Rui Vitoria - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vitória: Zadecydował jeden błąd

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Rui Vitória (trener Spartaka): Ciężko zaakceptować wynik tego meczu, bo dużo zrobiliśmy, by go wygrać. Czasami diabeł tkwi w szczegółach - wytrzymaliśmy 90 minut gry, a później straciliśmy bramkę. Tak jak mówiłem wczoraj: detale mogły zrobić różnicę. Można mówić o niepowodzeniu, ale nasza drużyna zrobiła wszystko co w jej mocy, by wygrać. Oddaliśmy 23 strzały, atakowaliśmy w różny sposób, mieliśmy rytm, po prostu nie udało się strzelić. Jeden błąd w ostatniej minucie zadecydował... Teraz przed nami kolejny ważny mecz ligowy.- Jestem tu gdzie jestem i to ja odpowiadam za wynik drużyny w stu procentach, i nigdy się nie poddaję. Więcej nie będę odpowiadał na pytania o to, czy tu zostanę, więc proszę mi ich nie zadawać. Ciągle słyszę te same pytania, ale moja odpowiedź się nie zmienia: jestem liderem i całkowicie ponoszę odpowiedzialność.

- Kolejne mecze w Lidze Europy? Nasza wizja jest taka, że przygotowujemy się do kolejnego meczu. Nie sięgamy daleko w przyszłość. Do kolejnych meczów w Lidze Europy może się wiele zdarzyć, więc jak przyjdzie pora na spotkania z Napoli i Leicester, to wówczas będę o nich mówił.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.