fot. Kamil Marcinak / Legionisci.com

Gdzie obejrzeć mecz Spartak - Legia?

Redakcja

Spotkanie Spartak Moskwa - Legia Warszawa będzie można obejrzeć na platformie Viaplay. Pierwsze 30 dni od rejestracji jest darmowe, później opłata miesięczna wynosi 34 zł. Tuż po zakończeniu meczu retransmisję przeprowadzi TVP Sport.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!, a także na wszystkie materiały pomeczowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

+dodaj komentarz
Siwy - 16.09.2021 / 08:33, *.138.126

I gdzie te nie dowiarki co nie wieżyły w Legie

odpowiedz
O(L) af - 15.09.2021 / 17:14, *.aster.pl

Z tego co się czyta, to w końcu im wpadnie. I tu widać różnicę zespołów.

odpowiedz
Paolo - 15.09.2021 / 16:49, *.chello.pl

https://elixx.xyz/porto.html
działa

odpowiedz
Legion - 15.09.2021 / 16:28, *.cyfrowypolsat.pl

Hesgoal.com

odpowiedz
Paco - 15.09.2021 / 16:22, *.206.85

http://strims.world/SpMoskwaLegiaWarszawa.php

odpowiedz
Rocco - 15.09.2021 / 15:28, *.dcenter.pl

Czy ktoś wie w którym lokalu będzie możliwość obejrzenia transmisji meczu ?

odpowiedz
Mario666 - 15.09.2021 / 15:05, *.cdn77.com

Dajcie strymy szybko!

odpowiedz
fdfd - 15.09.2021 / 15:04, *.com.pl

W nc+ nie ma kanałów, które pokaża dzisiejszy mecz Legii. CBC Sport i Match TV nie nadaja z Hot Birda ani z Astry.

odpowiedz
DARMOWY STREAM - 15.09.2021 / 14:15, *.sky.com

https://elixx.xyz/porto.html

portugalskie Sport Tv 1 HD

odpowiedz
0/712 - 15.09.2021 / 22:22, *.com.cy

@DARMOWY STREAM: dzieki bracie!! Uratowales mi zycie!!

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 13:52, *.tpnet.pl

Kurrrrrrwa, masakra. Żeby normalnie w tv obejrzeć nie można było. W dupie mam to viaplay. Podobno tam ekspertem ma być Stokowiec z jakimś Smolarowemm. Tego drugiego to w ogóle nie kojarzę.

odpowiedz
Adam - 15.09.2021 / 20:49, *.chello.pl

@Arek: O nie, strasznie, kto to widział, żęby w telewizji nie było tylko w jakichś internetach, jak tak można.

odpowiedz
leon - 15.09.2021 / 13:41, *.tpnet.pl

czy może ktos poda numer kanału na c+?

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 13:54, *.tpnet.pl

@leon: podbijam. Tam są jakieś ruskie kanały, więc może poda ktoś numer na cyfrze.

odpowiedz
adam - 15.09.2021 / 11:31, *.tpnet.pl

gdzie na cyfra plus?

odpowiedz
slavo - 15.09.2021 / 10:52, *.com.pl

Info ze strony mecze-live.pl:"Mecz pomiędzy Spartak Moskwa a Legia Warszawa odbędzie się 15.09.2021 o godzinie 16:30 (GMT+2). Miejscem spotkania, które zapowiada się bardzo emocjonująco, będzie Otkrytiye Arena. Spotkanie rozgrywane jest w ramach rozgrywek: Liga Europy, Piłka nożna. Transmisja w TV planowana jest na kanale: SuperSport 2 Digitalb, beIN Sports Premium 2, beIN Sports English 3, RMC Sport 1, Sky Sport Austria 1, CBC Sport Azerbaijan, SportsMax, Fox Sports 2 Cono Norte, Arena Sport 2, FOX Sports 1 Brasil, MAX Sport 3, V Sport Jalkapallo, V Sport Premium, Cosmote Sport 7 HD, Movistar Liga de Campeones 1, ESPN Netherlands, Stöð 2 Sport 3, V Sport 2, Sport TV1, SuperSport LaLiga, Match Premier, Match! TV, Blue Sport Event 1, beIN Sports 2 Thailand, Sky Sport Football. Transmisja w internecie dostępna jest na: beIN SPORTS CONNECT Arabia, BT Sport Live Streaming, DStv Now, ESPN Play Sur, Sony LIV, FOX Play Norte, ESPN Play Sur , Fox Play Brasil, iQiyi, PPTV Sport China, Viaplay Estonia, Viaplay Finland, RMC Sport en direct, ESPN Play Norte, Movistar+, Watch ESPN Netherlands, Viaplay Iceland, DAZN, Viaplay Litwa, beIN Sports Connect Malaysia, Viaplay Norway, Viaplay Polska, Sport TV Multiscreen, Sportbox.ru, Viaplay Sweden, Exxen, TUDNxtra, Paramount+, Sky Go Italia, DAZN Italia, Viaplay Łotwa."

odpowiedz
Ibor - 15.09.2021 / 10:46, *.play-internet.pl

Nowe info mecz z Leiicester będzie już w TVP transmitowany na żywo . Za Onet pl nowelizacja ustawy

odpowiedz
fdfd - 15.09.2021 / 11:31, *.com.pl

@Ibor: Info niepotwierdzone. Nowelizacja ustawy nie dotyczy art 20b.

odpowiedz
Gienek - 15.09.2021 / 10:40, *.netfala.pl

Na TVP Sport retransmisja ma być dopiero o 19:25, a więc jakąś godzinę po zakończeniu meczu. Chyba odetnę się od internetu aby przypadkiem nie dowiedzieć się wyniku i obejrzę retransmisję...

odpowiedz
Robert - 15.09.2021 / 11:46, *.centertel.pl

@Gienek: Były jakieś mistrzostwa i grała wieczorem nasza repr. Ja miałem nocną zmianę. Odciąłem się od wszystkich mediów, pracowników poprosiłem o ciszę medialną. Udało się. Rano powtórka w tv na bodajże Polsacie. Mecz się zaczyna, emocje rosną. Po kilku minutach wjechał pasek informacyjny na dole i tam wśród różnych wiadomości pokazali wynik:) Emocje się skończyły i poszedłem spać.

odpowiedz
donek - 15.09.2021 / 12:51, *.185.182

@Robert: hehe zenada

odpowiedz
Pacz - 15.09.2021 / 14:58, *.t-mobile.pl

@donek: Bynajmniej. Robert nie zrobił nic żenującego.

odpowiedz
Maniek - 15.09.2021 / 17:06, *.aster.pl

@Robert: Widzisz, jak byś się nie starał, to taki pasek z różnymi info i tak zepsuje emocje. Ale zamysł miałeś spoko.

odpowiedz
krychkik - 15.09.2021 / 10:30, *.play-internet.pl

Sport tv1 portugal. Tutaj też transmisja.. kto ma jakieś pomysly gdzie to oglądać to dawać linki

odpowiedz
slavo - 15.09.2021 / 10:21, *.com.pl

Na CBC Sport nie można się dzisiaj wbić na transmisje na żywo. Wczoraj jeszcze działało

odpowiedz
adam - 15.09.2021 / 12:22, *.tpnet.pl

@slavo: jaki nr kanału na cyfra plus?

odpowiedz
S(L) aweczkus - 15.09.2021 / 10:18, *.t-mobile.pl

320 cyfra + jest coś po rosyjsku jakoś żenująca ale zawsze się obejrzy :)

odpowiedz
Bierrutt - 15.09.2021 / 10:48, *.centertel.pl

@S(L) aweczkus: ale czy oni prowadzić będą transmisje

odpowiedz
Pablo - 15.09.2021 / 09:37, *.40.34

Możecie podać jakieś linki do darmowych streamów?

odpowiedz
;¬] - 15.09.2021 / 13:47, *.t-mobile.pl

@Pablo: ale to jest nielegalne

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 15.09.2021 / 13:50, *.chello.pl

@;¬] : już dzwoniem do Płokułatuły.

odpowiedz
der - 15.09.2021 / 09:22, *.144.82

orange tv? czy wiecie, czy któryś spośród obcojęzycznych kanałów ofeorwanych przez orange tv będzie transmitował mecz?

odpowiedz
fdfd - 15.09.2021 / 09:14, *.com.pl

Mecz Legii ze Spartakiem pokaże kilkadziesiąt stacji telewizyjnych na całym swiecie, w tym wiele z Europy. Wsrod tych stacji takze niekodowane kanały dostepne w Polsce azerski CBC Sport i rosyjski Match TV. Retransmisja na TVP Sport nie tak zaraz po zakonczeniu meczu, bo dopiero od 19.35.

odpowiedz
Żochu88 - 15.09.2021 / 09:36, *.0.162

@fdfd: a gdzie te kanały azerski CBC Sport i rosyjski Match TV znależć?

odpowiedz
oprafca - 15.09.2021 / 09:53, *..

@Żochu88: cyfra+ 320 kanał

odpowiedz
Hubi40 - 15.09.2021 / 09:57, *.com.pl

@fdfd: A jak ja mam UPC ????

odpowiedz
Kibic L - 15.09.2021 / 09:59, *.t-mobile.pl

@Hubi40: acyfrowy Polsat? Ktoś wie?

odpowiedz
oprafca - 15.09.2021 / 10:01, *..

@oprafca: poprawka: tam jest ten azerski CBC, a transmisja ma byc na CBC Sport, wiec nie wiem czy tam też bedzie

odpowiedz
Hubi40 - 15.09.2021 / 10:07, *.com.pl

@Kibic L: Poczekam na retransmisje. Dla mnie to skandal....

odpowiedz
Siwy - 15.09.2021 / 10:18, *.138.126

To są jaja żeby naszą Legie oglądać na rosyjskiej telewizji

odpowiedz
Żochu88 - 15.09.2021 / 10:36, *.0.162

@oprafca: na tym mam kanał cctv4 hd i na tym ma być transmisja?

odpowiedz
Cyceriusz - 15.09.2021 / 11:07, *.aster.pl

Do WSZYSTKICH!!!! Strims.world
Transmisja na żywo wszystkich meczy!!!

odpowiedz
WIDZ - 15.09.2021 / 12:59, *.chello.pl

@Cyceriusz : Wielkie dzięki. Działa, jakość dobra!

odpowiedz
Gość niedzielny - 15.09.2021 / 16:05, *.centertel.pl

@Cyceriusz : ale brak głosu masz pomysł?

odpowiedz