Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Michniewicz: Nowych trzeba będzie rzucić na głęboką wodę

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy nowi zawodnicy mają już przynajmniej jeden trening za sobą w nowej drużynie. Po czwartkowych zajęciach poprosiliśmy szkoleniowca o krótką ocenę piłkarzy, którzy wzmocnili zespół w końcówce okienka transferowego. Poniżej prezentujemy wypowiedź Czesława Michniewicza.

- Widać, że Yuri Ribeiro nie miał problemów fizycznych, brakowało mu jednak kontaktu z piłką. Miał u nas sporo możliwości, żeby to nadrobić. W poprzednim tygodniu odbył dużo treningów indywidualnych. Wszystko to spowodowało, że czuje się coraz lepiej i ma szansę zagrać w najbliższym czasie. Dla nas to jest dobre rozwiązanie, bo nie ma Mladenovicia i musimy sobie radzić bez niego, a wahadło to jego nominalna pozycja.

- Jeśli chodzi o Jurgena Celhakę, widać, że umie grać w piłkę i dużo widzi. Na pierwszym treningu zagrał fajną piłkę, widać, że myśli na boisku, przewiduje pewne rzeczy, pewne rozwiązania. Ma swobodę z piłką, dobrą motorykę, a poza tym odpowiednią sylwetkę.

- Ihor Charatin dzisiaj miał z nami pierwszy trening. Ma dużą swobodę z piłką przy nodze. Czasami przesadza z zagraniami piętką, ale widać, że piłka go słucha. Wiadomo, że jeszcze nikogo nie zna, bo jest niemal prosto z podróży, ale to może być ciekawy zawodnik. Będzie opcją dla Andre Martinsa i Bartka Slisza.

- Już po pierwszym treningu było widać, że Lirim Kastrati to bardzo dynamiczny zawodnik. Przekonaliśmy się zresztą o tym podczas meczu z Dinamem Zagrzeb. Widać, że jest mocny i dobrze przygotowany.

- Fajnie, że wszyscy łatwo złapali kontakt z drużyną. Przyszli na koniec okienka i nie będzie możliwości zagrania żadnego sparingu, bo nie ma kiedy. Od razu trzeba będzie ich rzucić na głęboką wodę, ale też każdy z nich był dłużej w treningu, poza Ribeiro, który jakiś czas nie grał.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
WETERAN - 10.09.2021 / 14:44, *.tpnet.pl

Chyba się nie obrażą chłopaki jak napiszę,że jeden będzie "charatał gałę" a drugi "kastrował przeciwników",no może....niedosłownie.
A tak poważnie,to szykuję się chyba dobre wzmocnienie drużyny.

odpowiedz
Deep water - 10.09.2021 / 12:47, *.02.net

Najpierw trener sprawdza jaki poziom pływania i tych co dajá rade na głéboká!reszta poprawia pływanie a jak nie, to do drugiej drużyny na poprawianie i to wszystko w kròtkim czasie, nie ma opier...lania sie to jest Legia Warszawa!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.09.2021 / 14:28, *.vectranet.pl

@Deep water: w 4 ligowych rezerwach nawet mioduski z kucharczykiem by se dali rade :) rezerwy musza awansowac !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.09.2021 / 18:32, *.vectranet.pl

@kami(L)PRAGA: z kucharskim sie rozpedzilem i nie poprawilem swoja drogą P,Kobierecki odchodzi z rezerw Legi i idzie do 3ligowego znicza pruszkow to tylko potwierdza ze klub działa bez ambicji nie wymagaja od pilkarzy trenerow awansu gra na szczeblu 4-8 ligi ma byc szczytem mozliwosci dla naszych mlodych pilkarzy po czym wrzucaja ich do pierwszej druzyny i wypozyczaja ich do takiej arki by sie ogrywali bo prezentuja niski poziom poczym wraca taki gosc z arki i nadal prezentuje kiepski poziom bo tam tez brakuje fachowcow NIE lepiej ZATRUDNIC fachowcow awansowac rezerwy do fortuna pierwszej ligi i pod okiem fachowcow rozwijac pilkarzy ??? bo to zenujace ze pilkarze uciekaja z Legii do 2-3 ligowych klubow gdyz granie w LEGI i jej rezerwach jest gorsze niz reprezentowanie barw jakiegos radunia stezyca-sokola ostruda czy innych podobnych klubow wystepujacych szczebel wyzej brak pomyslu na dobra pilke rezerw uswiadamia pilkarzy ze trzeba z tad uciekac rezerwy to nie jest miejsce na emerytow tam musza byc dobrzy zawodnicy by mlodzi mieli do kogo rownac poziomem :P

odpowiedz
Przemek - 10.09.2021 / 08:39, *.centertel.pl

Musimy wygrać, bo żona koszulkę już mi uprasowala ,i tez czeka na mecz , cały czas daje mi relacje o nowościach jakie zachodzą w Legi

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 09.09.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

kazdy pilkarz ktory tu przyjdzie z powaznego klubu to wzmocnienie nawet jak pare miesiecy nie bedzie trenowal przyklad Yuri Ribeiro sam twierdzil ze jest nie przygotowany ale poziom naszego przygotowania jest zalosny ZOBACZ CZESIU >Lirim Kastrati jego poziom szybkosc jest czyms nie mozliwym do osiagniecia przez polski sztab leserow

odpowiedz
Markus Merk - 10.09.2021 / 00:00, *.play-internet.pl

@kami(L)PRAGA: Poznańska pyro, na Legia.net cię rozszyfrowali, to tu żeś przylazł, przybłędo.

odpowiedz
Zealley - 10.09.2021 / 13:19, *.chello.pl

@Markus Merk:
kibic Legii - a nad łóżkiem - Wiara Lecha

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.09.2021 / 13:35, *.vectranet.pl

sam jestes przybleda w barwach łacha

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.09.2021 / 13:40, *.vectranet.pl

Legia,net nie zamieszcza komentarzy napisz mi gdzie cos skomentowałem ??

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.09.2021 / 13:57, *.vectranet.pl

@Zealley: i kto tu jest kibicem łacha ?? jak mozna wielkimi literami takie gów,,, a wypisywac ???kolejny troll podejrzewam ze was poznanskich troli wierszyk zabolał z youtuba :D Na Polish Fans poszła pewnie seria skarg by to usunac bo wiersyk zniknoł pamietam tylko ze poczatek był coś
ze cos bylo tam jedzie przez las lokomotywa pewnie zatrzyma sie gdzies na grzyba ,,,,cos tam dalej ....i nagle przy łodzi łks jej wchodzi zal mi was pyrki bo wam masć nie pomaga!!!!!!!

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 10.09.2021 / 14:12, *.vectranet.pl

@Markus Merk: nim nazwiesz kogos kibicem łacha pamietaj ze to gorsze niż pocisk po rodzicach wiec nie bluzgaj na kogoś jak niewiesz z kim piszesz kazdy moze sie podpisac jakims nickiem

odpowiedz
Zealley - 10.09.2021 / 15:05, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA:
nazwa własna panie kolego w języku polskim to piszemy z dużej litery

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 09.09.2021 / 21:32, *.plus.pl

Uff, ależ się uspokoiłem.

odpowiedz
Rytm - 09.09.2021 / 20:41, *.centertel.pl

No i ok! Jak są dobrzy, to sobie poradzą od razu!

odpowiedz
Cyniek - 09.09.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

@Rytm: dokładnie

odpowiedz