fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Spartak 0-1 Legia (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Spartak Moskwa - Legia Warszawa przeprowadzi platforma Viaplay. Początek spotkania o godzinie 16:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
Cenzura to wyraz małej inteligencji... - 15.09.2021 / 18:55, *.chello.pl

Ale dziady, ten spartak. Zaraz retransmisja!!!!!!!!!!

odpowiedz
Olomanolo - 15.09.2021 / 18:29, *.206.227

Gdzie są te wszystkie krzykacze co widzieli LEGIĘ pożartą przez Spartaka ?????? - kibice z koziej wólki BRAWOOOOO LEGIOOOOOO !!!!!!

odpowiedz
Koleżka - 15.09.2021 / 18:32, *.vectranet.pl

@Olomanolo : Kolego dużo szczęścia mieliśmy.Poprzeczka i te bomby z 20 metrów.Ake jaj to się mówi szczęście sprzyja lepszym

odpowiedz
Kamień - 15.09.2021 / 19:17, *.chello.pl

@Koleżka: taaaa Emreli też trafił w słupek, karny dla Legii i czerwona po faulu na Mladenie, a te bomby to te panu bogu w okno, tak?

odpowiedz
Luk - 15.09.2021 / 19:30, *.tmcz.cz

@Koleżka:jakie bomby? Chyba zle na oczy widziałeś. Ogladalem mecz w czeskiej tv i sami komentatorzy mowili ze mecz na remis. A tu legia wyjechala z janusza gola????Legia zagrala dobrze tyle ze ofensywnie jeszcze kogos brakowało. Jednego za mało,byc może martinsa. Dobry mecz Legii wynik jeszcze lepszy. Dla takich meczów się zyje!!!!

odpowiedz
P(L)EBAN - 15.09.2021 / 19:37, *.t-mobile.pl

@Olomanolo : do spodu z tobą. Wracaj do ostatnich 5 lat gdzie marzeniem było w o gole być w Europie nie mówiąc o wgrywaniu ze slavia i spartakiem. Narzekaczko z przed monitora przyjdź ma mecz. TYLKO LEGIA

odpowiedz
Adam - 15.09.2021 / 19:55, *.chello.pl

@P(L)EBAN: Ty to chyba masz jakieś problemy w życiu prywatnym i odreagowujesz w internecie.

odpowiedz
Luk - 15.09.2021 / 20:53, *.eurotel.cz

@Adam : jestes za spartakiem? To bądź ale spadaj z tej strony.

odpowiedz
Los Pudlos - 15.09.2021 / 18:28, *.plus.pl

Mamy to!!! LEGIA WARSZAWA!!!

odpowiedz
atmosferić - 15.09.2021 / 18:25, *.orange.pl

no i wygrali - brawo.

odpowiedz
Jędruś - 15.09.2021 / 18:21, *.chello.pl

Rosyjski komentator Jasia Gola wspomina

odpowiedz
Maniek - 15.09.2021 / 18:31, *.aster.pl

@Jędruś: Pamieta Legie na "lużnikach". Brawo, ku.. a,, brawo, zawsze do końca.

odpowiedz
Mierda Humana - 15.09.2021 / 18:31, *.107.197

@Jędruś: A brazylijski krzyczał Goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool!!!!

odpowiedz
P(L)EBAN - 15.09.2021 / 18:20, *.t-mobile.pl

I TYLKO LEGIA LEGIA WARSZAWA !!!!! Ruska kuuuuuu!!!!!

odpowiedz
Hodgson - 15.09.2021 / 18:17, *.chello.pl

kolejny mecz - i zero goli - coŚ jest nie tak

odpowiedz
mareczek - 15.09.2021 / 17:57, *.centertel.pl

Wszystko super tylko nie wiem czy Legia ma chociaż jeden celny strzał na bramkę

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 15.09.2021 / 17:54, *.btcentralplus.com

Janusz Gol na boisko !!!!

odpowiedz
Maniek - 15.09.2021 / 18:00, *.aster.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Dla kudłatego najważniejsze jest to, że budżet się zepnę a nie to, Legia (jako klub, Polski klub), na dłużej zadomowi się w pucharach. Piniendze, ku.. a, piniedze.

odpowiedz
B - 15.09.2021 / 18:31, *.master.pl

@Maniek: a ty zamiast sie ucieszyć wygraną, rozsiewasz nienawiść

odpowiedz
Maniek - 15.09.2021 / 18:57, *.aster.pl

@B: O ile pamiętam,napisalem komentarz jeszcze przed bramką.

odpowiedz
B - 15.09.2021 / 20:29, *.master.pl

@Maniek: a po bramce nienawiść Cię opuściła? Ty jak chorągiewka

odpowiedz
Ja - 15.09.2021 / 17:34, *.centertel.pl

Ma ktoś streama?

odpowiedz
Adrian - 15.09.2021 / 17:46, *.vectranet.pl

@Ja: streams world

odpowiedz
Mierda Humana - 15.09.2021 / 17:33, *.hosted-by-worldstream.net

Karny dla Legii był jak byk, ten z gwizdkiem, to chyba jakaś rodzina Frankowskiego.

odpowiedz
Jacek to potrafi - 15.09.2021 / 17:29, *.plus.pl

Super że TVP pokazuje mecz Legii na swoim kanale gorzej tylko że będzie to retransmisja hahaha .

odpowiedz
Kolega po szalu - 15.09.2021 / 17:40, *.plus.pl

@Jacek to potrafi : znając ich to dadzą Węgrzyna do komentowania a ciekawe czy studio będzie przed meczem? Jak tak to pewnie Mila Janusz Michalik i Szczęsny z Wawrzyniakiem albo najlepiej niech dadzą Trałkę :)

odpowiedz
Sebo(L) - 15.09.2021 / 17:21, *.master.pl

Spartak nic wielkiego nie pokazuje. Można śmiało powiedzieć, że jest mniej wymagającym przeciwnikiem niż była Slavia a mimo to legioniści nie potrafią tego wykorzystać.Aż prosi się wpuścić teraz dynamicznego i szybkiego Kastratiego...

odpowiedz
Maniek - 15.09.2021 / 18:08, *.aster.pl

@Sebo(L) : Spartak jak narazie miał więcej okazji na zdobycie bramki a my?

odpowiedz
atmosferic - 15.09.2021 / 17:14, *.orange.pl

Legia w tej lidze to nieporozumienie. Nawet o 1 pkt bedzie ciezko z taka fatalna gra.

odpowiedz
XXX - 15.09.2021 / 17:26, *.orange.pl

@atmosferic: Raczej taki kibic jak Ty to nieporozumienie.

odpowiedz
M3 - 15.09.2021 / 23:15, *.jmdi.pl

@atmosferic: Sam jesteś nieporozumienie. Już mamy 300% twojej normy. Tylko Legia !

odpowiedz
wtf - 15.09.2021 / 17:11, *.chello.pl

Rosjanie w końcu przestaną pudłować.

odpowiedz
Maniek - 15.09.2021 / 17:21, *.aster.pl

@wtf: Miejmy nadzieję, że w drugiej polowie odmienimy sytuację, okazje. Nadzieja do końca.

odpowiedz
wtf - 15.09.2021 / 17:06, *.chello.pl

Powraca stary "dobry"Wieteska,mecz bez podania na kontrę dla przeciwnika meczem straconym.

odpowiedz
Plaskacz - 15.09.2021 / 17:29, *.chello.pl

@wtf: Ale potem jednego ruska przyblokował co był na setce

odpowiedz
wtf - 15.09.2021 / 17:40, *.chello.pl

@Plaskacz: To musiało być wtedy,gdy poszedłem sobie dolać:)

odpowiedz
wtf - 15.09.2021 / 18:21, *.chello.pl

Kto by pomyślał że Muci ma taki gaz:)

odpowiedz
lolo - 15.09.2021 / 17:05, *.Gawex.PL

Ale ten Slisz to kołek!!!

odpowiedz
ROSOMAK - 16.09.2021 / 16:18, *.chello.pl

@lolo: To tak jak Ty kołek!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kielonek - 15.09.2021 / 16:51, *.vectranet.pl

Rosjanie się naumieli przeklinać po polsku

odpowiedz
atmosferic - 15.09.2021 / 16:32, *.orange.pl

Będzie ciężko o jakikolwiek punkt w tej grupie - wydaje się że Spartak jest najłatwiejszym rywalem.

odpowiedz
ja - 15.09.2021 / 16:31, *.tpnet.pl

Legia wygra 1:0. Pozdrawiam z Wrocławia

odpowiedz
Kabaty - 15.09.2021 / 18:39, *.tpnet.pl

@ja:czyżby prorok?Bravo Legia!

odpowiedz
WBA - 15.09.2021 / 16:29, *.co.uk

Zwycięski remis będzie coś tak czuje.

odpowiedz
wowo - 15.09.2021 / 16:16, *.orange.pl

jest live na match tv na rosyjskiej tv kto ma ten oglada

odpowiedz
Islet - 15.09.2021 / 16:19, *.chello.pl

@wowo:
przede chwilą gadali z Kowalewskim

odpowiedz
MECZ LIVE TU !! - 15.09.2021 / 16:12, *.chello.pl

DZIAŁA !!
http://ftw.freestreams-live1.com/matchpremier/

odpowiedz
XXX - 15.09.2021 / 17:27, *.orange.pl

@MECZ LIVE TU !!: Dzięki!

odpowiedz
Michał - 15.09.2021 / 17:29, *.plus.pl

@MECZ LIVE TU !!: Dzięki działa. Do boju LEGIO WARSZAWA!!!

odpowiedz
linki - 15.09.2021 / 16:04, *.inetia.pl

https://soccerstreams-100.tv/game/uefa-europa/618792

odpowiedz
Lebaid - 15.09.2021 / 15:58, *.play-internet.pl

A w jakiejś tv nie ma?

odpowiedz
PL - 15.09.2021 / 15:55, *.chello.pl

Wrzucajcie darmowe linki do meczu...

http://www.cbcsport.az/live

odpowiedz
Kkk - 15.09.2021 / 16:02, *.chello.pl

@PL: chyba zablokowali , na odtwarzaczu napis not fund. Wczoraj liga mistrzów bez problemów szła na tym.

odpowiedz
kibic - 15.09.2021 / 15:23, *.190.192

Gdzie można zobaczyć mecz?

odpowiedz
:) - 15.09.2021 / 15:44, *.plus.pl

@kibic: W internecie na viaplayu albo na stadionie :)

odpowiedz
kibic - 15.09.2021 / 15:48, *.190.192

@:): super ale się ubawiłem

odpowiedz
tchrom - 15.09.2021 / 15:51, *.orange.pl

@kibic: Viaplay jest 30 dni za darmo, a później 34 PLN / mc. Czego nie rozumiesz?

odpowiedz
ludek - 15.09.2021 / 16:05, *.com.pl

@kibic: http://www.drhtv.com.pl/index.html

odpowiedz
Legi - 15.09.2021 / 15:19, *.jettel.pl

Oby tylko nie było blamażu.

odpowiedz
Pawełek - 15.09.2021 / 14:52, *.netfala.pl

Ciekawe czy Ślisz zagra.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 15.09.2021 / 15:43, *.plus.pl

@Pawełek: Slisz pewnie zagra a Ślisz napewno nie

odpowiedz