boisko niemal prosto z samolotu. Do klubu wrócili już niemal wszyscy - brakowało jedynie Filipa Mladenovicia. Nie wszyscy jednak stawili się na murawie. Mahir Emreli i Mattias Johansson potrzebowali jeszcze regeneracji, więc trenowali lżej na siłowni. Z kolei Lirim Kastrati poleciał do Belgradu załatwiać sprawy wizowe przed wyjazdem do Rosji.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

Pierwszy raz z nowymi kolegami ćwiczył Ihor Charatin. Reprezentant Ukrainy kilka dni temu miał problemy żołądkowe, ale wszytko jest już w porządku i będzie brany pod uwagę do kadry meczowej ze Śląskiem Wrocław. Oprócz niego odnotowaliśmy powroty Cezarego Miszty, Jakuba KIsiela, Joela Abu Hanny i Szymona Włodarczyka.

Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki, podczas której zawodnicy między innymi grali na utrzymanie podzieleni na dwie drużyny, z tym że piłka podawana była rękami. Zabawa dostarczyła pozytywnych emocji. Potem odbyły się standardowe "dziadki" i można było przejść do części głównej, którą była praca taktyczna przed zbliżającym się meczem z Śląskiem Wrocław. Trener Czesław Michniewicz podzielił zawodników na dwie drużyny o następujących składach:

Różowi: Boruc - Jędrzejczyk, Wieteska, Nawrocki - Skibicki, Slisz, Andre Martins, Ribeiro - Rafael Lopes, Pekhart, Luquinhas
Fioletowi: Miszta - Rose, Kisiel, Abu Hanna - Włodarczyk, Celhaka, Charatin, Hołownia - Josue, Kostorz, Muci

Doskonalone były zarówno aspekty ofensywne jak i defensywne. Po półtorej godziny większość zawodników szybko udała się do budynku, bo coraz bardziej dawały o sobie znać wszechobecne komary.

Do Wrocławia pojedzie 21 zawodników. Pięciu zostanie w Warszawie, by w sobotę zagrać w III lidze z liderem tabeli Legionovią Legionowo. Będą to: Kacper Kostorz, Szymon Włodarczyk, Kacper Tobiasz, Jakub Kisiel i Bartłomiej Ciepiela.

W piątek zespół będzie trenował o godzinie 12:30, a zajęcia będą zamknięte dla przedstawicieli mediów. Następnie Wojskowi udadzą się na Dolny Śląsk, gdzie w sobotę o godzinie 20:00 zmierzą się ze Śląskiem Wrocław.

Fotoreportaż z treningu - 37 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
Ihor Charatin - fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.