Stanisław Czerczesow, Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com

Czerczesow odwiedził Legię

Woytek, źródło: Legionisci.com

Stanisław Czerczesow odwiedził drużynę Legii w hotelu przed meczem ze Spartakiem Moskwa. Były trener Legii i selekcjoner reprezentacji Rosji otrzymał od prezesa klubu pamiątkową koszulkę meczową z numerem 1, ekskluzywny trunek "Miodula prezydencka" oraz smyczkę Legii, z której zasłynął z konferencji prasowych.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (62)

+dodaj komentarz
b - 16.09.2021 / 08:56, *.elartnet.pl

Stasiu TOP

odpowiedz
D91 - 16.09.2021 / 06:47, *.play-internet.pl

Stasiu to jest gość! :)

odpowiedz
Zyra (L) rdow - 15.09.2021 / 19:21, *.play-internet.pl

Stasiek wracaj do Legii :-)

odpowiedz
atmosferic - 15.09.2021 / 16:27, *.orange.pl

Michniewicz może się pakować chyba.

odpowiedz
Prawdziwy Boniek gra w hondurasie - 15.09.2021 / 18:59, *.plus.pl

@atmosferic: Stanisław za to może się rozpakować ale w Moskwie bo może po dzisiejszym Spartaka przejmie :)

odpowiedz
Kamuflaż - 15.09.2021 / 13:12, *.tpnet.pl

To jasny przekaz dla Czesia, że prezes się rozgląda za innym szkoleniowcem. Przypadkiem nic się nie dzieje, jeszcze ze 2 porażki w lidze i Czesław zakończy przygodę w Legii.

odpowiedz
tomiacab - 15.09.2021 / 13:10, *.centertel.pl

-"czy pańscy zawodnicy wytrzymają presję, związaną z możliwością zapewnienia dziś mistrzowskiego tytułu?"
-"a czy moi piłkarze wyglądają na idiotów?"

Czerczesow mój ulubieniec.

odpowiedz
Brn - 15.09.2021 / 09:49, *.47.10

Po 1 będzie go prawdopodobnie brać Spartak po 2 Czesiek to bardziej trener klubowy niż repry dlatego nie wezmą go Kulesza i miodek na selekcjonera

odpowiedz
Brn - 15.09.2021 / 10:05, *.47.10

@Brn: miało być po 2 Stasiek to bardziej trener klubowy

odpowiedz
Jano - 15.09.2021 / 08:55, *.orange.pl

czyżby wielki come back? Oby!

odpowiedz
Caami - 15.09.2021 / 08:19, *.chello.pl

Ekskluzywny trunek dla abstynenta? Bo ile mnie pamięć nie myli tak się Czerczesow deklarował ????

odpowiedz
Somelier - 15.09.2021 / 14:20, *.144.118

@Caami: taki ekskluzywny ze az 189zl kosztuje....
Ekskluzywne trunki to kosztuja kilka tysiecy zlotych minimum

odpowiedz
Zyra (L) rdow - 15.09.2021 / 19:27, *.play-internet.pl

Każdy Rosjanin jest apstynentem ????

odpowiedz
Zyra (L) rdow - 15.09.2021 / 19:30, *.play-internet.pl

Powinno być —> :-)

odpowiedz
skrzat - 15.09.2021 / 07:48, *.centertel.pl

Jak czesio w lidze będzie dołował to może będzie wielki comback...daj Boże..

odpowiedz
zduneq - 15.09.2021 / 15:02, *.inetia.pl

@skrzat: rozumiem, że MP i LE to za mało aby sprostać Twoim wymaganiom?Awans do LM to był przypadek, szczęśliwe losowania a i sama gra w eliminacjach to była padaka.

odpowiedz
S - 15.09.2021 / 02:49, *.aster.pl

Trzeba przyznać że trzyma formę, brak covidowego brzuszka:)

odpowiedz
Chopin na taczkę - taczka do kanaliku! - 15.09.2021 / 01:34, *.vectranet.pl

Chopin nie ma szacunku do ludzi za grosz..
To jak się zachował wobec Arka Malarza.. a teraz w stosunku do Cześka..
Spotkanie z Czerczesowem dzień przed bardzo ważnym meczem na oczach obecnego trenera co miało na celu poza "sianiem dywersji" ?


A Czerczesow pokazał swojego skilla - z Ruskimi...
Tak wiec...zamieni stryjek...siekierkę na kijek!


Chopin na taczkę - taczka do kanaliku!


odpowiedz
Ochodzki Ryszard - 15.09.2021 / 00:04, *.virginm.net

No tak Stanislaw wpadl bez zapowiedzi i bez celu w odwiedziny, a akurat Miodulski mial Miodule....
"Tak,przechodzilismy,z tragarzami..."" hshaha

odpowiedz
tomiacab - 15.09.2021 / 13:08, *.centertel.pl

@Ochodzki Ryszard: hahaha dobre. Słuszna uwaga.

odpowiedz
Tagi - 15.09.2021 / 23:14, *.vectranet.pl

@tomiacab: to spotkanie było oficjalnie ustawione ok 2 tyg. temu.

odpowiedz
Lvca - 14.09.2021 / 22:36, *.play-internet.pl

Najlepszy trener Legii. Silna osobowość. Wracaj do Legii !!!!

odpowiedz
RMFC - 14.09.2021 / 22:12, *.play-internet.pl

Przecież Miodka nie stać na Stanisława. Jakby zwolnił Cześka to uraczy nas jakimś zagranicznym wynalazkiem albo rudym wy.banym z Gdańska

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 00:36, *.tpnet.pl

@RMFC: jeszcze Brzęczek wolny.

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 00:45, *.tpnet.pl

Stasiek to jedyny Rosjanin, który jest lubiany i szanowany w Warszawie. Miłe spotkanie, ale żadnych teorii spiskowych to ja bym się nie doszukiwał. Czy Wy naprawdę myślicie, że Mioduski zatrudni trenera z własnym zdaniem. Przecież już Czesiek pokazał, że swoje zdanie ma i umie je wyrazić, co podobno Mioduskiemu nie pasuje. A teraz przychodzi Czerczesow i powtarza, że przedszkolem to on zajmował się nie będzie. Przecież bronek49 chyba się pochlasta.

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 14.09.2021 / 21:35, *.plus.pl

Od czasów Wójcika tylko Okuka i Czerczesow umieli towarzystwo trzymać za mordę.

odpowiedz
Realista - 14.09.2021 / 21:37, *.plus.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : to prawda.

odpowiedz
Stefan1916 - 15.09.2021 / 09:10, *.chello.pl

@Wieczny fan Mioduskiego : kukuleczka kuka…

odpowiedz
:) - 14.09.2021 / 21:18, *.plus.pl

Wracaj Stasiek zrobić porządek.

odpowiedz
lw73 - 14.09.2021 / 20:14, *.chello.pl

Oj jak on by ich pogonił to by oddzielił mężczyzn od chłopców :).... I by został Boruc :)

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 14.09.2021 / 20:11, *.plus.pl

Nie sądzę że wpadł tylko w odwiedziny Stanisław. Coś musi być na rzeczy tyle że Mioduski nie był zwolennikiem pomyslu żeby go zatrudniać po Bergu no chyba że mu się odmieniło?

odpowiedz
jarekk - 14.09.2021 / 19:59, *.metrointernet.pl

Zawsze bedziemy milo Pana wspominac. Pozdrawiam.

odpowiedz
Cypiszczak - 14.09.2021 / 19:46, *.centertel.pl

Najlepszego trenerze !!!
Wracaj do nas!!!
Szacunek

odpowiedz
Pawciu - 14.09.2021 / 19:44, *.net.pl

Przeciez Mioduski byl kategorycznie przeciwny jego zatrudnianiu. Lesny z Wandzelem zatrudniali go za plecami p. Dariusza a teraz wielka przyjazn i poklepywanie sie po plecach?

odpowiedz
kermit - 14.09.2021 / 19:48, *.chello.pl

@Pawciu: przecież Mioduski nie do Legii go pasuje.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 14.09.2021 / 19:22, *.vectranet.pl

dawaj STASU PRZECHWYC rezerwy chodz na 2 tygodnie i wypier,,, z klubu wszystkich leserow

odpowiedz
Bulbulator - 14.09.2021 / 19:14, *.55.238

Już Stasiek by zrobił porządek z tymi panienkami. Jeden z lepszych trenerów jaki był w Legii.

odpowiedz
ursus - 14.09.2021 / 19:13, *.vectranet.pl

wstyd !!!! jak widze te wszystkie komentarze osob ktorym "zalezy" na klubie to zygac sie chce - tylko knucie obrazanie i jeszcze raz knucie. Nie ma to nic wspolnego z dobrem klubu.
Trenerem jest Michniewicz i trzeba mu zyczyc powodzenia i trzymac kciuki za nasz kLub.

Pozdrawiam

ps
jak wiecie i umiecie lepiej zarzadzac klubem to mam nadzieje ze zaraz zmiany nastapia na stanowisku wlasciciela !!!

odpowiedz
Luk - 14.09.2021 / 21:28, *.timplus.net

@ursus: Ja mu życzę powodzenia, w drodze powrotnej do domu ;]
Od początku nie byłem zwolennikiem jego zatrudnienia i swoimi działaniami przekonał mnie, że oceniałem go zbyt łaskawie...
P.s. Ciekawe z czego się Czesiek śmieje? Chyba, że ma taki sam zmysł kuluarowy jak trenerski...

odpowiedz
Ochota - 14.09.2021 / 19:03, *.orange.pl

Stasiu zdrówka! W Warszawie masz szacunek na zawsze!

odpowiedz
Darek - 14.09.2021 / 18:10, *.t-ipconnect.de

Zdrówka trenerze.

odpowiedz
matus007 - 14.09.2021 / 17:47, *.play-internet.pl

Stachu fajny gość, zdrowia,pozdrawiaMy.

odpowiedz
Mario - 14.09.2021 / 17:28, *.plus.pl

Aż miło popatrzeć.

odpowiedz
(L) - 14.09.2021 / 17:25, *.jmdi.pl

Ostatnia fota Stachu i Czesiek! Jak Czesiek nie wyciągnie Legii do niskiej średniej europejskiej to Stasiek nie ma tu nic do roboty :)

odpowiedz
Mamut - 14.09.2021 / 17:10, *.t-mobile.pl

Nie będzie selekcjonerem ,już Antoni ze swoją komisją to tego nie dopuści

odpowiedz
Mati - 14.09.2021 / 16:49, *.wanadoo.fr

Czyzby zmiana?

odpowiedz
Mamut - 14.09.2021 / 17:05, *.t-mobile.pl

@Mati: Oby ,Staszku wracaj

odpowiedz
Kolega po szalu - 14.09.2021 / 20:06, *.plus.pl

@Mamut: Wracaj Stanisław i zrób porządek zaczną w końcu porządnie trenować a nie po tydzień wolnego i siatkonoga.

odpowiedz
Hiszpan - 14.09.2021 / 16:49, *.play-internet.pl

Staszek wraca z nami. Od czwartku dresik gwizdek i na trening.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 14.09.2021 / 16:41, *.chello.pl

Stasio przyniesie nam szczeście!

odpowiedz
Alex Bielany - 14.09.2021 / 16:18, *.aster.pl

Przybij piątkę na dobranoc Czesiek, od czwartku trenerem będzie Stasiek

odpowiedz
Emoka - 14.09.2021 / 16:15, *..

ostatnie zdjęcie top

„A wiec tego typa zwolnicie w październiku?”

odpowiedz
Pawełek - 14.09.2021 / 15:57, *.netfala.pl

Ponoć Czesiek ma przyjść i zastąpić Cześka. Wtedy może Ślisz pójdzie do rezerw.

odpowiedz
L - 14.09.2021 / 16:00, *.tpnet.pl

@Pawełek: nie ma u nas takiego piłkarza jak Ślisz. Specjalnie tak piszesz?

odpowiedz
SEBO(L) - 14.09.2021 / 17:20, *.centertel.pl

@Pawełek: "Czesiek zastąpi Cześka"...? Niesamowita głębia intelektualna tkwi w tym zdaniu...

odpowiedz
Cyniek - 14.09.2021 / 15:31, *.play-internet.pl

Czyżby zmiana trenera się szykuje ?

odpowiedz
Kermit - 14.09.2021 / 15:20, *.play-internet.pl

Do ewentualnych płaczków - Mioduskiego wysłał tam Kulesza i chodzi o reprezentacje

odpowiedz
Kibic - 14.09.2021 / 15:33, *.chello.pl

@Kermit: a co Szopen ma do reprezentacji?

odpowiedz
darua - 14.09.2021 / 15:38, *.kbt.pl

@Kibic: jest doradcą w PZPN

odpowiedz
Rafał Duda - 14.09.2021 / 15:43, *.chello.pl

@darua: jak była LM to Leśny też jeździł i też się spotykał z ludźmi, szopen też pewnie chciał se polatać, i do Lester poleci i do Neapolu. Sousa powinien zostać jeśli awansuje na ms. Stach to kozak ale kadra się nie rozwonie z grą do przodu. Będzie pressing i kontra. To za mało.

odpowiedz
Kermit - 14.09.2021 / 15:45, *.play-internet.pl

@darua: a dokładnie doradcą Prezesa.

odpowiedz
darua - 14.09.2021 / 16:52, *.kbt.pl

@Rafał Duda: pełna zgoda Leśny jeździł i załatwiał bynajmniej nas reprezentował a szopen no cóż tylko leci :) i foty sobie robi rozdając gadżety - co do Stacha wątpię by przyszedł - może i by chciał ale szopen nie wyda kasy na grajków a to by był warunek aby rozpocząć u nas pracę - niech walczą i dobry wynik przywiozą

odpowiedz