Daniel Rosa - fot. Hugollek / Legionisci.com

Daniel Rosa odchodzi z Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po siedmiu latach spędzonych w Legii, Daniel Rosa odchodzi z naszego klubu. Rosa jest zawodnikiem, który występował w barwach Legii od początku ostatniej reaktywacji sekcji w roku 2014, ale cały ostatni sezon stracił na leczenie kontuzji.

- Daniel przez 7 lat stanowił fundamentalną część naszego zespołu. Kończy się pewien rozdział. Żegnamy dzisiaj zawodnika, który pamięta początki naszej reaktywacji. Tak jak nasza Sekcja, również Daniel stale podnosił swój poziom sportowy i kiedy był na boisku mogliśmy być pewni, że utrzyma dobry poziom swojej gry i pomoże zespołowi w każdej sytuacji. Życzę każdemu, kto prowadzi klub siatkarski, aby mógł na własnych oczach obserwować jak zawodnik jego drużyny wznosi coraz wyżej swoje umiejętności, tak jak to miało miejsce w przypadku Daniela - mówi Karolina Szewczyk, Prezes Zarządu MUKS Wojskowi Warszawa.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Włodi - 16.09.2021 / 10:25, *.co.uk

Szkoda, fajnie sie oglądało Twój rozwój Rosi, a 1 liga to napewno nie za wysokie progi! Powodzenia w dalszej drodze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.