Czesław Michniewicz - fot. Woytek / Legionisci.com

Michniewicz wyrzucony z ławki rezerwowych

Woytek, źródło: Legionisci.com

Tuż przed zejściem do szatni na przerwę trener Czesław Michniewicz został napomniany przez Bartosza Frankowskiego drugą żółtą kartką. W konsekwencji drugie 45 minut meczu we Wrocławiu musiał oglądać z trybun. To oznacza, że najprawdopodobniej w najbliższych dwóch meczach (Górnik Łęczna i Raków Częstochowa) trener Legii nie będzie mógł prowadzić drużyny.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
n - 13.09.2021 / 08:17, *.172.71

I dobrze, chórzysta niech wypie...a

odpowiedz
ZWP - 12.09.2021 / 18:49, *.cyfrowypolsat.pl

Czyje zachowanie oceniacie?
Trenera czy sędziego?
Jeżeli trenera, to mylicie przyczynę ze skutkiem.
O przewidywanym zachowaniu sędziego pisało wielu przed meczem.
W trakcie meczu jednoznacznie wypowiadał się Kazimierz Węgrzyn,
którego nie można posądzać o sympatyzowaniu za Legią.
Wszystko jasne.
A sympatycy Legii, to zamiast pisać na stronach
powinni zasypać mailami prezesa PZPN i szefa sędziów.
Jakimi?
Wszystko dopuszczalne!
Do Frankowskiego szkoda pisać, dso takich nic nie dociera.

odpowiedz
Cezary_1958 - 12.09.2021 / 17:27, *.chello.pl

Pan Czesław miał rację. Złemu Sędziemu zawsze należy mówić prawdę, że jest stronniczy. Pierwsza kartka, po "karnym" dla L. Nie można siedzieć bezczynnie, gdy ktoś przykłada Ci raz z lewej raz z prawej. 8 kartek i 2 kontuzje to trochę za dużo jak na jeden mecz. W następnych meczach w każdej kontrowersyjnej sytuacji pod bramką L sędziowie będą karać L karnymi. L będzie po kilku meczach szpitalem.

odpowiedz
M. - 12.09.2021 / 09:04, *.telefonica.de

Sędzia przekręca mecz i nie można mu nic powiedzieć. Trener dostaje dwa mecze na trybunach, a sędzia sędziuje w następnej kolejce. Święte krowy

odpowiedz
Zygi z Legnicy - 12.09.2021 / 08:56, *.inetia.pl

Trenerzy, działacze i piłkarze zbyt dużo sobie pozwą lają. Co to ma znaczyć, wymachiwanie łapami, darcie się w kierunku sędziów itd. itd. Więcej pokory, "bogo wie" zielonej murawy. Zacznijcie grać, skończcie z tym radosnym fudbolem

odpowiedz
Piotr 55 - 12.09.2021 / 07:35, *.jmdi.pl

Michniewicz to dobry trener , ale musi panować nad emocjami , w meczu ze Śląskiem , Legia może czuć się oszukana ale prawda jest taka że mieli swoje sytuacje , których nie wykorzystała

odpowiedz
Zdzicho - 12.09.2021 / 05:55, *.tpnet.pl

Jak nie idzie, to zawsze sedzia jest zly

odpowiedz
Po(L)aK - 12.09.2021 / 05:35, *.107.117

No cóż, nie jestem i nie byłem zwolennikiem Czesia. Awansował do LE, też w wielkich bólach, ligę konferencji to i bez trenera powinniśmy osiągnąć. Na chwilę obecną, odwróć tabelę zobaczysz Legię na czele, dawno nie było tak fatalnego startu. Sędziowanie sędziowaniem ale powinni nastrzelac ze 3 bramki wcześniej i by nie było o czym gadać

odpowiedz
Ygoor - 11.09.2021 / 22:44, *.centertel.pl

Trudno się dziwić Czesławowi.Chyba każdy by wyszedł z siebie przy takim sędziowaniu.

odpowiedz
xaxa1212 - 11.09.2021 / 23:42, *.tpnet.pl

@Ygoor: i po takiej grze. Nie długo będzie sobie trener Michniewicz oglądał mecze na spokojnie sprzed TV w domu:)

odpowiedz
Siłka - 11.09.2021 / 22:38, *.com.pl

Frankowski
Co?
Ty....

odpowiedz
Pierwszy - 11.09.2021 / 22:30, *.75.251

Odpier....cie się od Czesia. Frankowski to znany miłośnik Legii i cudów można się było spodziewać.

odpowiedz
ding - 11.09.2021 / 22:29, *.chello.pl

6 kartek dla piłkarzy Legii (+2 dla Michniewicza). Czy to klubowy rekord pod tym względem?

odpowiedz
FANATYK - 11.09.2021 / 22:22, *.85.50

To już ten czas!

odpowiedz
Ciekawski - 11.09.2021 / 22:17, *.t-mobile.pl

Frankowski. Kto go ciągle wystawia na mecze Legii?

odpowiedz
Ryj - 11.09.2021 / 23:30, *.t-mobile.pl

@Ciekawski: bingo!

odpowiedz
Korek - 12.09.2021 / 00:19, *.chello.pl

@Ciekawski: być może duch Przesmyckiego, ew. zakompleksione zaplecze PZPN-u.

odpowiedz
LG - 11.09.2021 / 22:13, *.chello.pl

Czesi stary a głupi...

odpowiedz
0-711 - 11.09.2021 / 22:10, *.plus.pl

Kiedy my go w końcu zwolnimy!? Już 3 porażka! W 5 meczach!!!!!

odpowiedz
Leny - 12.09.2021 / 05:53, *.autocom.pl

@0-711: zwolnimy? my? sam się zwolnij.

odpowiedz
Lolo Ferrari - 12.09.2021 / 21:31, *.play-internet.pl

@0-711: zmykaj

odpowiedz
CZEKAMY NA STASIA! - 11.09.2021 / 22:07, *..

ZDJĘCIE MÓWI ZA SIEBIE, TO JEGO KONIEC KARIERY W WARSZAWIE, STOLICY POLSKI!

odpowiedz
Zlb - 12.09.2021 / 00:01, *.t-mobile.pl

@CZEKAMY NA STASIA!:

odpowiedz
L - 12.09.2021 / 00:06, *.otenet.gr

@CZEKAMY NA STASIA!: nie zesraj się z tym Stasiem

odpowiedz
Redi - 11.09.2021 / 22:07, *.play-internet.pl

Pyskaty ten nasz Czesiek

odpowiedz
KowaL - 11.09.2021 / 22:01, *.vectranet.pl

Wywalić go z Legii łącznie z Mioduskim

odpowiedz
???? - 11.09.2021 / 22:17, *.plus.pl

@KowaL: szkoda że nie wyrzucony z klubu.

odpowiedz