Rui Vitoria - fot. Woytek / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Vitória: Zadecydował jeden błąd

Woytek, źródło: Legionisci.com

Rui Vitória (trener Spartaka): Ciężko zaakceptować wynik tego meczu, bo dużo zrobiliśmy, by go wygrać. Czasami diabeł tkwi w szczegółach - wytrzymaliśmy 90 minut gry, a później straciliśmy bramkę. Tak jak mówiłem wczoraj: detale mogły zrobić różnicę. Można mówić o niepowodzeniu, ale nasza drużyna zrobiła wszystko co w jej mocy, by wygrać. Oddaliśmy 23 strzały, atakowaliśmy w różny sposób, mieliśmy rytm, po prostu nie udało się strzelić. Jeden błąd w ostatniej minucie zadecydował... Teraz przed nami kolejny ważny mecz ligowy.



- Jestem tu gdzie jestem i to ja odpowiadam za wynik drużyny w stu procentach, i nigdy się nie poddaję. Więcej nie będę odpowiadał na pytania o to, czy tu zostanę, więc proszę mi ich nie zadawać. Ciągle słyszę te same pytania, ale moja odpowiedź się nie zmienia: jestem liderem i całkowicie ponoszę odpowiedzialność.

- Kolejne mecze w Lidze Europy? Nasza wizja jest taka, że przygotowujemy się do kolejnego meczu. Nie sięgamy daleko w przyszłość. Do kolejnych meczów w Lidze Europy może się wiele zdarzyć, więc jak przyjdzie pora na spotkania z Napoli i Leicester, to wówczas będę o nich mówił.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
AVE LEGIA - 16.09.2021 / 15:05, *.vectranet.pl

W zimę zaskoczy was nasza lekka zima i plusowa temperatura.Przegracie nie tylko z walecznymi Legionistami ale i z naszą pogodą hardzi Spartanie

odpowiedz
starszy - 16.09.2021 / 15:02, *.nsti.pl

Ta ogólnie byliście świetni ale przegraliście. Oby tylko Spartak nie zatrudnił Staśka.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.09.2021 / 07:43, *.centertel.pl

No cóż... 23 strzały. Jeden poszedł w poprzeczkę, drugi wybronił Boruc i to w zasadzie byłoby na tyle. Resztę należy przemilczeć. My oddaliśmy może ich mniej ale jeden trafił w słupek po strzale Emreliego, jeden koncertowo spieprzył Luki a trzeci zakończył się golem Kastratiego. Stare porzekadło mówi "liczy się to co w sieci" Te 23 strzały, z których 21 poszło w trybuny są kompletnie nie istotne...

odpowiedz
Kastrat - 16.09.2021 / 09:44, *.chello.pl

@Sebo(L) :
Otóż to:-)

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 15.09.2021 / 23:50, *.netfala.pl

jak to kufa w życiu!!!! No byłoby zajebiście… i w ogóle pięknie, tylko ten jeden błąd…
Któż nie miał takich myśli ;-)

odpowiedz
SzB - 15.09.2021 / 22:01, *.play-internet.pl

Człowieku, co z waszej przewagi, jak celność strzałów gorsza niż w naszej eklapie:).

odpowiedz
LLL - 15.09.2021 / 21:53, *.orange.pl

Co on gada. Mogło być nawet 3:0 dla Legii. Po co taki bełkot.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 15.09.2021 / 21:27, *.vectranet.pl

moze wrescie ruszy wiara :)
Które miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
Pierwsze
TO JEST NASZA GRUPA KTORA przejdzie do historii
Ceeeee............!!!!!!!!!!!:d

odpowiedz
lw73 - 15.09.2021 / 20:11, *.chello.pl

23 strzały z czego większość w kosmos. Oni poprzeczkę a my słupek plus rzut karny który powinien var zauważyć, ale ostatecznie 3pkt jadą na Ł3

odpowiedz
(L) - 15.09.2021 / 20:10, *.vectranet.pl

Brawo!

odpowiedz
Muchito - 15.09.2021 / 19:59, *.vectranet.pl

Takie typowe pier...w stylu naszych trenerów. Jest liderem, i co w związku z tym ?

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 23:13, *.tpnet.pl

@Muchito: a no nic. Sa Pinto też był liderem.

odpowiedz