Mariusz Złotek - fot. Woytek / Legionisci.com

Złotek sędzią meczu z Górnikiem Łęczna

źródło: Legionisci.com

Mariusz Złotek poprowadzi niedzielny mecz 8. kolejki Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie zespół Górnika Łęczna. Na liniach pomagać mu będą Konrad Sapela i Radosław Siejka, sędzią technicznym będzie Wojciech Krztoń, a w wozie VAR zasiądą Szymon Marciniak i Adam Kupsik. Mecz zostanie rozegrany 19 września o godz. 17:30.

Obsada sędziowska 8. kolejki:
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lech Poznań - Wisła Kraków: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok: Piotr Lasyk (Bytom)
Pogoń Szczecin - Cracovia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław: Szymon Marciniak (Płock)
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice: Tomasz Musiał (Kraków)
Stal Mielec - Raków Częstochowa: Paweł Malec (Łódź)
Górnik Zabrze - Warta Poznań: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Górnik Łęczna: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
FI(L)IP - 17.09.2021 / 18:12, *..

Skoro to ostatni mecz Laguny, to pewnie Olek Grom coś strzeli. Powiśle Warszawa!

odpowiedz
Echhh - 17.09.2021 / 16:27, *.aster.pl

Dlaczego nie Frankowski??

odpowiedz
Micha(L)o - 17.09.2021 / 10:58, *.93.162

Złotek kończy karierę sędziowską to będzie jego ostatni pożegnalny mecz :) Także już więcej go nie zobaczymy

odpowiedz
Olomanolo - 17.09.2021 / 08:29, *.206.227

Dla p.sędziego --- NIECH Z TEJ LIGII JUŻ SPIER@%** SĘDZIA MARIUSZ TEN FUJ@*A

odpowiedz
Felek - 17.09.2021 / 08:07, *.netfala.pl

A Wałek gdzie gwiżdże?

odpowiedz
M@c - 17.09.2021 / 03:47, *.chello.pl

Dobrze, że tego sprzedawczyka Frankowskiego nie dali.

odpowiedz
Arek - 16.09.2021 / 23:37, *.tpnet.pl

On da radę nadążyć? Przecież typ ma już ponad 50 lat.

odpowiedz
Jerz z Potoku - 16.09.2021 / 22:02, *.chello.pl

Po wysłuchaniu "wyjaśnień" w Lidze+Extra dlaczego p. Frankowski sędziował sobotni mecz Śląsk - Legia naszły mnie kuriozalne przemyślenia. Otóż, skoro mecze z udziałem Warszawiaków powinni prowadzić sędziowie nie związani miejscem zamieszkania i aktywnością zawodową w stolicy, a jeszcze lepiej woj. mazowieckiego, to niechybnie trzeba będzie uruchomić pod egidą PZPN przyspieszony eksternistyczny kurs sędziowski dla kandydatów do gwizdania w ESA i PP wywodzących się z tzw. terenu. Zacne elitarne grono sędziowskie stale się kurczy ilościowo, a młodej krwi jak na lekarstwo. Prawdopodobnie b. szef KS musiał coś przespać lub przegapić.
Ps.: tylko patrzeć, jak za dwa, trzy tygodnie "niezawodny" p. Frankowski będzie zmuszony do bycia rozjemcą w kolejnym meczu naszej drużyny. I cóż się wówczas wydarzy? Ano zabawa z jego obiektywizmem i bezstronnością zacznie się od nowa.
Serdeczności na gwizdek...

odpowiedz
Jerz z Potoku' - 17.09.2021 / 01:17, *.chello.pl

@ojej !: Kolego, uważnie zapoznałem się z Twoim wpisem licząc, że poprzesz mój punkt widzenia na skostniały i szkodzący polskiemu futbolowi podział na sędziów literalnie zgodny terytorialnie (zamieszkanie + praca). Otóż uważam, że dotychczas funkcjonujący podział stał się anachronizmem. O przydziale rozjemców na dane mecze ESA i PP powinien decydować klucz: profesjonalizmu, obiektywizmu i bezstronności, a nie wyłącznie czynnik geograficzny. Zdaję sobie sprawę, że to o czym piszę i co postuluję to byłby model idealny. A ideały mają to do siebie, że stale się do nich dąży, ale nigdy nie osiąga. Cóż, ostatecznie mam prawo, jako długoletni kibic, do prezentowania własnego zdania jakie by ono nie było...
Poruszoną przez Ciebie - drugą - kwestię, tj. warszawskiej rdzennej ludności i tzw. napływowej skwituję krótko i bez zbędnych sentymentów. Pomimo tego, iż w Warszawie się urodziłem i nadal zamieszkuję, to uważam, że każdy(!) mieszkaniec lub osoba pracująca na terenie stołecznej aglomeracji może się czuć Warszawiakiem pod jednym niezbywalnym warunkiem, tj. opłacania w niej podatków. Zresztą, wolny rynek pracy identycznie funkcjonuje i wpływa na migrację ludności w innych miejskich aglomeracjach polskich i zagranicznych.
Ps.: a jak ta druga, poruszona przez Ciebie kwestia ma się do przedmiotowej tematyki, tj. naprawy rzeczypospolitej sędziowskiej, to pozwól, że pozostawię ją nierozstrzygniętą, z ew. możliwością ustosunkowania się do niej przez każdego fana i kibica Legii z osobna...

odpowiedz
ojej ! - 16.09.2021 / 21:49, *.inetia.pl

@:) : O czym ty piszesz? Wiesz jak się pozyskiwało barwy kiedyś ? A widziałeś kiedyś ekshumację zwłok na Śródmieściu ? Nie dodałem jeszcze jednego słowo , bo generalnie lubię młodych ludzi, Byłem na meczach w fazie pucharów o których możesz tylko pomarzyć. Ale z wnukiem idę idę 30,0,09,2021 na sektor rodzinny. Takich jak ty mogę tylko odsmarknąć.

odpowiedz
Norbi - 16.09.2021 / 20:21, *.centertel.pl

A komu gwiżdże frank?

odpowiedz
WIDZ - 16.09.2021 / 20:03, *.chello.pl

Jak nie Frankowski to Złotek. Niedługo odgrzebią specjalnie dla nas Paduranu...

odpowiedz
Rado - 16.09.2021 / 19:07, *.inetia.pl

To jego ostatni mecz, więc można się spodziewać, że będzie ciekawie...

odpowiedz
(L) - 16.09.2021 / 18:57, *.plus.pl

Jeszcze większy antylegionista niż Frankowski.

odpowiedz
Wolfik - 16.09.2021 / 17:16, *.mm.pl

Kiepsko musi być z sędziami, skoro "wyciagnięto" emeryta nie mającego siły biegac...

odpowiedz
LW82 - 16.09.2021 / 16:44, *.243.235

Złotek !!!! Co ????


odpowiedz
:) - 16.09.2021 / 17:04, *.chello.pl

@LW82: żeś błysnął..

odpowiedz
kryta - 16.09.2021 / 18:32, *.autocom.pl

@jeste kibicem leha: przyszedlem na strone kibicow innego klubu, o ktorych szkoda gadac xd Po ostatnich sukcesach Legii kibicow innych klubow juz tak boli, ze sami przychodza plakac na strony Legii. Piekny widok.

odpowiedz