fot. Woytek / Legionisci.com

Domowe mecze Legii w Lidze Europy w TVP

Woytek, źródło: Legionisci.com

Spotkania Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, które zostaną rozegrane w Warszawie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, będą transmitowane na antenie TVP - poinformował na Twitterze dyrektor stacji Marek Szkolnikowski.

Wyjazdowe spotkania z udziałem Legii zostaną retransmitowane na antenie TVP Sport tuż po końcowym gwizdku. Wszystkie mecze stołecznego klubu w LE będą pokazywane na żywo na platformie Viaplay, która od tego sezonu ma prawa do transmitowania meczów Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy.

Spotkanie Spartak Moskwa - Legia Warszawa odbędzie się w najbliższą środę, 15 września o godzinie 16:30 czasu polskiego.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (96)

+dodaj komentarz
Stary dziad - 14.09.2021 / 20:10, *.orange.pl

Koledzy, mam pytanie czy na macu w necie obejrzę gdzieś mecz, żaden ze mnie haker ale jak by ktoś coś wiedział to dajcie info. Bez instalowania żadnych aplikacji. Z góry dziękuję

odpowiedz
Adam - 15.09.2021 / 14:28, *.chello.pl

@Stary dziad: Viaplay, pierwszy miesiąc za darmo, tylko zakładasz konto, od razu możesz anulować subskrypcję i oglądasz przez przeglądarkę internetową.

odpowiedz
B - 14.09.2021 / 19:58, *.master.pl

Gdyby nie było transmisji na ogólnopolskim kanale TVP to dopiero był by tu jazgot. Czy Wami ktoś tak steruje ???

odpowiedz
Kibic L - 14.09.2021 / 19:50, *.t-mobile.pl

Była transmisja ligi mistrzów na tym kanale, co jutro Legię pokazują. Już teraz nie ma....

odpowiedz
Jerry - 14.09.2021 / 15:09, *.plus.pl

Poczekam na retransmisje. Nie maproblemu. Nie będę dofinansowywal następnych cwaniakow. Piłki w tv i tak mam dużo za dużo

odpowiedz
kalosz - 14.09.2021 / 13:41, *.mm.pl

http://185.125.230.244/timetable/ niema za co:)

odpowiedz
:o) - 14.09.2021 / 17:38, *.chello.pl

@kalosz: Na zdrowie!

odpowiedz
Kibic L - 13.09.2021 / 22:45, *.t-mobile.pl

Nie mogę znaleźć tego kanału cbc sport. Jest u was dalej normalnie?

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 22:53, *.plus.pl

@Kibic L:
https://play.google.com/store/apps/details?id=azcanlitv.np.software

W tej aplikacji jest kanał cbc sport w jakości hd, smiga idealnie. Bez opóźnień żadnych.
Piękny football na androidzie. Obencie oglądam Granada - Betis. W środę nasza Legia.

odpowiedz
Kibic L - 13.09.2021 / 22:58, *.t-mobile.pl

@Dedi: ja pobrałem tę aplikację hizli.tv i tam tego kanału nie było..

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 23:18, *.plus.pl

@Kibic L:
W Az Canli tv
Jest ten kanał.

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 23:20, *.plus.pl

@Kibic L:
Wchodzisz w tą aplikację i na samej górze
pisze AZE TV otwierasz to i jest widoczny Cbc Sport w trzech wersjach jest sd i Hd.

odpowiedz
WIDZ - 14.09.2021 / 01:22, *.chello.pl

@Dedi: Niestety na Macu - nie rusza...

odpowiedz
Legion - 13.09.2021 / 21:25, *.chello.pl

Nie kupować -> nie zarobią -> nie będzie im się opłacało -> zwiną się w cholerę.
W przeciwnym razie dalej będą się tak rozdrabniać, bo każdy chce zarobić i autentycznie każde takie g.... będzie miało swoją ligę. Nie obejrzycie na żywo w tv 3 (!!!) wyjazdowych meczów (lub obejrzycie w azerskiej tv), potem obejrzycie retransmisje. Nic strasznego się nie stanie. A to viaplay pogonić w cholerę.

odpowiedz
Szelka - 13.09.2021 / 21:49, *.chello.pl

@Legion: absolutnie słuszna sugestia. Po viaplay z pewnością pojawią się inni, chcący zedrzeć z okresowych naiwniaków. Czas najwyższy sensownie zareagować...

odpowiedz
Hh - 14.09.2021 / 09:00, *.centertel.pl

@Szelka: w ogóle rynek dąży do tego byś za każde rozgrywki płacił u innego operatora, i za każde nich płacił oddzielnie, tak jak mial3n kiedyś c+ A w nim LM,Francja , Włochy, Hiszpania, Anglia tak wjechał eleven i zamiast płacić za pakiet c+ tylko 40zl to muszę płacić i za cplus i eleven A ta LM w Polsacie pier...le już w ogóle ksj

odpowiedz
Adam - 15.09.2021 / 14:31, *.chello.pl

@Hh: O jejku, jaki biedny. Klamkę Ci trzymają przy głowie i zmuszają do płacenia. No musisz mieć te wszystkie ligi, nie chcesz, ale nie masz wyboru.

Bądźmy poważni. Świat się zmienia, rynek też. Takie płakania, że 'kiedyś to było' nie ma sensu i jest po prostu śmieszne. Teraz jest narzekanie, że różne ligi u rożnych operatorów, ale gdyby ktoś przysrał pakietem ze wszystkim to wtedy byłby płacz, że drogo i dlaczego mamy płacić za ligi, które nas nie interesują.

odpowiedz
Adam - 15.09.2021 / 14:40, *.chello.pl

@Legion: I bardzo dobrze. Dzięki temu można sobie wybrać co chcesz oglądać, zamiast bawić się w kablówki, długie umowy i pakiety, które wciskają, a które nie są potrzebne.
Viaplay ma prawa do F1 w Polsce (chyba od 2023) i do ligi angielskiej (od przyszłego roku, jeżeli dobrze pamiętam). Raczej nigdzie się nie wybierają, co jest dobrą wiadomością - będę musieli konkurować z innymi, więc jest jakaś tam mała szansa, że jakość np C+ się podniesie. Oczywiście sam VP ma teraz dużo do poprawy, ale coś takiego ma miejsce (niestety) przy starcie prawie każdej usługi, czy platformy.

VP zrobiło tak mocne wejście do naszego kraju, że raczej nie ma się co spodziewać szybkiego odwrotu. Sam póki co jestem w miarę zadowolony, ale nie wiem, czy zostanę po darmowym miesiącu. Póki co oferta jest dosyć uboga (bo to nie tylko sport).

odpowiedz
NAS - 13.09.2021 / 20:34, *.centertel.pl

Domowe??!! To się na stadionie ogląda!!!

odpowiedz
jo - 13.09.2021 / 20:23, *.centertel.pl

Kupowanie przez kolejne podmioty praw do transmisji rozgrywek ligowych i pucharowych to jakaś masakra. Chatę trzeba obstawić antenami i dekoderami... Wolałbym jeden konkretny pakiet a nie takie robebłane gówno na tysiąc kawałków.

odpowiedz
AA2 - 14.09.2021 / 06:50, *.centertel.pl

@jo: czasy anten już minęły, dziś masz wszystko online

odpowiedz
grzesiek - 13.09.2021 / 19:23, *.centertel.pl

Nie popisala sie tvp

odpowiedz
emoka - 13.09.2021 / 18:49, *.centertel.pl

Oglądanie retransmisji meczu to jak zagryzanie wodki na następny dzień po piciu

odpowiedz
Artur - 13.09.2021 / 17:48, *.orange.pl

podajesz nr korty więc rezygnacja nie jest łatwa będą ci ściągać i szukać kruczków aby nie rozwiązać umowy

odpowiedz
Adam - 13.09.2021 / 18:26, *.chello.pl

@Artur: Wystarczy anulować i tyle.

odpowiedz
matus007 - 13.09.2021 / 17:23, *.play-internet.pl

człowiek wykupi i będzie się przycinać...

odpowiedz
(L)opez pl - 13.09.2021 / 16:35, *.mm.pl

viaplay można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie
Ja wykupiłem. Z kumplem na pól płacimy po 17 zł. na miesiąc
Czyli tragedii nie ma
W każdej chwili można zrezygnować

odpowiedz
Gienek z Plutycz - 13.09.2021 / 16:47, *.chello.pl

@(L)opez pl: każden orze jak moze

odpowiedz
Kibic - 13.09.2021 / 16:48, *.cyfrowypolsat.pl

@(L)opez pl: ja próbowałem na dwóch kontach jednocześnie i niestety nie działa

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 13.09.2021 / 22:30, *.play-internet.pl

@(L)opez pl: Nie kupować tego gówna, niech spierd.... ile może być tych rozdrabnień, każdy coś chce mieć, a kibice tracą.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 13.09.2021 / 15:44, *.plus.pl

A komentować będzie pewnie wegrzyn a w studiu mila?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.09.2021 / 17:58, *.btcentralplus.com

@Wieczny fan Mioduskiego : Chyba ze w studiu bedzie Borek to Mila ne potrzebny bo Borek gada non-stop godzinami.

odpowiedz
Ding - 14.09.2021 / 14:18, *.play-internet.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : A na murawie z mikrofonem ta dziumdzia, co uśmierciła Eriksena.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 14.09.2021 / 20:15, *.plus.pl

@Ding: Sylwia dekiert? E już wolę Maję Strzelczyk z NC+ młodsza i zna sie na robocie

odpowiedz
Korda - 13.09.2021 / 15:29, *.centertel.pl

Jeszcze trochę i każda liga będzie na innej platformie za którą będzie trzeba płacić aby obejrzeć jakikolwiek mecz. Powinni trochę ograniczać ilości tych telewizji

odpowiedz
Bulbulator - 13.09.2021 / 17:04, *.55.238

@Korda: Komunizm ci się marzy ? Ja wolę płacić i mieć wybór. Wszystko chciało by się za darmo. Ty też pracujesz za darmo ?

odpowiedz
dudek - 13.09.2021 / 22:09, *.185.182

@Bulbulator: nie pitol, w innych krajach telewizja publiczna potrafi miec senswony repertuar, z ograniczona iloscia reklam i ekspertami na poziomie. W Polsce telewizja publiczna to dno, a i tak ciagnie sie od kazdego hajs za abonament

odpowiedz
Bulbulator - 13.09.2021 / 23:56, *.55.238

@dudek: Gdzie ty w mojej wypowiedzi widzisz cokolwiek o telewizji publicznej, którą zresztą podobnie jak ty i zresztą każdy myślący samodzielnie człowiek uważam za szambo. Przecież wyraźnie napisałem że wolę mieć wybór i płacić z własnej woli, niż aby zabrane mi pieniądze szły na publiczne popłuczyny. Pozdrawiam.

odpowiedz
77/82 - 14.09.2021 / 08:29, *.warszawa.pl

@Bulbulator: ja nie mam nic przeciwko płaceniu ale takie firmy jak viaplay w ogóle nie powinny mieć prawa do startu w przetargu o transmisje, skoro ni oferują pełnego HD (o 4k nie wypominając). To jest cofanie się z technologią o dobrą dekadę. Dlatego jedyną słuszną decyzją jest nie płacenie tym dziadom. Niech się UEFA czy władze premierleague (bo liga angielska od nowego sezonu też będzie tylko w tym badziewiu z jakością rodem z komórek) zastanowią na drugi raz z kim podpisują umowy, godzące prosto w kibiców.

odpowiedz
Adam - 15.09.2021 / 14:49, *.chello.pl

@77/82: No teraz z jakością meczów na żywo jest okej. 4K ma się pojawić przed startem następnego sezonu piłkarskiego, ale nie znalazłęm dokładnych informacji, czy ram czasowych. Poczekamy, zobaczymy.

odpowiedz
Na tvp i s port - 13.09.2021 / 15:29, *.chello.pl

Właśnie leci retransmisja slask legia jakby ktoś chcial

odpowiedz
rolnik78 - 13.09.2021 / 17:48, *.135.196

@Na tvp i s port: A może tak Legia! nie nauczyli pisowni ????

odpowiedz
Arek - 13.09.2021 / 14:45, *.tpnet.pl

A ja podbijam swoje pytanie z soboty. Da się tam wykupić pojedynczą transmisję, czy muszę płacić ten ich abonament za 34 zł.? Na ipli by człowiek wykupił i obejrzał, a na tym gównie, cholera wie. Bo ich abo kupować nie zamierzam. A transmisję bym kupił.

odpowiedz
Kibic - 13.09.2021 / 14:57, *.tpnet.pl

@Arek: Niestety musisz wykupić cały abonament, pierwszy miesiąc masz darmowy później 34zl i w każdej chwili możesz zrezygnować

odpowiedz
kubica - 13.09.2021 / 15:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Arek: może da radę zapłacić jednorazówką wirtualną revoluta i mieć co miesiąc miesiąc za darmo na nowym koncie? sprawdzał ktoś?

odpowiedz
Kimi Hamalainen - 13.09.2021 / 15:14, *.chello.pl

@kubica: nie mam co robić to sprawdze

odpowiedz
Arek - 13.09.2021 / 16:27, *.tpnet.pl

@Kibic: dzięki.

odpowiedz
Jasio - 13.09.2021 / 20:54, *.aster.pl

@kubica: Pierwsza rejestracja działa. Za 30 dni dam znać o kolejnej.

odpowiedz
FFA - 14.09.2021 / 09:42, *.vectranet.pl

@kubica: Revout nie przejdzie, bo cwaniacy zabezpieczyli się, i system honoruje tylko karty kredytowe wydane w Polsce. Właśnie miałem z tym problem.

odpowiedz
KrystekLegia - 13.09.2021 / 14:38, *.chello.pl

Masakra a Amica była normalnie przecież to jest nienormalne.

odpowiedz
Hector - 13.09.2021 / 13:12, *.chello.pl

https://www.jokerstreaming albo
https://sportshub.stream/ na pewno jakieś streamy będą
(nawet po rosyjsku)

odpowiedz
Jędruś - 13.09.2021 / 14:24, *.chello.pl

@Hector:
i jeszcze wspierać pana Wilkowicza (GW)

odpowiedz
Gość niedzielny - 13.09.2021 / 12:56, *.centertel.pl

He he fajnie reklamują w TV.Azer nasz mecz Spartak Moskwa-Legion Warszawa ????

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 13:18, *.plus.pl

@Gość niedzielny :
Taa ja już sprawdziłem program bo tam oglądam i jest na całej stronie reklama !
Emreli ma dużą siłe chcą go oglądać i tyle
a u nas retransmisja..

odpowiedz
Gość niedzielny - 13.09.2021 / 14:00, *.centertel.pl

@Dedi: ale da radę tam oglądać czy przerywa jakimiś reklamami?

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 16:36, *.plus.pl

@Gość niedzielny :
Az Canli Tv,Hizli TV sklep google Play
To są aplikacje w sklepie play gdzie jest kanał CBC Sport. Jak i zarówno online w sieci. Bardzo dobra jakość. Równo leci mecz bez opóźnienia. Bez reklam
Możesz też online w internecie

odpowiedz
oLaf - 13.09.2021 / 12:33, *.vectranet.pl

chłopaki, nie kupujcie tego g.... Viaplay bo zostaniecie z tym do końca życia!!! + za dwa lata dorzucą Wam Ekstraklasę za kolejne 50zł : (((

To samo było z KSW etc. - teraz tylko na płatnych platformach.

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 16:39, *.plus.pl

@oLaf:
Potwierdzam słowa kolegi ! I wcale łatwo nie jest tak zrezygnować w dowolnym momencie jak oni to piszą to jest kłamstwo... Nie spodziejesz się i masz dodatkowe opłaty ....

odpowiedz
Wiem co mówię - 13.09.2021 / 12:22, *.chello.pl

Oglądanie retransmisji jest jak jedzenie zimnego obiadu...

odpowiedz
no - 13.09.2021 / 13:26, *.plus.pl

@Wiem co mówię : chyba, że na obiad jest chłodnik :)

odpowiedz
j24 - 13.09.2021 / 12:20, *.play-internet.pl

Szkoda, trzeba będzie jakoś kombinować ze streamami albo czekać na retransmisję, bo nie widzi mi się płacenie kolejnego abonamentu.

odpowiedz
Lfan - 13.09.2021 / 12:16, *.autocom.pl

Proponuje wszelkie uwagi wysyłać Panu Kurskiemu i Szkolnikowskiemu oraz do TVP Sport wysyłać na Twitterze.
#ChcemyLegiiwTVP

odpowiedz
fdfd - 13.09.2021 / 12:13, *.com.pl

Mecz ze Spartakiem pokaże darmowy, niekodowany, azerski kanał CBC Sport. Mecz jest w ramówce tego kanału cbcsport.az/tv_program_schedule

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 12:07, *.plus.pl

Środowy mecz L będzie pokazywany przez darmowy kanał azerski CBC Sport. Jest on dostępny Online ale też w aplikacji Sklep Play
Android wystarczy wpisać azer tv a tam będzie ten kanał. Jest też online. Oglądam czasami Premier League

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 12:26, *.plus.pl

@Dedi:
Az Canli Tv,Hizli TV
To są aplikacje w sklepie play gdzie jest kanał CBC Sport. Jak i zarówno online w sieci.

odpowiedz
Ryniek - 13.09.2021 / 20:18, *.vectranet.pl

@Dedi: Wielkie dzięki, działa cacy

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 22:44, *.plus.pl

@Ryniek:
Pozderko L

odpowiedz
Kibic L - 13.09.2021 / 22:54, *.t-mobile.pl

@Dedi: macie dalej ten kanał? Nie ma go w zakładce sport...

odpowiedz
Dedi - 14.09.2021 / 00:29, *.plus.pl

@Kibic L:
Aplikacja AZ Canli tv nota 4.6 w google Play.
Otwierasz wchodzisz w AZ tv na samej górze i jest CBC Sport śmiga jak ta lala jakość Perfect.

odpowiedz
Kk - 13.09.2021 / 12:06, *.tpnet.pl

A czy ktoś się orientuje czy mecze wyjazdowe będą na TVP Sport?

odpowiedz
:oD - 13.09.2021 / 12:10, *.chello.pl

@Kk: hehe

odpowiedz
dave - 13.09.2021 / 12:14, *.warszawa.pl

@Kk: Będą retransmitowane. Jest napisane w tekście.

odpowiedz
Pacz - 13.09.2021 / 12:01, *.t-mobile.pl

Stopniowo podnoszą temperaturę przed meczem, żeby jak najwięcej osób kupiło to viaplay, a w dniu meczu pewnie będzie informacja o transmisji w telewizji publicznej. Właściwie o retransmisji, bo mecz w Moskwie jest o wczesnej porze.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 13.09.2021 / 12:01, *.btcentralplus.com

No to zeby ogladac pilke abonament na cplus, polsatsport, eleven, viaplay....Dobrze ze przynajmniej mecze domowe w LE za darmo !!

odpowiedz
Adam - 13.09.2021 / 12:11, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Nie za darmo. Za dwa miliardy.

odpowiedz
Kibic - 13.09.2021 / 12:32, *.centertel.pl

@Adam: Czyli dobrze wydane 2 mld.

odpowiedz
wodz - 13.09.2021 / 13:17, *.tpnet.pl

@Adam: ale jesteś czopek, przypomnij sobie jak c+ miała wszystko to było ok.? dają transmisję za darmo a ten filozofuje. niektórych rozumowanie woła o pomste do nieba

odpowiedz
Adam - 13.09.2021 / 14:36, *.chello.pl

@Kibic: Jeżeli naprawdę tak uważasz to nie wiem gdzie są Twoje priorytety, ale raczej nie tam gdzie powinny.
@wodz: Ja nikogo nie obrażam, byłoby fajnie gdybyś też potrafił rozmawiać inaczej niż dzieci w piaskownicy. Nie mówię, czy to dobrze, czy źle. Po prostu trzeba uświadamiać ludzi, że nie, to nie jest za darmo, to jest przede wszystkim z podatków.

odpowiedz
Cyceriusz - 13.09.2021 / 11:56, *.aster.pl

Ryjki na STrims.WOrld każdy mecz można obejrzeć :) i każde wydarzenie sportowe kodowane(ppv) np.ksw,gromda itd. Polecam :)

odpowiedz
eN - 13.09.2021 / 11:51, *.as13285.net

Dla zainteresowanych viaplayna start 30 dni za darno tylko na terenie UE w UK blokada regionalna.

odpowiedz
Bart - 13.09.2021 / 11:38, *.chello.pl

To o ktorej retransmisja w TV PL?

odpowiedz
1916 - 13.09.2021 / 11:35, *.play-internet.pl

A te retransmisje to z jakim opóźnieniem?

odpowiedz
fdfd - 13.09.2021 / 12:14, *.com.pl

@1916: Retransmisja tuz po koncowym gwizdku.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 13.09.2021 / 23:05, *.play-internet.pl

@fdfd: Oczywiście lepiej oglądać na żywo ale akurat mecz w Moskwie na Tvp sport będzie ok. 18.30 to pewnie dla większości lepsza pora (po powrocie z pracy) do obejrzenia natomiast pozostałe 2 mecze są o g. 21 więc retransmisje ok. godz. 23 - niestety.

odpowiedz
Ursynowiak - 13.09.2021 / 11:25, *.net.pl

Mecze domowe to obejrzymy na stadionie. TVP dało ciała.

odpowiedz
BIERRUT - 13.09.2021 / 11:47, *.centertel.pl

@Ursynowiak: zaporowe warunki podobno

odpowiedz
JeLonek - 13.09.2021 / 11:23, *.telkab.pl

Coś się płaci za rejestrację ? Czy można normalnie odpalić mecz ?

odpowiedz
Kibic L - 13.09.2021 / 11:18, *.t-mobile.pl

Ktoś korzysta z tego Viaplay? Da się coś tam oglądać czy szkoda gadać?

odpowiedz
Gruby` - 13.09.2021 / 11:32, *.cel.pl

@Kibic L: Szkoda gadać, 720p jako super rozdzielczość oferują więc nie warto nawet włączać żeby zobaczyć

odpowiedz
KAROLKK2 - 13.09.2021 / 11:35, *.centertel.pl

@Kibic L: Da się oglądać choć czsem przycina, ale to zależy od szybkości internetu. Fakt, że w sobotę oglądałem Bayern i bardziej się zacinało niż np 3 tygodnie temu ( nie wiem czy sieć czy ilość użytkowników czas pokaże). Komentatorzy może nie mistrzowie świata (jak wszyscy wnaszych TV)ale da się wytrzymać

odpowiedz
KAROLKK2 - 13.09.2021 / 11:38, *.centertel.pl

@Kibic L: 30 dni od rejestracji masz za darmo, potem 34 zł miesięcznie ściągane z karty wrejestrować możesz się podobno w każdej chwili

odpowiedz
Dedi - 13.09.2021 / 12:30, *.plus.pl

@Gruby`: zdecydowanie lepiej o tej samej jakości darmowy kanał azerski CBC Sport
dostępny w sklepie play w aplikacjach z azerską tv i również online. On będzie pokazywał ten Mecz na żywo.

odpowiedz